وبلاگ تی شرت های همچاپ
تی شرت های همچاپ
بخش سوم

تی شرت های همچاپ

در دو مقاله قبل، نگاهی به انواع تی شرت جودن قابل سفارش در همچاپ پرداختیم. در این مقاله، نوع دیگری از تی شرت های تبلیغاتی، یعنی تی شرت پنبه‌ای را معرفی خواهیم کرد و در پایان این مطلب، می توانید بین انواع مختلف تی شرت معرفی شده در همچاپ، یکی را برای سفارش خود انتخاب کنید.
تی شرت پنبه یقه گرد: پارچه پنبه ای خنک می باشند، به راحتی شسته و لک نمی شود، ضد ساییدگی و مقاوم هستند، بنابراین بهترین گزینه برای روزهای گرم و یا محیط های بسته می باشند. این نوع تی شرت را می توانید از یک تا پانصد عدد در سایز های مختلف و با 5 تنوع رنگی سفارش دهید. شرایط تحویل در همچاپ برای تیراژ یک تا پنجاه عدد از این محصول 5 روز کاری است که چاپ لیبل با سایز 20×30 در پشت و روی تی شرت امکان پذیر است، قیمت نهایی یک عدد تی شرت پنبه یقه گرد با چاپ پشت و روی تی شرت 48،941 تومان هزینه در بر دارد. در تیراژ 100 تا 500 عدد از این تی شرت شرایط کمی متفاوت می شود، شما در همچاپ اختیارات متنوعی برای چاپ بر روی و پشت تی شرت جلوی رویتان قرار می گیرد و زمان تحویل سفارش 15 روز کاری می باشد، اگر شما 500 عدد تی شرت پنبه یقه گرد با چاپ تریکو روی و پشت انتخاب کنید مبلغی که باید بپردازید 9،810،000 تومان می باشد به عبارتی برای هر تی شرت 19،620 تومان یعنی تفاوتی چشمگیر با سفارش یک عدد به مبلغ هر تی شرت 29،321 تومان!
تی شرت پنبه یقه هفت: همچاپ این نوع تی شرت را در سایز و 6 رنگ مختلف و در تیراژ 100 تا 500 عددی سفارش می گیرد، زمان تحویل کار 15 روز بوده و برای چاپ بر روی و پشت تی شرت گزینه های مختلفی را پیش روی مشتریان قرار می دهد، اگر شما 500 عدد از این نوع تی شرت را با چاپ تریکو بر روی و پشت آن سفارش دهید مبلغی که می پردازید 11،172،500 تومان می باشد یعنی به ازای هر تی شرت 22،345 تومان!
در صورتی که قصد سفارش تی شرت را دارید، با تغییر گزینه های قابل انتخاب در همچاپ به مناسب ترین گزینه بر مبنای بودجه خود برسید.
در صورتی که تمایل به ثبت سفارش تی شرت تبلیغاتی دارید، بهترین گزینه، بزرگ ترین و کامل ترین سامانه ثبت سفارش آنلاین چاپ، یعنی همچاپ است. با ورود به صفحه سفارش تی شرت های تبلیغاتی، یکی از انواع تی شرت را از میان گزینه های تی شرت جودن درجه یک، تی شرت جودون درجه دو، تی شرت جودن درجه سه، تی شرت پنبه یقه گرد و تی شرت پنبه یقه هفت یکی را انتخاب کرده و با توجه به تیراژ و بودجه خود، با انتخاب حالت های مختلف و گزینه های تکمیلی به مناسب ترین قیمت برسید.
سفارش تی شرت را به صورت آنلاین در همچاپ تجربه کنید و شما نیز به جمع مشتریان برترین سایت سفارش آنلاین چاپ بپیوندید.

 


برچسب ها و کلمات کلیدی: تی شرت ، تی شرت تبلیغاتی ، همچاپ ، چاپ آنلاین ، جودون ،
مطالب مرتبط
لوگوی همچاپ