وبلاگ تی شرت های همچاپ
تی شرت های همچاپ
بخش اول

تی شرت های همچاپ

تاریخچه تی شرت
تی شرت در زمان گذشته به صورت لباسی سرهمی و در زیر پوشاک اصلی (به عنوان لباس زیر) مورد استفاه قرار می گرفته است، دلیل نام گذاری تی شرت را می توان بخاطر فرم آستین ها که بصورت T قرار می گیرند ذکر کرد. عموما جنس این نوع تی شرت ها پشم یا ابریشم بوده و مردان در آن زمان هنگامی که لباس های گران قیمت و با ارزش خود را می پوشیدند برای جلوگیری از نفوذ چربی پوست و عرق بدن از تی شرت به عنوان لایه میانی استفاده می کرده اند.
در دوران انقلاب صنعتی که صنعت نساجی رشد کرده است و پارچه های کتان و پنبه بوجود آمدند این پارچه ها جایگزین پارچه های خشن گذشته شدند. در قرن نوزدهم تی شرت از حالت سرهمی به حالت جداگانه درآمد. در قرن 20 نیروی دریایی ایالت متحده آمریکا ملوانان را مجبور کرد از تی شرت به عنوان لباس زیر یونیفرم خود استفاده کنند. سربازان و ملوانان بالاخص کسانی که در شرایط آب و هوایی گرم فعالیت داشتند اغلب یونیفرم خود را نمیپوشیدند و از تی شرت و شلوار استفاده می کردند. با این وضع تی شرتی که به عنوان لباس زیر استفاده می شد جنبه عمومی پیدا کرد، شستشوی آسان، ارزان بودن و راحتی این نوع پوشش باعث شد محبوبیت بیشتری پیدا کند. در دهه 1940 تی شرت به عنوان یک لباس مستقل عمومی و مورد استقبال پسران جوان زیادی قرار گرفت.
افراد معروفی مثل مارلون براندو و جیمز دین (هنرپیشه های آمریکایی) باعث شدند که تی شرت از طبقه کارگر به سمت طبقه متوسط و مرفه جامعه حرکت کند زیرا بر این باور بودند که تی شرت برای افراد شورشی و مردان بسیار جذاب است.

پوشاک در صنعت تبلیغات جایگاه مهم و خاصی را دارا می باشد، تی شرت تبلیغاتی، یکی از پر طرفدارترین و عمومی ترین هدایای تبلیغاتی است که امروزه مورد استفاده تبلیغ کنندگان قرار می گیرد. مهمترین مزیت این هدیه تبلیغاتی آن است که تبلیغ نام و برندتان را بر تن مخاطبانتان نموده اید و با حضور شخص در هر مکانی آن مکان، محل تبلیغ و نمایش برند شماست. همچاپ مفتخر است تی شرت های تبلیغاتی را در مدل، جنس و رنگ های متنوع در سریع ترین زمان ممکن و با کیفیت کم نظیر به شما مشتریان گرامی تقدیم نماید.
انواع تی شرت در همچاپ:
تی شرت جودون درجه یک: جودن پر کاربردترین نوع پارچه در صنعت تریکو است. با توجه به نیاز مشتری در درجه کیفیت های مختلف تی شرت های تبلیغاتی در همچاپ به صورت اختصاصی برای مشتری چاپ و عرضه می گردد و می توان از یک تا 500 عدد در سایزهای مختلف سفارش داد البته می توان چاپ تبلیغ مورد نظر را به صورت اختیاری در جلو یا پشت تی شرت یا هر دو در ابعاد 20×30 سانتی متر استفاده کنید. البته در همچاپ فکر همه چیز شده است شما می توانید تی شرت های خود را در سایزهای مختلف و با 11 رنگ بسته به سلیقه و نیاز خود انتخاب کنید، در چند مقاله پیش راجع به رنگ اختصاصی شرکت خود توضیح داده شده است، شما می توانید با انتخاب یک رنگ خاص و استمرار بر آن رنگ خود را به مشتری راحت تر بشناسانید! البته این همه ماجرا نیست همچاپ امتیازات بیشتری برای رضایت مشتریان خود در نظر گرفته است، ما در تلاش هستیم تا در سریع ترین زمان ممکن سفارش مشتریان را به دستشان برسانیم و فقط 5 روز کاری نیاز است تا سفارش شما آماده تحویل شود! اگر شما یک تی شرت جودون درجه یک با چاپ لیبل پشت و رو سفارش دهید قیمت نهایی آن بالغ بر 54،391 تومان هزینه بر می دارد.
در مقاله بعدی، بیشتر در مورد تی شرت های همچاپ خواهیم گفت.

 


برچسب ها و کلمات کلیدی: تی شرت ، تی شرت تبلیغاتی ، همچاپ ، چاپ آنلاین ، جودون ،
مطالب مرتبط
لوگوی همچاپ