وبلاگ جوزف مولر بروکمان
جوزف مولر بروکمان

جوزف مولر بروکمان

اگر در زمینه طراحی گرافیک کار می کنید،یا علاقمندید که طرحهای موفقی را ارائه کنید،می توانید از طرح هایی استفاده کنید که باید نسبت به آنها آگاهی داشته باشید. طراحان معاصر، روش طراحی را متحول کرده اند، طراحان مستقل، و متفکرین، همان کسانی هستند که تفاوت ایجاد می کنند. با ما همراه باشید، همچاپ شما را با بزرگترین شخصیت های دنیای طراحی گرافیک آشنا خواهد کرد.

جوزف مولر- بروکمانمولر بروکمان در سال ۱۹۱۴ در راپرزویل، سوئیس زاده شد. از سال ۱۹۳۰ به عنوان طراح گرافیک (ارتباط تصویری)  در زوریخ آغاز به کار کرد. وی در پی یک بیان گرافیکی مطلق و جهان‌شمول بود که از طریق ارائه‌ای عینی و غیر شخصی بدون واسطه احساسات شخصی طراح با مخاطب ارتباط برقرار کند.
برای داشتن معیاری از درجه موفقیت او می‌توانیم به قدرت و تأثیر تصویری کارهای او مراجعه کنیم. طراحی‌های مولر-بروکمان در دهه پنجاه میلادی امروز هم همان اندازه به روز و زنده هستند که نیم قرن پیش از این بوده‌اند و پیام خود را با همان شدت و وضوح بیان می‌کنند.


 
پوسترهای مبتنی بر عکاسی او با تصاویر همچون نمادهای عینی رفتار می‌کند چنان‌که تصاویر خنثی از طریق مقیاس و زاویه دوربین تأثیرگذار می‌شوند. در پوسترهای کنسرت مشهورش زبان ساخته‌باور[۱] او یک همتای تصویری برای موسیقی موضوع پوستر خلق می‌کند. از برجسته‌ترین تالیفات او کتابی به نام «سامانه‌های توری در طرح‌های نگارین» (سیستم‌های گرید در گرافیک) در سال ۱۹۸۱ است.
وی عضو اتحادیه بین‌المللی طراحان گرافیک و استاد آموزشگاه هنری زوریخ بود و گاهنامه هنر گرافیک نو را در ۱۹۵۸ با همکاری چند طراح دیگر راه‌اندازی کرد. مولر- بروکمان در ۱۹۹۶ درگذشت.

 

 

 


برچسب ها و کلمات کلیدی: سفارش چاپ آنلاین ، چاپ افست ، چاپ دیجیتال ، چاپ آنلاین کارت ویزیت ، استعلام قیمت آنلاین ، خدمات تکمیلی ، سلفون مات و براق ، لمینیت مات و براق ، چاپ ست اوراق اداری ، چاپ پوستر ، چاپ علائم محیطی ، چاپ بروشور و لیفلت ، چاپ سربرگ ، چاپ ساک خرید ، چاپ تقویم و سررسید ، چاپ پاکت ، چاپ فاکتور ، جوزف مولر بروکمان ، طراح گرافیک ، لوگو ، لوگو تایپ ، چاپ آقا ، آقای چاپ ، چاپ آنلاین آقا سفارش چاپ آنلاین ، چاپ آقا سفارش چاپ آنلاین ،
مطالب مرتبط
لوگوی همچاپ