وبلاگ
کم لطفی برخی استارت آپ ها نسبت به هنرمندان گرافیست
18 دی 1396
عضو انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران عنوان کرد:

کم لطفی برخی استارت آپ ها نسبت به هنرمندان گرافیست

عضو انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران با انتقاد از کمپین تبلیغاتی یکی از استارت‌آپ‌های صنعت چاپ که اخیرا در سطح شهر تهران به صورت تبلیغات محیطی اکران شده است، گفت: تبلیغات گمراه‌کننده این استارت‌آپ در مورد ارایه رایگان خدمات طراحی، یک تهدید جدی برای طراحان حرفه‌ای و گرافیست‌های شناسنامه‌دار است که بدون شک دامنگیر کل اصناف مرتبط با صنعت تبلیغات می‌شود.
بایدها و نبایدهای چاپ آنلاین
28 آذر 1396
بخش سوم

بایدها و نبایدهای چاپ آنلاین

در دو مقاله‌ی گذشته، برخی از بایدها و نبایدهای چاپ را بازگو کردیم. مواردی که پیش‌تر بیان شد، راهنمای شما برای ثبت سفارش چاپی به صورت آنلاین بود. در این مقاله، مطالبی در مورد سندهای گرافیکی سفارش بیان خواهیم کرد که توجه به این موارد، مکمل اطلاعات دو مقاله گذشته خواهد بود.
قیمت روز کاغذ | 28 آذر 1396
28 آذر 1396

قیمت روز کاغذ | 28 آذر 1396

قیمت کاغذ را از همچاپ بپرسید. هر روز، قیمت کاغذ در همچاپ به روز رسانی می شود. برای مشاهده قیمت امروز، سه شنبه 28 آذر 1396 روی ادامه مطلب کلیک کنید.
بایدها و نبایدهای چاپ آنلاین
27 آذر 1396
بخش دوم

بایدها و نبایدهای چاپ آنلاین

در مقاله‌ی پیشین، به برخی از بایدها و نبایدهای چاپ آنلاین اشاره کردیم که شامل محدودیت‌های راهنما، محصولات استاندارد انعطاف‌پذیر، قالب‌های گرافیکی و تمپلیت‌ها، زمان تحویل متناسب و سفارش‌های اختصاصی بود. در این مقاله به ادامه‌ی این مطلب می‌پردازیم تا با رعایت این اصول، نتیجه خروجی نهایی چاپی شما، با بالاترین کیفیت ارائه شود.
قیمت روز کاغذ | 27 آذر 1396
27 آذر 1396

قیمت روز کاغذ | 27 آذر 1396

قیمت کاغذ را از همچاپ بپرسید. هر روز، قیمت کاغذ در همچاپ به روز رسانی می شود. برای مشاهده قیمت امروز، دوشنبه 27 آذر 1396 روی ادامه مطلب کلیک کنید.
بایدها و نبایدهای چاپ آنلاین
26 آذر 1396
بخش نخست

بایدها و نبایدهای چاپ آنلاین

با گسترش نفوذ اینترنت، مزایای استفاده از این نوع ارتباط در حال افزایش است و کم کم شاهد آن هستیم که بیشتر خریدهای روزمره به صورت اینترنتی انجام می‌شوند. در ابتدا تنها موارد دیجیتالی و الکترونیکی به صورت آنلاین خرید و فروش می‌شد، مانند اکانت‌های آنتی‌ویروس، کارت‌های شارژ، ثبت دامنه و خدمات مرتبط با اینترنت. اما با گذشت زمان شاهد آن بودیم که محصولات فیزیکی نیز به سبدهای فروشگاه‌های اینترنتی افزوده شد. با اعتمادسازی فروشگاه‌های اینترنتی، به مرور خدمات متنوع نیز به جرگه فروشگاه‌های اینترنتی پیوستند که در این میان، سفارش چاپ آنلاین نیز مورد توجه قرار گرفت.
قیمت روز کاغذ | 26 آذر 1396
26 آذر 1396

قیمت روز کاغذ | 26 آذر 1396

قیمت کاغذ را از همچاپ بپرسید. هر روز، قیمت کاغذ در همچاپ به روز رسانی می شود. برای مشاهده قیمت امروز، یکشنبه 26 آذر 1396 روی ادامه مطلب کلیک کنید.
قیمت روز کاغذ | 23 آذر 1396
23 آذر 1396

قیمت روز کاغذ | 23 آذر 1396

قیمت کاغذ را از همچاپ بپرسید. هر روز، قیمت کاغذ در همچاپ به روز رسانی می شود. برای مشاهده قیمت امروز، پنجشنبه 23 آذر 1396 روی ادامه مطلب کلیک کنید.
انواع ساک خرید در همچاپ
23 آذر 1396
کامل ترین طیف

انواع ساک خرید در همچاپ

ساک خرید نوعی از محصولات تبلیغاتی است که کاربرد گسترده‌ای دارد. ساک خرید برای هر شرکت، برند، سازمان و یا حتی فروشگاه‌های زنجیره‌ای و خرده فروش محصولی حیاتی بوده و بیشتر فروشگاه‌ ها و سازمان های متوسط و بزرگ، بی شک اقدام به چاپ و تولید ساک خرید می کنند. در این مقاله، نگاهی گذرا به انواع ساک خرید قابل سفارش در همچاپ خواهیم داشت و در مقالات آتی، به معرفی جزئیات هر نوع ساک خرید می پردازیم.
کلاه های تبلیغاتی همچاپ
22 آذر 1396
فراگیر یا با دوام

کلاه های تبلیغاتی همچاپ

شاید هدایای تبلیغاتی کاغذی، برای برخی جذاب و قابل توجه نباشد. این دسته از افراد و شرکت ها به دنبال هدایای تبلیغاتی متنوع تر با کاربردهای دیگر می روند که تی شرت و کلاه تبلیغاتی یا به عبارتی، محصولات تبلیغاتی پوشیدنی پاسخی برای این خواسته است. در مقالات قبلی همچاپ، نگاهی به تی شرت های تبلیغاتی داشتیم و در این مطلب، انواع کلاه تبلیغاتی همچاپ را معرفی خواهیم کرد.
زیربشقابی های همچاپ
21 آذر 1396
اختصاصی همچاپ

زیربشقابی های همچاپ

زیر بشقابی علاوه بر آنکه یک عنصر تزئینی به حساب آید، مورد استفاده قرار گرفتن آن در موارد متنوع و مختلف، موجب محبوبیت بیشتر آن شده است. در رستوران ها و کافی شاپ ها همیشه احتیاج به یک زیر لیوانی یا زیر بشقابی وجود دارد و این نیاز به استفاده، مزیتی است که این محصول در بر دارد. همچنین از این محصول، برای ارائه آموزش و اطلاعات درباره محصول یا خدماتی خاص نیز استفاده می شود. همچاپ با ارائه خدمات با کیفیت چاپی به شما این امکان را می دهد تا از نتایج موثر این محصول در کسب و کار خود بهره مند شوید.
تی شرت های همچاپ
20 آذر 1396
بخش سوم

تی شرت های همچاپ

در دو مقاله قبل، نگاهی به انواع تی شرت جودن قابل سفارش در همچاپ پرداختیم. در این مقاله، نوع دیگری از تی شرت های تبلیغاتی، یعنی تی شرت پنبه‌ای را معرفی خواهیم کرد و در پایان این مطلب، می توانید بین انواع مختلف تی شرت معرفی شده در همچاپ، یکی را برای سفارش خود انتخاب کنید.
تی شرت های همچاپ
19 آذر 1396
بخش دوم

تی شرت های همچاپ

در مقاله پیشین همچاپ، نگاهی به تاریخچه و معرفی نوع تی شرت جودون درجه یک پرداختیم. در این مقاله، ادامه بحث قبلی را پی می گیریم و به معرفی انواع دیگر سفارش تی شرت تبلیغاتی می پردازیم.
قیمت روز کاغذ | 19 آذر 1396
19 آذر 1396

قیمت روز کاغذ | 19 آذر 1396

قیمت کاغذ را از همچاپ بپرسید. هر روز، قیمت کاغذ در همچاپ به روز رسانی می شود. برای مشاهده قیمت امروز، یکشنبه 19 آذر 1396 روی ادامه مطلب کلیک کنید.
تی شرت های همچاپ
18 آذر 1396
بخش اول

تی شرت های همچاپ

تی شرت در زمان گذشته به صورت لباسی سرهمی و در زیر پوشاک اصلی (به عنوان لباس زیر) مورد استفاه قرار می گرفته است، دلیل نام گذاری تی شرت را می توان بخاطر فرم آستین ها که بصورت T قرار می گیرند ذکر کرد. عموما جنس این نوع تی شرت ها پشم یا ابریشم بوده و مردان در آن زمان هنگامی که لباس های گران قیمت و با ارزش خود را می پوشیدند برای جلوگیری از نفوذ چربی پوست و عرق بدن از تی شرت به عنوان لایه میانی استفاده می کرده اند.
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
لوگوی همچاپ