وبلاگ مژده به مشتریان: توسعه‌ی تجهیزات خدمات تکمیلی همچاپ
مژده به مشتریان: توسعه‌ی تجهیزات خدمات تکمیلی همچاپ

مژده به مشتریان: توسعه‌ی تجهیزات خدمات تکمیلی همچاپ

با اینکه دو چاپخانه‌ی همچاپ هم قبلا خدمات یو وی را به صورت تمام‌سطحی، موضعی و موضعی برجسته برای محصولات مختلف چاپی از جمله کارت ویزیت و پوستر ارائه می‌کرد، اکنون با بکارگیری دستگاه  UV Screen Press Maestro از برند ژاپنی Sakurai امکان پردازش یو وی در سایز 100x70 هم میسر شده است. شرکت‌های چاپی فعال در صنعت چاپ ایران تعداد انگشت‌شماری از این نوع دستگاه‌های یو وی دارند که بتواند خدمات پردازش یو وی را در سایزهای بزرگ ارائه دهند. البته غیر از یو وی، دستگاه جدید دیگر همچاپ نیز خدمات سلفون‌کشی را در سایزهای از 35x50 تا 100x120ارائه می‌دهد که به خاطر نیاز بازار به خدمات یو وی و سلفون‌کشی سایز بزرگ، هر دو این دستگاه‌ها از هم اکنون وارد پروسه فعالیت خود شده‌اند.


محصولات چاپی با استفاده از روکش UV با پایه‌ی آبی (محلول آغشته با لاک و الکل) ظاهر نمایان و شفاف‌تری پیدا می‌کنند. با بکارگیری روکش یو وی که یکی از روش های مدرن پرداخت کاغذ است، محصول چاپی شما بسیار انعطاف‌پذیر می‌شود و در برابر تاثیرات خارجی مانند رطوبت و انواع تغییرات جوی مقاوم و  نماید. اصولا چون یو وی مانند مرکب، جاذب است و از آنجا که از یو وی عمدتا روی مقواهای گلاسه استفاده می‌شود، بنابراین نمی‌توان روی چاپ آن بر کاغذهای غیرگلاسه یا کاغذهای گلاسه با وزن کم حساب کرد.


شما می‌توانید با استفاده از یو وی در سایز بزرگ جلوه‌های دیداری محصولات خود را تقویت کنید و موجب درخشندگی مضاعف متریال‌ گلاسه یا مات خود شوید. به علاوه اینکه با استفاده از پوشش یو وی شما می‌توانید لایه‌ای محافظ بر سطح چاپی بکشید تا در برابر عوامل فرسایشی مقاومت بیشتری داشته باشند. در واقع، یو وی یکی از گزینه‌های مناسب برای ارتقای ماندگاری و زیبایی محصول چاپی‌تان است و حالا که همچاپ با دستگاه یو وی مستروی ساکورای خود امکان چاپ سایز بزرگ را فراهم کرده است، مشتریان می‌توانند از یو وی در محصولات بزرگ‌تری چون پوستر و غیره تمام می‌شود.

 


برچسب ها و کلمات کلیدی: دستگاه-Sakurai-UV-Screen-Press-Maestro ، پردازش-یو-وی-سایز-100-70 ، یو-وی-سایز-بزرگ ، سفارش چاپ آنلاین ، چاپ افست ، چاپ دیجیتال ، چاپ آنلاین کارت ویزیت ، استعلام قیمت آنلاین ، خدمات تکمیلی ، سلفون مات و براق ، لمینیت مات و براق ، چاپ ست اوراق اداری ، چاپ پوستر ، چاپ علائم محیطی ، چاپ بروشور و لیفلت ، چاپ سربرگ ، چاپ ساک خرید ، چاپ تقویم و سررسید ، چاپ پاکت ، چاپ فاکتور ،
مطالب مرتبط
لوگوی همچاپ