وبلاگ اوتل آیشر
اوتل آیشر

اوتل آیشر

اگر در زمینه طراحی گرافیک کار می کنید،یا علاقمندید که طرحهای موفقی را ارائه کنید،می توانید از طرح هایی استفاده کنید که باید نسبت به آنها آگاهی داشته باشید. طراحان معاصر، روش طراحی را متحول کرده اند، طراحان مستقل، و متفکرین، همان کسانی هستند که تفاوت ایجاد می کنند. با ما همراه باشید، همچاپ شما را با بزرگترین شخصیت های دنیای طراحی گرافیک آشنا خواهد کرد.

اوتو اوتیل آیشر (متولد، 13 مه 1922 ـ فوت ،1 سپتامبر 1991) طراح و حروف چین آلمانی است. او بیشتر بخاطر طراحی خطوط تصویری المپیک تابستانی مونیخ 1972 به علاوه طراحی حرف چاپی خاصی معروف است. آیشر همچنین آموزشگاه طراحی ULM را تاسیس کرد.

اوان زندگی و کار

آیشر در اولم، در جنوب غربی ایالت بادن ـ وورتمبرگ ، در 13 مه 1922 متولد شد. آیشر همکلاس و دوست وارنر شول بود، و از طریق او با خانواده وارنر ، برادران و خواهران هانس و سوفی شول، آشنا شد، هردویشان بخاطر عضویت در جنبشی بر علیه دولت نازی آلمان اعدام شدند. آیشر مانند خانواده شول، مخالف جنبش نازی بود. او بخاطر ردکردن عضویت در جنبش جوانان هیتلر در 1937 بازداشت شد، و در نتیجه نتوانست در آزمون ورودی دانشگاه در سال 1941 شرکت کند. وارد ارتش آلمان شد و در جنگ جهانی دوم شرکت کرد،اگرچه سعی کرد که چندین بار از ارتش خارج شود. بالاخره در 1945 ارتش را ترک کرد،و در خانه شول در ووتاک پنهان شد.

آیشر بعد از خاتمه جنگ در 1946،در دانشکده هنرهای زیبا مونیخ، مجسمه سازی را تدریس می کرد. او در 1947 در اولم استودیوی خود را افتتاح کرد. او در 1952 با اینگه شول، خواهر بزرگتر وارنر، هانس و سوفی ازدواج کرد.

اوتل آیشر نیز در طراحی لوگوی المپیک مونیخ مشارکت داشت. او قبل از اینکه طرح خود را ارائه کند با تیم طراحی در چندین مرحله کار کرد. یکی از اولین ایده هایی او یک بچه راهبی را در یکی از طرح های خود نشان می داد یا بچه ای در حالی که کتابی را در دست داشت به دوردست ها اشاره می کرد. در طرح های دیگر خود از حومه شهر استفاده کرده بود، به خورشید، کوه و چشم اندازهایی اشاره می کرد. سرانجام  هاله ای را خلق کرد، تاج گلی که خورشید را نشان می داد و همچنین پنج حلقه المپیک به صورت مارپیچی نشان داده شده بودند. کوردت ون مان اشتاین طرح آیشر را با ریاضیات دوباره محاسبه کرد و دوباره یک تاج گل مارپیچی را طراحی کرد.

طرح نهایی

اوتل آیشر مشاور شرکت تولیدی وسایل آَشپزخانه شد. او در 1988 فونتی را طراحی کرد،و از زمان افتتاح استودیوی خود تا بحال از این فونت استفاده شده است. او همچنین برای دانشگاه کونزتانز و فرودگاه مونیخ لوگوهایی را طراحی کرد. لوگوهای او بسیار زیبا و جذاب بود.

وداع

آیشر در 1 سپتامبر 1991 در گانزبورگ بعد از تصادفی دار فانی را وداع گفت.شورای شهر مونیخ در 6 مه 2010 مراسمی را برای بزرگداشت او برگزار ، و خیابانی را به نام او نامگذاری کرد.

 

 


برچسب ها و کلمات کلیدی: بزرگترین شخصیت های دنیای گرافیک ، اوتل آیشر ، گرافیست ، گرافیست دیزاین ، لوگو ، طراح تایپوگرافیک ، سفارش چاپ آنلاین ، چاپ افست ، چاپ دیجیتال ، چاپ آنلاین کارت ویزیت ، استعلام قیمت آنلاین ، خدمات تکمیلی ، سلفون مات و براق ، لمینیت مات و براق ، چاپ ست اوراق اداری ، چاپ پوستر ، چاپ علائم محیطی ، چاپ بروشور و لیفلت ، چاپ سربرگ ، چاپ ساک خرید ، چاپ تقویم و سررسید ، چاپ پاکت ، چاپ فاکتور ، digital ، digitalpirinting ، onlinepirinting ، pirint ، offset ، offsetpirinting ، graphic ، چاپ آقا ، آقای چاپ ، چاپ آنلاین آقا سفارش چاپ آنلاین ، چاپ آقا سفارش چاپ آنلاین ،
مطالب مرتبط
لوگوی همچاپ