• تحویل رایگان
  • کیفیت عالی با قیمت مناسب
  • مشاوره رایگان چاپ و تبلیغات
  • 42204000
  • شنبه-پنج شنبه 8 صبح - 8شب

محصولات دیجیتال

محصولات پلات

محصولات افست

متریال مورد استفاده برای چاپ پوستر

تحریر

تست نوع کاغذ

گلاسه

کاغذ گلاسه با انواع روکش سلفون مات و براق

این کاغذ با روکش سلفون براق یا مات بصورت مصنوعی تولید شده  که موجب می‌شود سطح پرداخت ‌شده‌ آن ، لطیف‌ و محکم‌تر شود و امکان چاپ بهتر و با کیفیت تر را نیز به ویژه هنگام چاپ تصاویر فراهم نماید. عموماَ کاغذ های گلاسه (براق و مات) بصورت سلیقه ای توسط مشتری انتخاب می شوند، باید توجه داشت چنانچه روکش سلفون مات و براق و یا UV براق بر روی کاغذ گلاسه بعنوان پوشش قرار گیرد در اینصورت دیگر تفاوتی بین انتخاب این دو نوع کاغذ وجود نخواهد داشت. از دیگر انواع روکش سلفون می توان به روکش سلفون مات مخملی اشاره کرد، این نوع روکش دارای خصوصیت لطیف تر نسبت به انواع دیگر آن است و پروژه های چاپی را با جلوه ای بهتر نمایش می دهد.

کاغذ گلاسه با انواع روکش لمینیت مات و براق

این کاغذ با روکش لمینیت براق یا مات بصورت مصنوعی تولید شده  که موجب می‌شود سطح پرداخت ‌شده‌ آن ، ضخیم‌ و محکم‌تر شود و امکان چاپ بهتر و با کیفیت تر را نیز به ویژه هنگام چاپ تصاویر فراهم نماید. عموماَ کاغذ های گلاسه (براق و مات) بصورت سلیقه ای توسط مشتری انتخاب می شوند، باید توجه داشت چنانچه روکش لمینیت مات و براق بر روی کاغذ گلاسه بعنوان پوشش قرار گیرد در اینصورت دیگر تفاوتی بین انتخاب این دو نوع کاغذ وجود نخواهد داشت. تفاوت روکش سلفون با لمینیت در ضخامت این نوع از پوشش هاست، در حالت استفاده از لمینیت از ضخامت و مقاومت بیشتر نسبت به استفاده از روکش سلفون مواجه هستیم. هنگام استفاده از این نوع روکش ها دیگر تفاوتی بین انتخاب کاغذ گلاسه مات و یا براق وجود نخواهد داشت چرا که با استفاده از این روکش تفاوتی در ظاهر نخواهیم دید.

کتان

این نوع از کاغذها در ایران معروف به کاغذ بافت دار از نوع کتان، کهلر و کارتی است که با خصوصیت بافت دار تولید می شود و دارای بافت های مختلفی است. سطوح کاغذ های بافت دار در پشت و رو دیگر بصورت صاف و صیقلی نیست که با مشاهده و لمس این موضوع کاملا مشهود است. در نهایت چاپ تصاویر بر روی این نوع کاغذ دارای جلوه خاصی است که مورد پسند و سلیقه قشر خاصی قرار می گیرد. باید توجه داشت روکش های سلفون و لمینیت و یا حتی یووی برای این نوع از کاغذها مناسب نیست.

خدمات تکمیلی برای چاپ پوستر ها

سلفون براق

سلفون براق

با سلفون، محصولات چاپی را با لایه ای نازک روکش می کنیم. با این کار، عوامل خارجی به محصولات ما آسیبی وارد نمی کند و بنابراین کیفیت بهتری خواهند داشت. یک طرف یا هر دو طرف محصول چاپی را می توان سلفون کرد. همچاپ کلیه محصولات چاپی اعم از تراکت (فلایر)، کارت ویزیت و آگهی های تاشو و بروشور را سلفون می کند بدین ترتیب کیفیت محصولات بیشتر شده و بر تعداد مشتریان افزوده خواهد شد.