وبلاگ ساخت انیمیشن ـ بخش دوم
ساخت انیمیشن ـ بخش دوم

ساخت انیمیشن ـ بخش دوم


حال نسبت به یادگیری انیمیشن مجاب شده اید. خیلی خوبه. حالا نحوه فراگیری انیمیشن را بررسی می کنیم.
خوبه. کارها در طول سال ها تغییر کرده و یادگیری انیمیشن هیچ وقتی مثل این زمان آسان نبوده است. در بسیاری از وب سایت ها و وب سایت You tube راجع به انیمیشن آموزش هایی قرار داده شده، خوب چطور می توانید انیمیشن را فرا بگیرید؟

12 اصل انیمیشن
باید در ابتدا مبانی را فرا بگیرید تا بتوانید در حرفه انیماتوری مشغول به کار شوید. و اگر می خواهید که یک انیماتور خاص و حرفه ای شوید، باید به 12 اصل توجه داشته باشید. این 12 اصل، توسط اولی جانستون و فرانک توماس در کتاب تصویر زندگی: انیمیشن دیزنی مشخص شده اند، که براساس ایده های انیماتورهای دیزنی بوده که به دهه 1930 برمی گردد.
بدون یک مبنای محکم و درک این اصول 12 گانه، وقت تان را تلف می کنید.
نرم افزار انیمیشن
برای یادگیری انیمیشن باید هزینه کنید. قیمت نرم افزارهای انیمیشن متفاوت است. ولی هرگز فکر نکنید که می توانید مبالغ آنها را بپردازید، با ابزارهای دیگری می توانید انیمیشنی را تولید کنید. در این مقاله؛ سه نرم افزار را بررسی می کنیم.

1.    Blender
 

با این نرم افزار می توانید جلوه های سه بعدی را ایجاد کنید. اگرچه یک نرم افزار 3 بعدی است  ولی می توانید جلوه های 2 بعدی هم ایجاد کنید. بلندر بهترین نرم افزار برای ساخت انیمیشن بوده که قیمت آن چندان بالا نیست.

2.    Moho Debut 12
 
نرم افزار عالی دیگری است که شرکت نرم افزاری اسمیت آنرا منتشر کرده است. با این نرم افزار می توانید در مدت چند دقیقه ، انیمیشن خود را تولید کنید. هر نرم افزاری که می خرید را باید همیشه بروز کنید و البته توجه داشته باشید که نرم افزاری با امکانات بیشتری را خریداری کنید. با این نرم افزار می توانید همه نوع کاری را در زمینه انیمیشن انجام دهید.

3.    Harmony Advanced
 
این نرم افزار مخصوص افراد حرفه ای است. این نوع نرم افزار فقط برای کار انیمیشن ساخته شده است. اگرچه مبلغ آن نیز بالاست، ولی نسخه رایگان نیز وجود دارد، که می توانید آنرا دانلود کنید. این نرم افزار در سه نسخه اصلی، پیشرفته و باکیفیت وجود است. نسخه پیشرفته آن امکانات بسیار بیشتری دارد.
 


برچسب ها و کلمات کلیدی: چاپ آقا ، آقای چاپ ، چاپ آنلاین آقا سفارش چاپ آنلاین ، چاپ آقا سفارش چاپ آنلاین ، سفارش چاپ آنلاین ، چاپ افست ، چاپ دیجیتال ، چاپ آنلاین کارت ویزیت ، استعلام قیمت آنلاین ، خدمات تکمیلی ، سلفون مات و براق ، لمینیت مات و براق ، چاپ ست اوراق اداری ، چاپ پوستر ، چاپ علائم محیطی ، چاپ بروشور و لیفلت ، چاپ سربرگ ، چاپ ساک خرید ، چاپ تقویم و سررسید ، چاپ پاکت ، چاپ فاکتور ، print ، online pirinting ، ghraphic ، onlineshopping ، ghraphicdesign ، photoshap ، انیمیشن ، ضرورت طراح ، طراح سه بعدی ، لوگو ، تصاویر متحرک ، یادگیری انیمیشن ،
مطالب مرتبط
لوگوی همچاپ