وبلاگ تی شرت های همچاپ
تی شرت های همچاپ
بخش دوم

تی شرت های همچاپ

در مقاله پیشین همچاپ، نگاهی به تاریخچه و معرفی نوع تی شرت جودون درجه یک پرداختیم. در این مقاله، ادامه بحث قبلی را پی می گیریم و به معرفی انواع دیگر سفارش تی شرت تبلیغاتی می پردازیم.
تی شرت های جودن درجه یک که در مقاله قبلی معرفی شد، برای تیراژ کمتر از 100 عدد بود. در حالی که همچاپ برای سفارش های بالای 100 عدد شرایط انتخاب بیشتری گذاشته است به طور مثال برای چاپ بر روی تی شرت می توان از تنوع چاپی بیشتری استفاده کرد که مطمئنا در خاص بودن تی شرت تبلیغاتی تأثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت، شما می توانید برای چاپ بر روی تی شرت از گزینه های چاپ تریکو، عکس برگردان و گلدوزی بر روی سینه با ابعاد 8×8 سانتی متر استفاده کنید البته برای پشت تی شرت هم می توانید به جز گلدوزی از بقیه موارد استفاده کنید. همچاپ با توجه به خط مشی کاری خود جهت رضایت مشتری سفارش هایی که از 100 تا 500 عدد باشند را تنها در مدت زمان 15 روز کاری به دست مشتریان عزیز می رساند. اگر شما پانصد عدد تی شرت جودون درجه یک با چاپ تریکو بر روی و پشت تی شرت سفارش دهید قیمت نهایی آن بالغ بر 15،532،500 تومان هزینه بر می دارد که برای هر عدد مبلغ 31،065 تومان هزینه کرده اید که تفاوت چشمگیری با سفارش های تعداد پایین تر دارد حدوداً 11،663،000 تومان!
تی شرت جودون درجه دو: در همچاپ می توانید این نوع تی شرت را در تیراژ 100 تا 500 عدد و در سایز و 6 رنگ مختلف سفارش دهید، شما می توانید برای چاپ بر روی تی شرت از گزینه های چاپ تریکو، عکس برگردان و گلدوزی بر روی سینه با ابعاد 8×8 سانتی متر استفاده کنید البته برای پشت تی شرت هم می توانید به جز گلدوزی از بقیه موارد استفاده کنید. همچاپ با توجه به خط مشی کاری خود جهت رضایت مشتری سفارش هایی که از 100 تا 500 عدد باشند را تنها در مدت زمان 15 روز کاری به دست مشتریان عزیز می رساند. اگر شما پانصد عدد تی شرت جودون درجه دو با چاپ تریکو بر روی و پشت تی شرت سفارش دهید قیمت نهایی آن بالغ بر 13،897،500 تومان هزینه بر می دارد که برای هر عدد مبلغ 27،795 تومان هزینه کرده اید که تفاوت آن با تی شرت درجه یک جودون حدوداً 1،635،000 تومان می باشد.
تی شرت جودون درجه سه: همچاپ توانسته است با در نظر گرفته سلیقه و تعدد جنس پارچه و هزینه آن گزینه های متفاوتی را پیش روی مشتریانش قرار دهد، این نوع تی شرت در تیراژ 100 تا 500 عدد و در سایزها و رنگ های مختلفی عرض می گردد، همانند جودون های درجه یک و دو شما می توانید برای چاپ بر روی تی شرت از گزینه های چاپ تریکو، عکس برگردان و گلدوزی بر روی سینه با ابعاد 8×8 سانتی متر استفاده کنید البته برای پشت تی شرت هم می توانید به جز گلدوزی از بقیه موارد استفاده کنید. همچاپ با توجه به خط مشی کاری خود جهت رضایت مشتری سفارش هایی که از 100 تا 500 عدد باشند را تنها در مدت زمان 15 روز کاری به دست مشتریان عزیز می رساند. اگر شما پانصد عدد تی شرت جودون درجه سه را با چاپ تریکو بر روی و پشت تی شرت سفارش دهید قیمت نهایی آن بالغ بر 11،172،500 تومان هزینه بر می دارد که برای هر عدد مبلغ 22،345 تومان هزینه کرده اید که تفاوت آن با تی شرت درجه یک جودون حدوداً 4،360،000 تومان می باشد.

 


برچسب ها و کلمات کلیدی: تی شرت ، تی شرت تبلیغاتی ، همچاپ ، چاپ آنلاین ، جودون ،
مطالب مرتبط
لوگوی همچاپ