• تحویل رایگان
  • کیفیت عالی با قیمت مناسب
  • مشاوره رایگان چاپ و تبلیغات
  • 42204000
  • شنبه-پنج شنبه 8 صبح - 8شب

محصولات

سلفون براق

سلفون براق

با سلفون، محصولات چاپی را با لایه ای نازک روکش می کنیم. با این کار، عوامل خارجی به محصولات ما آسیبی وارد نمی کند و بنابراین کیفیت بهتری خواهند داشت. یک طرف یا هر دو طرف محصول چاپی را می توان سلفون کرد. همچاپ کلیه محصولات چاپی اعم از تراکت (فلایر)، کارت ویزیت و آگهی های تاشو و بروشور را سلفون می کند بدین ترتیب کیفیت محصولات بیشتر شده و بر تعداد مشتریان افزوده خواهد شد.

گلاسه

کاغذ گلاسه با انواع روکش سلفون مات و براق

این کاغذ با روکش سلفون براق یا مات بصورت مصنوعی تولید شده  که موجب می‌شود سطح پرداخت ‌شده‌ آن ، لطیف‌ و محکم‌تر شود و امکان چاپ بهتر و با کیفیت تر را نیز به ویژه هنگام چاپ تصاویر فراهم نماید. عموماَ کاغذ های گلاسه (براق و مات) بصورت سلیقه ای توسط مشتری انتخاب می شوند، باید توجه داشت چنانچه روکش سلفون مات و براق و یا UV براق بر روی کاغذ گلاسه بعنوان پوشش قرار گیرد در اینصورت دیگر تفاوتی بین انتخاب این دو نوع کاغذ وجود نخواهد داشت. از دیگر انواع روکش سلفون می توان به روکش سلفون مات مخملی اشاره کرد، این نوع روکش دارای خصوصیت لطیف تر نسبت به انواع دیگر آن است و پروژه های چاپی را با جلوه ای بهتر نمایش می دهد.

کاغذ گلاسه با انواع روکش لمینیت مات و براق

این کاغذ با روکش لمینیت براق یا مات بصورت مصنوعی تولید شده  که موجب می‌شود سطح پرداخت ‌شده‌ آن ، ضخیم‌ و محکم‌تر شود و امکان چاپ بهتر و با کیفیت تر را نیز به ویژه هنگام چاپ تصاویر فراهم نماید. عموماَ کاغذ های گلاسه (براق و مات) بصورت سلیقه ای توسط مشتری انتخاب می شوند، باید توجه داشت چنانچه روکش لمینیت مات و براق بر روی کاغذ گلاسه بعنوان پوشش قرار گیرد در اینصورت دیگر تفاوتی بین انتخاب این دو نوع کاغذ وجود نخواهد داشت. تفاوت روکش سلفون با لمینیت در ضخامت این نوع از پوشش هاست، در حالت استفاده از لمینیت از ضخامت و مقاومت بیشتر نسبت به استفاده از روکش سلفون مواجه هستیم. هنگام استفاده از این نوع روکش ها دیگر تفاوتی بین انتخاب کاغذ گلاسه مات و یا براق وجود نخواهد داشت چرا که با استفاده از این روکش تفاوتی در ظاهر نخواهیم دید.