وبلاگ زیربشقابی های همچاپ
زیربشقابی های همچاپ
اختصاصی همچاپ

زیربشقابی های همچاپ

زیر بشقابی علاوه بر آنکه یک عنصر تزئینی به حساب آید، مورد استفاده قرار گرفتن آن در موارد متنوع و مختلف، موجب محبوبیت بیشتر آن شده است. در رستوران ها و کافی شاپ ها همیشه احتیاج به یک زیر لیوانی یا زیر بشقابی وجود دارد و این نیاز به استفاده، مزیتی است که این محصول در بر دارد. همچنین از این محصول، برای ارائه آموزش و اطلاعات درباره محصول یا خدماتی خاص نیز استفاده می شود. همچاپ با ارائه خدمات با کیفیت چاپی به شما این امکان را می دهد تا از نتایج موثر این محصول در کسب و کار خود بهره مند شوید.
امروزه این محصول به علت بصرفه بودن و همچنین کارآمد بودن آن به عنوان تبلیغات موثر و معرفی برند بکار گرفته می شود، همچنین از این محصول در رستوران ها و کافی شاپ ها به عنوان محلی برای درج منو یا فهرست غذا استفاده می شود. البته دقت در طراحی و متناسب با نوع فعالیت شرکت، رستوران و ... می تواند در جذب مشتری و شناساندن برند بسیار موثر باشد.
انواع زیر بشقابی در همچاپ
زیر بشقابی  A4: ابعاد این زیر بشقابی 28.5×21 سانتی متر می باشد و در تیراژ 300 تا 200،000 عدد و در گرماژ مختلف اعم از تحریر یا گلاسه به صورت یک رو قابل سفارش است. همچاپ برای سلایق یا حتی برای کاربری های مختلف زیر بشقابی ها، گزینه های مختلفی را برای نوع چاپ و میزان رنگ و به تبع آن کیفیت و زیبایی محصول نهایی را به مشتری پیشنهاد می دهد. همچاپ بر خود واجب می داند تا در سریع ترین زمان ممکن سفارش را به دست مشتریان خود برساند بدین منظور در هر تیراژ و با هر کیفیتی که بخواهید ما 4 روز کاری طول می کشد تا سفارش را به مشتریان خود تحویل دهیم. برای سفارش 200،000 عدد زیر بشقابی  A4 با گرماژ کاغذ 70 گرم تحریر بصورت یکرو و تک رنگ استاندارد، برای مشتری حدودا مبلغ 7،076،261 تومان هزینه در بر دارد.
زیر بشقابی A3: ابعاد این زیر بشقابی 42×30 سانتی متر می باشد و در تیراژ 300 تا 200،000 عدد و در گرماژ مختلف اعم از تحریر یا گلاسه به صورت یک رو قابل سفارش است. همچاپ برای سلایق یا حتی برای کاربری های مختلف زیر بشقابی ها، گزینه های مختلفی را برای نوع چاپ و میزان رنگ و به تبع آن کیفیت و زیبایی محصول نهایی را به مشتری پیشنهاد می دهد. همچاپ بر خود واجب می داند تا در سریع ترین زمان ممکن سفارش را به دست مشتریان خود برساند بدین منظور در هر تیراژ و با هر کیفیتی که بخواهید ما 4 روز کاری طول می کشد تا سفارش را به مشتریان خود تحویل دهیم. برای سفارش 200،000 عدد زیر بشقابیA3  با گرماژ کاغذ 70 گرم تحریر بصورت یکرو و تک رنگ استاندارد، برای مشتری حدودا مبلغ 12،096،910 تومان هزینه در بر دارد.
زیر بشقابی، ابعاد 34×24: این زیر بشقابی ها در تیراژ 300 تا 200،000 عدد و در گرماژ مختلف اعم از تحریر یا گلاسه به صورت یک رو قابل سفارش است. همچاپ برای سلایق یا حتی برای کاربری های مختلف زیر بشقابی ها، گزینه های مختلفی را برای نوع چاپ و میزان رنگ و به تبع آن کیفیت و زیبایی محصول نهایی را به مشتری پیشنهاد می دهد. همچاپ بر خود واجب می داند تا در سریع ترین زمان ممکن سفارش را به دست مشتریان خود برساند بدین منظور در هر تیراژ و با هر کیفیتی که بخواهید ما 4 روز کاری طول می کشد تا سفارش را به مشتریان خود تحویل دهیم. برای سفارش 200،000 عدد زیر بشقابی با گرماژ کاغذ 70 گرم تحریر بصورت یکرو و تک رنگ استاندارد، برای مشتری حدودا مبلغ 8،753،370 تومان هزینه در بر دارد.
در صورتی که قصد سفارش زیر بشقابی را دارید، با تغییر گزینه های قابل انتخاب در همچاپ به مناسب ترین تیراژ بر مبنای بودجه خود برسید و از سهولت در سفارش آنلاین خود لذت ببرید.

 

 


برچسب ها و کلمات کلیدی: زیربشقابی ، چاپ ، هماختصاصی ، چاپ افست ، چاپ اختصاصی ،
مطالب مرتبط
لوگوی همچاپ