وبلاگ روش های کسب درآمد مشاغل آزاد ـ بخش دوم
روش های کسب درآمد مشاغل آزاد ـ بخش دوم

روش های کسب درآمد مشاغل آزاد ـ بخش دوم

3.رقابت با شرکت ها

مشتریان شما باید احساس کنند که تنها فردی است که شما با او کار می کنید و بدین ترتیب می توانید کار آنها را خیلی سریع دریافت کرده و شروع به کار کنید.

باید در زمینه جذب مشتری با شرکت های بزرگ رقابت کنید. در حالی که به همان منابع و تخصص هایی دسترسی ندارید، ولی لازم است که با همین منابع، مشتریانی را جذب کنید.

نحوه جذب مشتریان جدید:

  • ارائه قیمت مناسب از طرف صاحبان مشاغل آزاد،عدم رقابت در قیمت گذاری، ارائه خدمات با نرخ پایین به مشتریان، ارائه کار بدون هزینه های بالاسری
  • تحویل سریع کارها و پروژه ها، رقابت با شرکت های بزرگ در زمینه تحویل سریع کارها، القای مشتری خاص و منحصربفرد بودن به تک تک مشتریان و دریافت کارها از طرف آنها
  • دید واقع گرایانه نسبت به انجام کارها، تحویل کارها به نحو احسن و القای متخصص بودن منحصربفرد خودتان به مشتریان،کسب احترام از طرف مشتریان و آگاهی نسبت به معرفی شما به عنوان متخصص از طرف مشتریان یا صاحبان مشاغل آزاد دیگر

4.فروش کالا

برای اینکه کالاها و محصولات خود را بفروشید، وب سایتی را طراحی کنید. در این فروشگاه آنلاین می توانید همه نوع کالا، از کیف گرفته تا لیوان را نیز بفروشید. شاید کار کوچکی به نظر برسد ولی می توانید در درازمدت با فروش کالاها و محصولات خود، کسب درآمد کنید.

در حالی که اکنون بسیاری از مردم دوست دارند که در زمینه دیجیتال کار کنند ولی بخاطر داشته باشید که کارکردن در یک فروشگاه واقعی و تماس با مشتریان، کار لذت بخشی خواهد بود.

5.راه اندازی کسب و کار آزاد تجاری

اگر از طریق کسب و کار آزاد کسب درآمد می کنید، باید از دید تجارت بدان نگاه کنید، کسب و کار شما دیگر، تفریح یا کار دوم نیست. همین دید باعث وجه تمایز شما خواهد شد.

باید به عنوان صاحب کسب و کار آزاد، به اموراتی دقت داشته باشید تا بتوانید کسب درآمد کنید. متاسفانه بسیاری از صاحبان مشاغل آزاد به زمینه های خاص شغل خود توجه نمی کنند و همیشه در حال کارکردن هستند، به همین دلیل نمی توانند به مبالغ کلانی دست پیدا کنند.

  • قیمت عادلانه ـ صاحب کسب و کار آزاد نباید انتظار داشته باشد که در همان ابتدای کار، کسب درآمد بکند. باید در روزهای ابتدایی کسب و کار خود بتوانید هزینه های خود را سربه سر کنید، نرم افزار ، سخت افزارها و تجهیزاتی را خریداری کرده و مالیات نیز بپردازید، بعد از انجام این کارها، هرچقدر باقی ماند را پس انداز کنید. باید برای اموراتی مانند بیمه و بازنشستگی و قبوض و دیگر هزینه های خود، مبالغی را پس انداز کنید.
  • برگه قیمت کالاها و خدمات ـ با چه قیمتی، خدمات خود را ارائه می کنید؟ نرخ خدمات شما چقدر است؟ برگه قیمت کالاها و خدماتی را طراحی کنید و در این برگه نرخ کالاها و خدمات خود را بنویسید، متناسب با زمانی که برای هر یک از خدمات خود اختصاص می دهید مبلغی را برای آن در نظر بگیرید.
  • تنظیم قرارداد و دریافت پیش پرداخت ـ  قبل از شروع و دریافت کار با تک تک مشتریان خود قرارداد ببندید. مشتریان باید در همان ابتدا مبلغی را به عنوان پیش پرداخت ،پرداخت کنند.
  • پرداخت راحت و ساده مبلغ پیش پرداخت ـ نحوه پرداخت ، مبلغ پیش پرداخت باید سهل و راحت باشد.گاهی اوقات صاحبان مشاغل آزاد فقط و فقط روی پرداخت آنلاین تاکید می کنند، دستگاه های کارت خوان نیز یکی دیگر از روش هایی است که بسیاری از مشتریان می توانند مبالغ خود را پرداخت کنند.  
  • به کلیه تماس تلفنی یا ایمیل ها جواب دهید، در همایش ها شرکت کرده و ساعات کاری خود را نیز مشخص کنید. اگر می خواهید که مانند یک تاجر به نظر برسید باید همین گونه برخورد کنید و مشتریان نباید احساس کنند که در خانه کارهای آنها را انجام می دهید.

نتیجه گیری

بخاطر داشته باشید که صاحب کسب و کار آزاد هرگز با انبوهی از کارها یا مبلغ کلانی شروع به کار نمی کند. کار زمانبری است باید در مشتریان خود این احساس را ایجاد کنید که همیشه مشغول به کار بوده و هزینه های خود را پرداخت می کنید. بسیاری از صاحبان کسب و کارهای آزاد، کار خود را به عنوان کار دوم شروع می کنند و بعدها آنرا به صورت تمام وقت انجام می دهند.

 


برچسب ها و کلمات کلیدی: سفارش چاپ آنلاین ، چاپ افست ، چاپ دیجیتال ، چاپ آنلاین کارت ویزیت ، استعلام قیمت آنلاین ، خدمات تکمیلی ، سلفون مات و براق ، لمینیت مات و براق ، چاپ ست اوراق اداری ، چاپ پوستر ، چاپ علائم محیطی ، چاپ بروشور و لیفلت ، چاپ سربرگ ، چاپ ساک خرید ، چاپ تقویم و سررسید ، چاپ پاکت ، چاپ فاکتور ، کسب درامد ، مشاغل آزاد ، کسب و کار آزاد ، چاپ آقا ، آقای چاپ ، چاپ آنلاین آقا سفارش چاپ آنلاین ، چاپ آقا سفارش چاپ آنلاین ،
مطالب مرتبط
لوگوی همچاپ