وبلاگ چاپ آنلاین با همچاپ
چاپ آنلاین با همچاپ

چاپ آنلاین با همچاپ

چاپ آنلاین امروزه نسبت به گذشته خیلی پیشرفت کرده است. شما می توانید خیلی از محصولات خود را بوسیله این امکان در سریع ترین زمان ممکن چاپ کنید. به همین دلیل است که وب سایت همچاپ ، وب سایت ساده ای برای سفارشات چاپی است. شما در این وب سایت می توانید در چند مرحله ساده، سفارش چاپی خود را ثبت کنید.
1. اندازه فایل چاپی
مطمئنا" همه فایل ها به یک اندازه نیستند. اندازه فایل شما باید به گونه ای باشد که براحتی آپلود شود. شما می توانید قیمت محصولات چاپی خود را به صورت آنلاین استعلام کنید. بعد از اینکه فایل خود را ارسال کردید،تیم همچاپ، کلیه عناصر فایل را از هر نظر بررسی می کند تا مشکلی در چاپ پیش نیاید.
2. تنوع محصولات چاپی
محصولات چاپی همچاپ متنوع است، تراکت، بروشور، کارت ویزیت و دیگر محصولات چاپی را دربرمی گیرد. شاید شما به لیف لت تا شده یا کارت پستال هم نیاز داشته باشید، که البته فراموش هم نشده است. بهتر است که قبل از ثبت سفارش، کلیه محصولات را مرور کنید.
3. تنوع متریال چاپی
محصولات چاپی همچاپ روی کاغذهای مختلف چاپ می شود و البته بعد از چاپ ، روی آن خدمات تکمیلی به انجام می رسد. محصولات ممکن است که به صورت سیلک، مات یا گلاسه روکش شوند. برخی از محصولات از کاغذهای بازیابی تهیه می شود و البته برخی دیگر لوکس هم هستند. شما می توانید قبل از سفارش محصول، قیمت آنرا به صورت آنلاین استعلام کنید.
4. پشتیبانی تیم همچاپ
مشخص است که برخی از مشتریان نسبت به برخی دیگر در زمینه ثبت سفارشات ماهر بوده و خیلی راحت می توانند سفارشات خود را ثبت کنند. به همین دلیل تیم پشتیبانی همچاپ همیشه آماده است تا به سوالات و مشکلات برخی کاربران که با ثبت آنلاین سفارشات آشنا نیستند کمک کند. تیم همچاپ به همه موارد چاپی آشنا بوده و می تواند مشکلات شما را در زمینه آپلود تصاویر گرافیکی سفارشات برطرف نماید. تیم همچاپ همیشه آماده پاسخگویی به مشکلات شماست.
5. قالب های چاپی
شما با قالب های چاپی می توانید خیلی راحت فایل های خود را ثبت کنید و به طور یقین برای شما مشکلی هم پیش نخواهد آمد. با این نوع قالب ها، می توانید خیلی راحت، تصاویر گرافیکی خود را آپلود نموده و سفارش چاپی خود را ثبت کنید.
6. تضمین کیفیت محصولات
همچاپ کیفیت محصولات خود را تضمین می کند. ما نه تنها انتظارات مشتریان را برآورده می کنیم، بلکه تضمین می کنیم که از همه جهت محصولات چاپی این مجموعه، بهترین کیفیت را داشته باشد. این سخن بدین معنی است که شما می توانید به محصولات این شرکت اعتماد کنید و در هر زمانی و از هر جایی سفارش چاپی خود را ثبت کنید.
همچاپ در زمینه چاپ و تبلیغات، سرامد همه شرکت های چاپی و تبلیغاتی است، این شرکت حتی می تواند برخی سفارشات چاپی را در قالب چاپ اختصاصی چاپ کند. محصولات چاپی و تبلیغاتی این شرکت متنوع بوده و با بهترین دستگاه ها چاپ می شود. وب سایت همچاپ را فراموش نکنید.
تیم همچاپ در رابطه با همه محصولات چاپی و تبلیغاتی این شرکت، اطلاعات لازم را دارد و بنابراین این تیم همیشه جوابگوی مسائل و مشکلات چاپی شما خواهد بود. همچاپ را بخاطر بسپارید.

 


برچسب ها و کلمات کلیدی: همچاپ ، چاپخانه_آنلاین ، چاپ ، سفارش_آنلاین ،
مطالب مرتبط
لوگوی همچاپ