وبلاگ کلاه های تبلیغاتی همچاپ
کلاه های تبلیغاتی همچاپ
فراگیر یا با دوام

کلاه های تبلیغاتی همچاپ

شاید هدایای تبلیغاتی کاغذی، برای برخی جذاب و قابل توجه نباشد. این دسته از افراد و شرکت ها به دنبال هدایای تبلیغاتی متنوع تر با کاربردهای دیگر می روند که تی شرت و کلاه تبلیغاتی یا به عبارتی، محصولات تبلیغاتی پوشیدنی پاسخی برای این خواسته است. در مقالات قبلی همچاپ، نگاهی به تی شرت های تبلیغاتی داشتیم و در این مطلب، انواع کلاه تبلیغاتی همچاپ را معرفی خواهیم کرد.
کلاه تبلیغاتی که بیشتر در مراسم های نسبتا بزرگ کاربرد دارد، نوعی محصول تبلیغاتی پوشیدنی است که به واسطه اینکه گیرنده کلاه، آن را بر سر خود می گذارد، در بالاترین سطح از جمعیت در معرض دید قرار می گیرد. هر چند در باره اینکه همه افرادی که کلاه تبلیغاتی دریافت می کنند، تمایلی به گذاشتن کلاه بر سر خود را ندارند بحث و اختلاف نظر وجود دارد، اما هدف ما از این مطلب، معرفی کلاه های تبلیغاتی همچاپ است.
پس از راه اندازی وب سایت همچاپ به عنوان بزرگ ترین و جامع ترین سامانه ثبت سفارش آنلاین محصولات چاپی، برای تکمیل سبد محصولات، کلاه تبلیغاتی نیز به عنوان محصولی جدید به لیست محصولات همچاپ اضافه شد. این محصول شامل کلاه های فلامت، کلاه های کتان و کلاه های کاغذی است.
کلاه های فلامنت همچاپ از تعداد 100 عدد قابل سفارش هستند، در حالی که برای سفارش کلاه کتان، حداقل سفارش، یعنی 1 عدد نیز قابل انتخاب است. در مقابل برای کلاه های کاغذی که بیشتر در مراسم های رسمی، انتخابات و همایش های عامه کاربرد دارند، حداقل تیراژ 1000 نسخه است.
برای کلاه های فلامنت می توان از چاپ لیبل یا گلدوزی برای درج لوگو یا آرم برند یا شرکت استفاده کرد، در حالی که چاپ لوگو یا آرم بر روی کلاه های کاغذی می توان تمام فضای مفید کلاه کاغذی را در بر گیرد.
معمولا کلاه های کاغذی که به صورت افست و چاپ چهار رنگ تولید می شوند، به دلیل استفاده و بهره برداری تبلیغاتی و همچنین نوع متریال، کمترین عمر مفید را داشته و شاید کمتر از یک روز و حتی چند ساعت استفاده شوند. این محصول بیشتر برای شو آف های تبلیغاتی با استفاده از عموم مردم کاربرد دارد و پس از برگزاری مراسم و شو آف، عملاً به صورت دور ریز از دید خارج می شود.
در مقابل، کلاه های فلامنت و کتان محصولاتی با دوام و عمر و کارایی بالاتر بوده و شاید سالها نزد گیرنده کلاه باقی مانده و مورد استفاده قرار بگیرد. کمتر کسی را می توان یافت که از دریافت یک کلاه با کیفیت کتان یا فلامنت با رنگ و گلدوزی زیبا خوشحال نشده و از آن کلاه استفاده نکند. بنابراین در صورتی که قصد سفارش محصولی ماندگار دارید، بی شک کلاه های فلامنت و کتان گزینه ی مطلوب برای این کار است، اما زمانی که هدف، دیده شدن در مقیاس بالا و زمان کوتاه باشد، کلاه های کاغذی با چاپ افست می توانند انتخاب بهتری باشند.
به هر حال در صورتی که تمایل به سفارش کلاه تبلیغاتی به عنوان محصولی پوشیدنی دارید، می توانید از طریق صفحه محاسبه قیمت سفارش آنلاین کلاه تبلیغاتی همچاپ، بر مبنای تیراژ و بودجه خود بهترین گزینه را انتخاب نمایید و با تغییر هر کدام از عوامل موثر در قیمت، به بهترین و بهینه ترین حالت برای سفارش خود دست یابید.
سفارش آنلاین کلاه تبلیغاتی را با همچاپ تجربه کنید.

 


برچسب ها و کلمات کلیدی: کلاه ، کلاه تبلیغاتی ، همچاپ ، سفارش چاپ آنلاین ، کلاه کتان ، کلاه فلامنت ، کلاه کاغذی ،
مطالب مرتبط
لوگوی همچاپ