وبلاگ کارت پستال‌های بین المللی
کارت پستال‌های بین المللی

کارت پستال‌های بین المللی

با مسافرت می توانید قدری از محیط پرتنش کار دور شوید ولی زمانی که بنا به دلایلی این چنین امر مسلمی محقق نمی شود افسرده خاطر می شوید شاید در این چنین مواقعی کارت پستال هایی با تصاویر شهرهای دنیا قدری شما را خوشحال کند.

13 کارت پستال بین المللی شاید بتواند این کار را به انجام برساند.

1. رنگ‌های شاد

طرح‌های این تصویر زیبای دوبی بسیار زیباست. رنگی آرامبخش است که همراه با تصویر، احساس آرام بخشی را القاء می‌کند.

2. ساده و دلربا

این پرنده تنها سواحل استوایی کاستاریکا را به یاد می‌آورد.

 

3. تأثیر قدیمی

برنامه تغییر عکس‌های اینستاگرام، روش عکاسی است که در حال حاضر مردود است. این حالت احساسی قدیمی، به علاوه ترکیبی از گل، جانواران، شن، و اقیانوس، باعث می‌شود تا صحنه همانی بشود که ما دوست داریم.


4. سیسیل شرجی

این کارت پستال قدیمی سبک بسیار خوبی را ارائه می‌کند، بافت و بعد را نشان می‌دهد.

5. دید خوش منظره

ترکیب زیبایی از سبز تیره و آبی بلوری آب نسبت به پشت کوه خیلی خوب واقع شده است.

6. طرح، لذت بخش و مینیمال

اگر به این تصویر روی پرچم ژاپن از نزدیک نگاه کنید، می‌توانید انرژی افراد تصویر پایین شهر توکیو را زیرچشمی زیرنظر بگیرید.

7. رنگ قدرتمند

این کارت پستال با پیکسل‌ها، یک نمایش تلویزیونی ژاپنی مسخره و گیج کننده‌ای را به وجود آورده است. در اینجا دو عنصر به کار برده شده‌اند، پشت صحنه پیچیده قدیمی بوده و حروف گذاری روی چهره که با همان موضوع، در زمینه‌های مختلف نقش خود را ایفا می‌کند.

8. دروازه مصر

پس زمینه آبی سلطنتی و رنگ آبی در این کارت پستال مصری اهرام ثلاثه را زیباتر کرده‌اند. این کارت پستال ساده بوده، ولی با رنگ‌های متضاد و حروف جالب باعث شده تا خسته کننده به نظر نرسد.

9. ورود به بهشت

این درخت خرما لبه‌های این تصویر را قالب بندی کرده و باعث شده تا دید مهیجی از نظر یک پرنده و زیر آب‌های آبی روشن را به ما ارائه کند.

10.شب مرموز

تصویر این کارت پستال با حروف Sans Serif سفید، منحصربفرد و گیج کننده بوده، بدین ترتیب باعث می‌شود تا عکس در وسط کارت قرار بگیرد.

 

11. جذابیت شاهانه

کل فضای این عکس در وسط قرار گرفته و رنگ سفید شاهانه تاج محل، سبز باشکوه، و آسمان روشن اطراف آنرا به رخ کشیده است.

12. واحه کنار دریا

 ترکیبی از ساختمان‌های زیبا، جزایر تیره، آب‌های آرام، و چند کشتی مسافرتی مرا متقاعد کرده تا برای سفر به آتن، سوار هواپیما بشوم.

13. دروازه زیبا

این منظره اسپانیایی شاد تند قرمز متن مدور را کامل می‌کند. پس زمینه سبز گردوخاکی با متن این کارت پستال احساسات مکزیکی را نشان می‌دهد.

کارت پستال‌های بین المللی

عکاسی مهیج و طرح‌های قدیمی زیبا با ترکیبی عالی از عناصر گرافیکی، باعث شده تا این کارت پستال‌ها به من این احساس را ایجاد کنند که در آفریقای جنوبی، هند و ژاپن چیز مهیجی وجود ندارد. امیدوارم با مثالی شما نیز این قضیه را متوجه شوید یا از سفرهای بعدی خود نیز الهام بگیرید، یا شاید فقط می‌خواهید که با طرح خود فرد را از خواب غفلت بیدار کنید

 

 


برچسب ها و کلمات کلیدی: چاپ آقا ، آقای چاپ ، چاپ آنلاین آقا سفارش چاپ آنلاین ، چاپ آقا سفارش چاپ آنلاین ، سفارش چاپ آنلاین ، چاپ افست ، چاپ دیجیتال ، چاپ آنلاین کارت ویزیت ، استعلام قیمت آنلاین ، خدمات تکمیلی ، سلفون مات و براق ، لمینیت مات و براق ، چاپ ست اوراق اداری ، چاپ پوستر ، چاپ علائم محیطی ، چاپ بروشور و لیفلت ، چاپ سربرگ ، چاپ ساک خرید ، چاپ تقویم و سررسید ، چاپ پاکت ، چاپ فاکتور ،
مطالب مرتبط
لوگوی همچاپ