وبلاگ انواع ساک خرید در همچاپ
انواع ساک خرید در همچاپ
کامل ترین طیف

انواع ساک خرید در همچاپ

ساک خرید نوعی از محصولات تبلیغاتی است که کاربرد گسترده‌ای دارد. ساک خرید برای هر شرکت، برند، سازمان و یا حتی فروشگاه‌های زنجیره‌ای و خرده فروش محصولی حیاتی بوده و بیشتر فروشگاه‌ ها و سازمان های متوسط و بزرگ، بی شک اقدام به چاپ و تولید ساک خرید می کنند.
در این مقاله، نگاهی گذرا به انواع ساک خرید قابل سفارش در همچاپ خواهیم داشت و در مقالات آتی، به معرفی جزئیات هر نوع ساک خرید می پردازیم.
وقتی به فروشگاه زنجیره‌ ای و یا خرده فروش می روید، پس از خرید، اقلام خریداری شده در کیسه‌ های نایلونی، ساک های خرید شکیل و یا ساک های خرید پارچه ای قرار گرفته و تحویل شما می شوند. دلیل استفاده از ساک خرید یا کیسه های نایلونی این است که پس از خروج از فروشگاه، تبلیغات فروشنده تا منزل با شما همراه باشد. وقتی کیسه نایلونی یک فروشگاه زنجیره ای را که حاوی مقداری از خریدهای شماست در دست دارید، ناخود آگاه به تبلیغ آن فروشگاه پرداخته اید.
بر روی ساک های خرید، چه نایلونی، چه پارچه ای و چه کاغذی، فضای بسیار بزرگ و مناسبی برای درج لوگو برند یا فروشگاه وجود دارد. همچنین می توان لیستی از شعب مختلف یک فروشگاه یا برند را در بخشی از فضای قابل چاپ ساک خرید جا نمایی کرد.
آن چه که حائز اهمیت است این موضوع است که ساک های خرید کاربردی دو گانه داشته که علاوه بر بحث تبلیغات بصری از زمان خرید تا منزل خریدار، کمکی برای حمل اقلام خریداری شده نیز هست.
ساک های خرید تنها برای این منظور در نظر گرفته نشده اند، بلکه با اندکی دقت متوجه می شویم که برای نمایشگاه ها، همایش ها و رویدادهای مختلف، می توان از ساک های خرید استفاده کرد که بسته و پکیجی از کاتالوگ ها، بروشور ها، اقلام تبلیغاتی و مواردی این چنینی را در یک ساک خرید قرار داده و به بازدیدکنندگان نمایشگاه یا شرکت کنندگان در همایش تحویل داد.
این که چه کاربرد دیگری می توان برای ساک خرید متصور شد، به نیازهای سفارش دهنده بر می گردد، اما همچاپ در راستای رسیدن به هدف کامل ترین وب سایت محصولات چاپی و سفارش چاپ آنلاین در ایران، اقدام به ایجاد بستر سفارش برای انواع مختلفی از ساک خرید کرده است.
در همچاپ می توانید ساک خرید کاغذی سفارش دهید که بیشتر برای برند هایی که ماهیتی نسبتا لوکس دارند مورد استفاده قرار می گیرند چرا که هزینه هایی چاپ و تولید این محصول، نسبت به ساک خرید نایلونی بالاتر است.
ساک خرید نایلونی که عام ترین نوع از این محصول است، برای فروشگاه های زنجیره ای، خرده فروش ها و مواردی از این دست که با حجم بالایی از مشتری در تماسند مناسب تر است. ساک خرید نایلونی شاید عمر مفیدی کوتاه، تا منزل خریدار داشته باشد و شاید در صورتی که با کیفیت مناسب و جنس قابل قبول چاپ و تولید شود، پس از آن نیز برای کاربرد های مختلف تا زمان پاره شدن یا از بین رفتن استفاده شود.
ساک خرید پارچه ای نوع دیگری از این دسته محصولات است که ابتدا به صورت دست دوز تولید شده و بر روی آن آرم یا لوگوی برند چاپ می شود. این دسته از ساک های خرید کاربردی کمتر از انواع مطرح شده در بخش قبلی را دارند و در نهایت توت بگ ها که نوع خاصی از ساک های خرید پارچه ای هستند برای افراد مشکل پسند گزینه ای مناسب تر است. توت بگ بیشتر برای خرید های جزئی از محصولات خاص مانند عطر، ادکلن، شال و مواردی از این دست استفاده می شوند.
همچاپ با افتخار تنها سایت ایرانی است که طیف کاملی از انواع ساک خرید را در لیست محصولات خود قرار داده است.
در مقالات بعدی به معرفی هر کدام از ساک های خرید خواهیم پرداخت.

 


برچسب ها و کلمات کلیدی: ساک خرید ، ساک خرید کاغذی ، ساک خرید نایلونی ، توت بگ ، ساک خرید پارچه ای ، همچاپ ، چاپ آنلاین ،
مطالب مرتبط
لوگوی همچاپ