• ارسال رایگان در شرایط خاص

  ارسال به نشانی تهران در شرایط خاص بصورت رایگان

 • بررسی رایگان فایل های گرافیکی

  بهترین چاپ ممکن را دریافت کنید!

  برای هر سفارش، فایل های ارسالی شما را بررسی می کنیم تا مطمئن شویم که آیا برای چاپ مناسب هستند!

  در صورت نیاز به هرگونه تغییر، بی وقفه به شما اطلاع خواهیم داد.

 • حفظ اطلاعات مشتری های واسطه

  ما از سال 1385 تا هم اکنون با برند اوج نیلی همراه شما بوده ایم!

  پس ارزیابی ما با شما، علاوه بر این، می‌توانید حسن شهرت و اعتبار ما را از همکاران و دیگر مراجع جویا باشید.

 • پرداخت علی الحساب

  شروع پروژه های چاپی تیراژ دار با پرداخت علی الحساب

  • ارسال رایگان
  • بدون تاخیر
  • بدون انتظار

  ما تولید را به محض آپلود فایل های چاپی شروع می کنیم. شما تا زمانی که سفارش خود را دریافت نکنید، تسویه نخواهید کرد.

 • مشاوره رایگان با یک متخصص چاپ

  مشاوره ای دوستانه و شایسته ، برای کمک به شما اینجا هستیم!

  • اطلاعات در مورد محصولات ما
  • پشتیبانی در چاپ و تولید پروژه های شما
  • کمک به مدیریت شفارشات چاپی شما

  تیم ما از متخصصان چاپ آماده است تا از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 صبح تا 8 بعدازظهر با شماره 42204000 با شما گفتگو کند.

چاپ بسته بندی و جعبه سازی با عالی ترین قیمت و کیفیت + فوری


سفارش بسته بندی علاوه بر ابنکه در فروش و بازاریابی اهمیت ویژه‌ای دارد، نوعی پوشش و محافظ برای محصول هنگام جابجایی است. چاپ بسته بندی با توجه به متریال مصرفی و تیراژ به روش‌های چاپ دیجیتال و چاپ افست انجام می‌‎شود. در همچاپ طراحی و چاپ بسته بندی به روش دیجیتال برای چاپ بسته بندی با تیراژ پایین که با متریال‌های کاغذ، فلز، چوب و ... تولید می‌شوند ولی در چاپ افست، از انواع متریال کاغذی استفاده می‌شود. با توجه به محصولی که باید بسته بندی شود متریال انتخاب می‌شود. مثلا برای بسته بندی موادغذایی از متریال‌هایی که در مقابل رطوبت مقاوم هستند استفاده می‌شود. ممکن است بسته بندی جعبه مادر و یا جعبه‌ای برای بسته بندی یک محصول باشد. بسته بندی جعبه مادر شامل تعداد زیادی محصول است که خودشان نیز یک جعبه برای هر محصول دارند. جعبه مادر ارتباط زیادی با مشتری نهایی ندارد و برای حمل‌ونقل و ارسال استفاده می‌شود.

ثبت سفارش و استعلام قیمت تلفنی | 42204000-021 | داخلی 2

 

اطلاعات مربوط به محصول چاپ بسته بندی و جعبه سازی با عالی ترین قیمت و کیفیت + فوری

سایر محصولات جعبه بسته بندی

جعبه هاردباکس

جعبه هاردباکس

جعبه پنجره دار

جعبه پنجره دار

جعبه چای

جعبه چای ، جعبه بسته بندی چای

چاپ بلیستر کارت

چاپ بلیستر کارت

نگاهی اجمالی به بسته بندی

 
بسته بندی
بسته بندی پستی
 

اندازه

اندازه کوچک

اندازه متوسط

اندازه بزرگ

اندازه کوچک

اندازه متوسط

اندازه بزرگ

اندازه سفارشی

ابعاد قابل تنظیم

ابعاد قابل تنظیم

تیراژ

از 1 تا 10,000 عدد

بسته‌بندی مواد غذایی از 100 عدد

از 1 تا 10,000 عدد

حالت رنگ

چاپ رویه خارجی (4 رنگ)

چاپ رویه خارجی (4 رنگ)

متریال

350 گرمی

کاغذ پلاست

230 گرمی

کاغذ روکش

برش

دایکات؛ عطف چسبی

جلای پراکنده

دایکات، حاشیه و مقاوم نسبت به پاره کردن

خدمات تکمیلی

روکش اسپات سه‌بعدی ماوراء بنفش

بسته‌بندی تا 50 عدد، مناسب بسته‌بندی مواد غذایی نیست

 

-

تحویل

بسته‌بندی تخت

بسته‌بندی تخت

صنعت چاپ و بسته بندی

با انقلاب بزرگی که در صنایع، کشاورزی، دامپروری، حمل و نقل و ... رخ داد، تولیدکنندگان برای فروش و عرضه محصولات خود نیاز به بسته بندی مناسب داشتند. با رقابتی شدن بازار، جعبه و بسته بندی، علاوه بر حفاظت از محصول نقش مهم دیگری نیز داشتند. صنعت چاپ و بسته بندی موجب متمایز بودن، جذابیت و برتری محصول شد. از جمله خدماتی که در این صنعت ارائه می‌شود چاپ جعبه کیبوردی، چاپ جعبه درب دارویی، چاپ جعبه هدیه، چاپ جعبه بهداشتی مواد غذایی، چاپ جعبه زیره و رویه، چاپ بسته بندی بالشتی، چاپ جعبه کشویی و ... است. جعبه‌ها را می‌توان با متریال‌های متفاوت تولید کرد که بین آنها چاپ جعبه مقوایی، سازگار با محیط زیست و مقرون به صرفه است. برای طراحی و تولید هر یک از جعبه‌ها با توجه به محصولی که باید در آن قرار بگیرد، متریال انتخاب می‌شود. در این بین یکی از پرکاربردترین متریال‌ها، مقوا است. چاپ جعبه مقوایی هم برای جعبه مادر و هم جعبه ثانویه به کار می‌آید. تولید این جعبه‌ها به روش چاپ دیجیتال و چاپ افست امکان پذیر است. انتخاب روش چاپ به تیراژ چاپ و میزان بودجه مصرفی بستگی دارد.

چاپ جعبه مقوایی

صنعت چاپ و بسته بندی همگام با پیشرفت و تولید محصولات جدید صنایع غذایی، دارویی، بهداشتی، لوازم صنعتی، لوازم خانگی و ... رونق پیدا کرد و هر روز شاهد تولیدات جدید در آن هستیم. صنعت چاپ و بسته بندی برای جعبه، کارتن، پلاستیک، فویل و ... راهکاری دارد تا بتوان با استفاده از آنها متناسب با محصول شما جعبه و بسته بندی تولید کند. با توجه به جنس و نوع محصول یکی از متریال‌ها انتخاب می‌شود تا در حفظ کیفیت و طول عمر مفید آن تاثیرگذار باشد. صنعت چاپ بسته بندی در فرآیند تولید محصولات خود به کنترل کیفیت آن می‌پردازد تا تولیدکنندگان محصولات خود را با اطمینان خاطر به بازار عرضه کنند و از خطرات احتمالی مانند آلودگی، کاهش کیفیت و ... جلوگیری شود.

صنعت چاپ و بسته بندی

شرکت چاپ و بسته بندی همچاپ

شرکت چاپ و بسته بندی همچاپ با همراهی طراحان خلاق با توجه به اندازه، جنس و هویت بصری برند، طراحی جعبه بسته بندی را انجام می‌دهند. سفارشات چاپ و بسته بندی با همکاری طراحان خلاق، تولید و چاپ محصول در تعداد کم و زیاد، تولید با استفاده از متریال باکیفیت و مرغوب انجام می‌شود. از دیگر مزایای مهم کار با شرکت همچاپ، قیمت مناسب و تحویل در زمان اعلام شده است.

شرکت چاپ و بسته بندی همچاپ دو دهه دانش و تجربه در زمینه طراحی، چاپ و تولید انواع جعبه بسته بندی دارد. کارشناسان و متخصصان در همچاپ با تکنولوژی و دانش نوین به همکاران و مشتریان خود محصولات و خدماتی با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه ارائه می‌دهد. بخشی از این خدمات و محصولات به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای در حوزه  طراحی و چاپ انواع جعبه و بسته بندی با متریال‌های مناسب برای هر محصول است. ماشین آلاتی که در شرکت چاپ و بسته بندی همچاپ استفاده می‌شوند، قابلیت تولید تیراژ پایین و بالا انواع جعبه و بسته بندی، در اندازه‎های متفاوت هستند.

شرکت چاپ و بسته بندی همچاپ ، تولیدی بسته بندی،

طراحی، چاپ بسته بندی محصولات در همچاپ با استفاده از انواع متریال‌ها مانند فلز، پلاستیک، کاغذ و مقوا، پارچه، شیشه، فویل آلومینیوم، پلکسی و ... انجام می‌شود. با توجه به محصول، می‌توان بسته بندی آنها را با استفاده از سلفون روکش کرد که این خدمات برای محصولاتی که باید در برابر رطوبت حفظ شوند بسیار توصیه می‌شود.

تولیدی بسته بندی</strong> باید از ابتدا متریال با کیفیت را انتخاب کند تا در زمان‌های نگهداری، حمل و نقل و فروش برای محصول مشکلی پیش نیاید. تجربه و دانش طراح و کارشناسان چاپ به تولید کنندگان محصولات کمک می‌کنند تا خدمات و محصولات با کیفیتی رابه مشتری خود ارائه دهند و در نهایت تولید کننده می‌تواند رضایت آنها را جلب کند. طراحی و چاپ بسته بندی شخصی و سفارشی برای محصولات مورد نظر شما در ابعاد محصول و مطابق با هویت بصری سازمان شما انجام می‌شود. مثلا برای صنایع دارویی، تولید ابزار و یراق، لوازم الگترونیکی، غذایی و ... بسیار پرکاربرد است. یکی از دسته افراد مهم در شرکت <strong>تولیدی بسته بندی</strong>، طراحان بسته بندی هستند که با دانش و هنر خود، بسته بندی مناسب برای هر محصول شما طراحی می‌کنند. بسته بندی نوعی محافظ برای محصول است. این حفاظت ممکن است در برابر رطوبت، نور، گرد و غبار، هوا، ضربه و ... باشد. طراح برای انتخاب متریال برای هر محصول، ابتدا این معیارها را سنجیده شده و طراحی را انجام می‌دهد.

سفارش بسته بندی ، چاپ بسته بندی اختصاصی ، جعبه سازی و چاپ بسته بندی سفارشی

طراحی و تولید در شرکت بسته بندی محدود به چند محصول خاص نیست و برای هر جنس محصول و هر متریالی که برای آن محصول مناسب باشد طراحی و تولید بسته بندی را برعهده می‌گیرد. در ادامه تصویر چند نمونه از بسته بندی‌ها را قرار می‌دهیم.

نمونه کار شرکت بسته بندی بازی فکری

شرکت بسته بندی بازی

نمونه کار شرکت بسته بندی آجیل و خشکبار

شرکت بسته بندی آجیل

نمونه کار شرکت بسته بندی قهوه و چای

شرکت بسته بندی چای و قهوه

نمونه کار شرکت بسته بندی بازی کودکانه

شرکت بسته بندی بازی کودکان

شرکت بسته بندی اسباب بازی

نمونه کار شرکت بسته بندی شکلات

شرکت بسته بندی شکلات

نمونه کار شرکت بسته بندی حبوبات و خشکبار

شرکت بسته بندی حبوبات

نمونه کار شرکت بسته بندی دارویی

شرکت بسته بندی دارو

بسته بندی سفارشات

بسته بندی سفارشات

بسته بندی سفارشات، بخشی از فعالیت‌هایی که به بسته بندی مربوط می‌شود. در واحد بسته بندی سفارشات ابتدا باید محصول موردنظر برای طراحی بررسی شود. با توجه به وزن، جنس محصول (جامد، مایع، خشک، تر و ...) و شرایط نگهداری آنها متریال را انتخاب کرد. بعد از طراحی و تولید بسته بندی سفارشات آغاز می‌شود. با بررسی و تایید نهایی کارفرما بسته بندی انجام می‌شود. در کنار بسته بندی می‌توان چاپ لیبل، چاپ کارت پستال، چاپ کارت جایزه و پاداش و ... را انجام و درون جعبه نهایی قرار داد. عموما این امور برای تبلیغات و برندینگ انجام می‌شود. نتیجه‌ی این امر ایجاد تجربه دلنشین و حس خوب برای مشتریان است. سپس در ادامه آنها تجربه‌ی خود را در صفحات مجازی با معرفی برند با دوستان خود به اشتراک می‌گذارند. در نتیجه شما با بسته بندی سفارشات خود علاوه بر محصول،  تجربه و حس خوب را به مشتری خود فروختید و هم برند خود را به تعداد زیادی از افراد معرفی کردید.

کارتن بسته بندی شیک

کارتن بسته بندی شیک

بین یک کارتن بسته بندی شیک و کارتن معمولی، مخاطب در اولین نگاه کارتن بسته بندی شیک را راحتتر می‌پذیرد. برای داشتن یک بسته بندی شیک در قدم اول باید متریال مصرفی با کیفیت را انتخاب کرد. درصورتی که متریال با کیفیت بالا انتخاب کنید، چاپ روی آن نیز باکیفیت انجام شده و یک بسته بندی شیک و تمام عیار را به تولید کننده تحویل می‌دهید. کارتن بسته بندی شیک در نتیجه‌ی تبلیغات، برندیگ، و در نهایت فروش محصول تاثیرگذار است.

کارتن بسته بندی شیک

کارتن بسته بندی یکی از مدل‌های بسته بندی است که با تکنولوژی ساخت متفاوتی که دارد، بدون نیاز به محافظ (مثلا نایلون حباب دار یا بالشتک ضربه گیر) در درون بسته بندی توانایی محافظت از محصول را دارد. لازم به ذکر است که با توجه به حساسیت و آسیب‌پذیر بودن محصول باید از هر یک از مدل‌های ضربه‌گیر استفاده کرد. کارتن بسته بندی یا Corrugated Packaging از چند لایه تشکیل شده است که با دیگر بسته بندی‌ها تفاوت دارد. لایه اول یک مقوای ساده، لایه‌ی وسط موج‌دار است که وظیفه‌ی ضربه‌گیری دارد و لایه‌ی بیرونی نیز مقوای ضخیم است که به راحتی می‌توان روی آن چاپ کرد.کارتن بسته بندی به دلیل محافظت و دوام بالا برای حمل و نقل بسیار ایده‌آل و کاربردی است. این تولید کارتن‌ها با توجه به وزن و جنس محصولات در گرماژهای متفاوتی طراحی و تولید می‌شوند. برای مثال متریالی که برای کارتن بسته بندی یک تلفن استفاده می‌شود نسبت به کارتن بسته بندی ماشین ظرفشویی بسیار ظریفتر و سبک‌تر است.

کارتن بسته بندی شیک

بسته بندی تبلیغاتی

بسته بندی تبلیغاتی یکی از خانواده‌های بسته بندی با تنوع بالا است که گرافیست‌ها برای طراحی زمینه‌ی مانور بالایی دارند. بسته بندی تبلیغاتی به دلیل کارآمدی و تاثیرگذاری بالایی که دارد برای اهداف متفاوتی مانند معرفی محصول، معرفی و شناخت برند به مخاطب، جذب مشتری و ... طراحی و تولید می‌شود. جعبه تبلیغاتی پرطرفدار در بازار امروز، به شکل جعبه پذیرایی و جعبه هدیه استفاده می‌شود. این جعبه‌ها برای همایش‌ها، رویدادهای عمومی و تخصصی، هدیه‌ی سال نو، نمایشگاه و جلسات سازمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بسته بندی تبلیغاتی

طراحی بسته بندی محصولات

طراحی بسته بندی محصولات یا جعبه، برای محصول، ارسال کاتالوگ، هدیه و ... انجام می‌شود. طراحی بسته بندی با عناوین طراحی جعبه، طراحی کارتن بسته بندی، پکیجینگ و به زبان لاتین Packaging Design معرفی شده است. طراحان با استفاده از هنر، خلاقیت و دانش خود با به کار بردن متریال‌های مناسب طراحی را انجام می‌دهند. طراحی بسته بندی، به ماهیت محصول، هدف از بسته بندی و محتوای بسته مرتبط است که هویت بصری مناسبی را به تصویر بکشد. برای طراحی بسته بندی نیز بهتر است که از نرم افزارهای گرافیکی برداری مانند Adobe Illustrator، Corel Draw و ... استفاده شود.

طراحی بسته بندی ، چاپ جعبه بسته بندی ، جعبه سازی

طراحی کارتن بسته بندی فقط ساختن یک جعبه‌ی شکیل و خوش رنگ نیست، بسته بندی را می‌توان در بازاریابی نیز دخالت داد و با مانور روی آن کمپین‌های قدرتمندی را اجرا کرد. زیرا در طراحی هر بسته بندی می‌توان ماهیت، کاربرد، روش استفاده و جنبه‌های جذاب محصول را معرفی کرد. بسیاری از افراد با دیدن بسته بندی به طور ناخودآگاه جذب آن محصول می‌شوند که در افزایش فروش تاثیر بسزایی دارد. محصولاتی که بسته بندی جذاب، با کیفیت و چاپ مناسب داشته باشند، مشتری از بین چند محصول آن را انتخاب می‌کند.

چاپ جعبه بسته بندی

چاپ جعبه بسته بندی با توجه به نوع، حجم و وزن محصول با متریال‌های متفاوتی انجام می‌شود. مثلا جعبه بسته بندی بسیاری از لوازم الکترونیکی که امروزه تهیه می‌کنیم از جنس کارتن و یا مقوا است. محصول ابتدا در بسته بندی اولیه قرار می‌گیرد که عموما است از جنس فوم، متالایز، کاغذ و مقوا،پلاستیک و ... است. در مرحله بعد محصول را در جعبه بسته بندی مادر قرار می‌دهیم. طراحی و چاپ روی جعبه مادر انجام می‌شود.

سفارش جعبه بسته بندی

سفارش جعبه بسته بندی

سفارش جعبه بسته بندی در وبسایت همچاپ برای انواع محصولات در اندازه، حجم، وزن و تیراژ متفاوت قابل سفارش است. این فرآیند به این صورت است که ابتدا باید تعیین کنید کدام جعبه بسته بندی برای محصول شما مناسب است. مثلا محصولاتی که کمی حجیم هستند و یا چند بعد دارند را نمی‌توان در جعبه بسته بندی بالشتی قرار داد. سفارش جعبه بسته بندی آنلاین در وبسایت همچاپ ثبت می‌شوند با استفاده از متریال‌های کاغذی و مقوایی انجام می‌شوند و برای سفارش جعبه بسته بندی که با متریال‌های متفاوت مانند پلاستیک، فلز، چوب، کارتن پلاست و ... باید به صورت تلفنی با کارشناسان فروش همچاپ تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با استفاده از فرم تماس با ما و فرم استعلام قیمت سفارش جعبه بسته بندی خود را اعلام کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما بررسی شده و به شما پاسخ می‌دهیم.

اهمیت بسته بندی در تبلیغات

جعبه سازی و چاپ بسته بندی ، اهمیت بسته بندی در تبلیغات

اهمیت بسته بندی در تبلیغات حتی از بازاریابی محصولات نیز محسوس‌تر و قدرتمندتر است. از دو قرن گذشته که صنعت چاپ بسته بندی در دنیا رواج پیدا کرده، هر روز اهمیت و کاربرد این صنعت پررنگ‌تر از قبل شده است. با پیشرفت و تسریع تولید در این صنعت پای بازاریابان و تولید کنندگان انواع محصولات به این صنعت باز شد و طراحان نیز در طراحی بسته‌بندی و جعبه‌های متفاوت به رقابت می‌پردازند. بسته بندی که درست طراحی و تولید شده باشد، پیام محصول و سازمان را به درستی به مخاطب منتقل می‌کند و تبلیغات را به سمت ویرال شدن سوق می‌دهد.

جعبه محصول چه عملکرد و وظیفه‌ای دارد؟

وظیفه‌ی اصلی بسته‌بندی و جعبه محصول محافظت از محصول است. محافظت در برابر تغییرات دما، نور، خاک، هوا، ضربه و خش، آلودگی و ... مدنظر است. در ادامه چند مورد از وظایف جعبه محصول را نام بردیم.

 • جعبه محصول از محتویان داخل آن در برابر عوامل خارجی محافظت کند.

  جعبه محصول با توجه به ماهیت و جنس محصول موردنظر ساخته شود تا از محتویات آن به درستی محافظت کند و محصول با بهترین کیفیت به دست مصرف کننده برسد.

 • برقراری ارتباط با مخاطب

  جعبه محصول زمان استفاده در دستان مخاطب قرار دارد و امکان تاثیرگذاری بیشتر نیز دارد. مثلا درباره نحوه مصرف، انواع کاربردهای محصول، مواردی که به تاثیرگذاری بیشتر محصول کمک می‌کندد و ... را می‌ـوان روی جعبه محصول درج کرد.

 • کاربری آسان برای مصرف کننده

  جعبه محصول اگر استفاده از آن را آسان کند، احتمال خرید مجدد از آن را بیشتر می‌کند. جعبه‌هایی که بعد از استفاده امکان بازیافت یا استفاده دیگر را دارند نیز در این مورد تاثیرگذار هستند.

 • ارتقای درجه محصول و سازمان

  جعبه محصول بعد از خودِ محصول، تاثیرگذارترین نماینده سازمان شما در دستان مصرف کننده است. با هویت بصری جعبه می‌تواند دیدگاه مخاطب را درباره سازمان تغییر داد. تولید کننده می‌تواند این زمان را تبدیل به یک فرصت طلایی و یا یک تهدید برای خود کند.

بسته‌بندی را می‌توان نوعی تبلیغ دانست. با پیشرفت دانش و آگاهی افراد، بعضی افراد در برابر تبلیغات گارد دارند و تبلیغات تاثیر مثبتی روی آنها نمی‌گذارد. نظر این افراد با مشاهده بسته‌بندی خوب تغییر می‌کند. به این ترتیب، اهمیت بسته‌بندی در تبلیغات را می‌توان درک کرد و طراحی و تولید اصولی بسته‌بندی به تحقق این هدف کمک می‌کند.

چاپ جعبه فوری

چاپ جعبه دستگیره دار ، چاپ جعبه فوری ، جعبه سازی و چاپ بسته بندی اختصاصی

چاپ جعبه فوری با طرح عمومی و اختصاصی کمی متفاوت است. جعبه فوری که طرح اختصاصی برند شما را داشته باشد ابتد اباید با اندازه‌های خاص خود طراحی شود. طراحی جعبه طبق استانداردهایی که در برندبوک شما قرار دارد انجام و با تایید نهایی شما درباره اندازه، طرح، رنگ و تمام جزئیات جعبه، چاپ انجام می‌شود.

مزایای چاپ جعبه فوری

 1. زمان تحویل

  چاپ جعبه  فوری به روش چاپ دیجیتال انجام می‌شود. سفارش شما بعد از تایید فایل چاپی توسط کارشناسان شروع آماده چاپ و تولید می‌شود. در کوتاهترین زمان ممکن چاپ و جعبه سازی انجام شده و آماده تحویل است.

 2. کیفیت بالای چاپ

  استفاده از تجهیزات پیشرفته و مرکب‌های اورجینال برای چاپ و تولید جعبه در مجموعه همچاپ، موجب شده کیفیت چاپ جعبه فوری مانند دیگر محصولات بالا باشد و تغییر رنگی در محصول نهایی مشاهده نکنید.

 3. قابلیت سفارشی سازی

  در صورتی که محصول مورد نظر شما خاص است و نیاز دارید جعبه‌ی مخصوص به آن داشته باشید و زمان کمی نیز دارید، چاپ جعبه فوری قابلیت سفارشی سازی دارد. با توجه به اندازه، جنس، وزن و نوع محصول شما، طراحی و چاپ جعبه انجام می‌شود. برای چاپ جعبه تایید نهایی شما لازم است و یک نمونه از جعبه چاپ شده را باید مشاهده و تایید کنید.

 4. قابلیت اطمینان

  چاپ جعبه فوری با توجه به وزن و جنس محصول، با استفاده از متریال‌های باکیفیت انجام می‌شود تا در جابجایی، عرضه و حمل و نقل مشکلی برای محصول رخ ندهد. جعبه بسته بندی که در همچاپ تولید می‌شود به خوبی از محصول شما محافظت کرده تا با کیفیت اولیه به دست مشتری شما برسد.

چاپ جعبه فوری

اهمیت بسته بندی در فروش محصولات

اهمیت بسته بندی در فروش محصولات، این است که آنها را با نمایش و معرفی درست، تبلیغ می‌کند. در شروع طراحی، اولین و مهم‌ترین نقش بسته‌بندی محصولات که باید به آن فکرکرد، اطلاعات و کاربرد آنها است. اطلاعات مربوط به محصول شامل مشخصات، فواید، ارزش و ... هستند. بسته‌بندی خوب موجب استفاده آسان محصول توسط مصرف کننده و نگهداری محصول است. اهمیت بسته بندی در بازاریابی محصولات نیز مربوط به همین مسئله است. بازاریابی محصولات با بسته بندی درست موجب جلب اعتماد مصرف کننده شده و در شروع تبلیغات نیز تاثیر بسزایی دارد.

جهت آشنایی با انواع چاپ بسته‌بندی همچاپ به ابتدای صفحه مراجعه و مدل بسته‌بندی مورد نظر خود را انتخاب کنید. در صفحه‌ای که وارد می‌شوید مشخصات کامل بسته‌بندی قرار دارد.

جهت اطلاع از هزینه طراحی و چاپ انواع بسته‌بندی‌ها، لطفا با تلفن 42204000-021 واحد مشاوره و پشتیبانی سفارشات همچاپ تماس بگیرید.

جعبه سازی و چاپ بسته بندی ، طراحی و چاپ بسته بندی اختصاصی ، چاپ جعبه سفارشی

هزینه چاپ بسته بندی

هزینه چاپ بسته بندی، مجموع هزینه‌های متریال مصرفی، چاپ و خدمات تکمیلی نهایی است که روی محصول انجام می‌شود. مثلا قیمت چاپ سلفون بسته‌بندی، قیمت چاپ برچسب بسته‌بندی، قیمت متریال مصرفی، قیمت برش و ... مجموعا هزینه چاپ بسته بندی را تشکیل می‌دهند که در ادامه توضیحات بیشتری ارائه می‌دهیم. متریال مصرفی بسته‌بندی می‌تواند از جنس کارتن، کارتن پلاست، مقوا، فلزی، چوبی، پلاستیکی و ... باشد. چاپ روی متریال‌های متفاوت به روش‌های مختص به خودشان انجام می‌شود. مثلا چاپ روی مقوا و کارت پلاست کاملا از هم متفاوت هستند.

یکی از مواردی که بر روی بهای تمام شده محصول تاثیر مستقیمی‌گذارد، هزینه بسته بندی محصولات است. پیشنهاد می‌کنیم برای پایین آوردن بهای تمام شده محصولتان، از مرغوبیت متریال و کیفیت چاپ بسته بندی آن کم نکنید. هزینه بسته بندی ممکن است قیمت محصول شمار را نسبت به محصولات مشابه رقیبان کمی گرانتر کند ولی موجب موفقیت و گرفتن نتیجه بهتر در معرفی، بازاریابی و تبلیغات محصول می‌شود. زمانی که هزینه بسته بندی را در کل هزینه‌هایی که برای تبلیغات، تیزر و معرفی آن داشتید تقسیم می‌کنید، مشاهده می‌کنید که کمترین آنها هزینه بسته بندی برای این محصول است، در حالی که تاثیر زیادی در فروش دارد.

ما از انواع چاپ در بسته بندی استفاده می‌کنیم. مثلا چاپ دیجیتال، از متریال‌های متفاوتی استفاده می‌کند. مانند ایندربرد، ایفلوت، مقوا و ... که با توجه به تیراژ و اندازه جعبه‌ها می‌توان آنها را به روش چاپ دیجیتال تولید کرد. بسته بندی هایی که در تیراژ بالا و با متریال‌های خاص تولید می‌شوند، چاپ آنها به روش افست انجام می‌شود.

چاپ جعبه ، جعبه سازی ، چاپ جعبه اختصاصی ، هزینه چاپ بسته بندی

مراحل چاپ بسته بندی ایفلوت به این صورت است که بعد از انجام جعبه سازی، طرح نهایی روی کاغذ یا مقوا چاپ و روی جعبه چسبانده می‌شود. در حالی که چاپ و بسته بندی مقوا به روش چاپ دیجیتال و با سرعت بیشتر انجام می‌شود. در چاپ دیجیتال یکبار طرح آماده شده و چاپ روی متریال انجام می‌شود. بعد از اتمام چاپ خدمات برش، خط تا، روکش و ... که نیاز باشد انجام می‌شود. در نهایت مجموع قیمت تمام این امور، هزینه چاپ بسته بندی را شامل می‌شود.

برای اطلاع از هزینه چاپ بسته بندی، لطفا با تلفن 42204000-021 واحد مشاوره و پشتیبانی سفارشات همچاپ تماس بگیرید.

چاپ و تولید جعبه

چاپ و تولید جعبه برای محصولاتی که بسته بندی می‌شوند، یکی از هزینه‌هایی است که فقط در محاسبه بهای تمام شده محصول وجود دارد ولی روی تبلیغات، برندسازی و فروش تاثیر بسزایی دارد. مشتریان اولین چیزی که از محصول می‌بینند بسته بندی آن است و می‌تواند باعث جذب آنها به محصول و برند یا ممانعت از خرید آنها شود. بدین جهت باید با آگاهی کافی از محصول و مشتریانی که به آن نیاز دارند انجام شود.

برای چاپ و تولید جعبه با قیمت مقرون بصرفه عموما از مقوای پشت طوسی استفاده می‌شود. این متریال نوعی از مقوا است که با متریال بازیافتی تولید شده و ضخامت نسبتا بالایی دارد. به همین دلیل برای بسته بندی انواع محصولات با وزن‌های متفاوت مناسب است. چاپ و تولید جعبه بسته بندی در همچاپ با توجه به نوع و جنس محصولات چاپ شده و رنگ‌های روی آنها مطابق با کد رنگ درخواستی شما است.

چاپ و تولید جعبه ، بسته بندی ، چاپ بسته بندی و جعبه سازی

قیمت چاپ جعبه

برای محاسبه قیمت چاپ جعبه چند مورد مهم وجود دارند که تاثیر مستقیم روی آن دارند. قیمت چاپ جعبه با توجه به قیمت متریال چاپی، نوع کاغذ یا مقوای مورد استفاده، لوازم مورد استفاده در تولید، خدمات نهایی انجام شده روی جعبه، نوع دستگاه‌ها و ... محاسبه می‌شود. یکی از انتخاب‌هایی که تولیدکنندگان باید با هوش بالا به آن بپردازند، انتخاب و چاپ جعبه برای محصول است.

برای چاپ جعبه انواع متفاوت متریال‌های مقوا، چوب، فلز و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد. محصولات با توجه به جنس، وزن، نوع، شرایط نگهداری و ... متریال و جعبه متفاوتی نیاز دارند. مثلا محصولاتی که وزن بالایی دارند باید جعبه‌ی مقاومی داشته باشند و جعبه‌های مقوایی برای آنها منسب نیستند. در نتیجه برای محاسبه قیمت چاپ جعبه ابتدا باید مشخص کنیم جنس متریال مصرفی چیست و بر اساس آن قیمت لوازم مصرفی و بهای خدمات تکمیلی نیز بدست می‌آیند.

چاپ لفاف های بسته بندی

چاپ جعبه دارویی پنجره دار ، جعبه سازی ، چاپ بسته بندی ، چاپ لفافه بسته بندی ، روکش جعبه بسته بندی

لفاف بسته‌بندی همان روکش سلفون است. مثلا برای بسته بندی کاغذ، موادغذایی، شوینده‌ها و ... از لفاف (روکش سلفون) استفاده می‌شود. همانطور که گفتیم یکی از کاربردهای لفاف بسته‌بندی برای بسته بندی موادغذایی است. به دلیل اینکه مواد غذایی ارتباط مستقیمی با سلامت انسان دارد، جنس بسته‌بندی اهمیت بسیار زیادی دارد و بسته‌بندی آنها با لفاف انجام می‌شود.

خرید بسته بندی محصولات

خرید بسته بندی محصولات یکی از دغدغه‌های تولیدکنندگان شده است. بسته‌بندی نیاز دارند که، علاوه بر محافظت از محصول و نگهداری آن در تمام مسیر تا رسیدن به مصرف کننده، جذاب و درخور محصول و برند آنها باشد و مسئله مهمتر قیمت مناسب و کیفیت بالایی داشته باشد.

بررسی کیفیت در خرید بسته بندی:

خرید بسته بندی

 1. حفظ کیفیت محصول:

  برای خرید بسته بندی برای هر محصول ابتدا باید از کیفیت آن اطمینان حاصل نمود. کیفیت بسته بندی از این وجه باید بررسی سود که آیا این بسته بندی قادر به حفظ کیفیت محصول است؟ بسته بندی باید بتواند از محصول در برابر خطراتی که آن را تهدید می‌کند، محافظت کند. از جمله این خطرات آلودگی، رطوبت، هوازدگی، نور و ... است. با حفظ کیفیت محصول، طول عمر مفید آن نیز حفظ شده و محصول در بهترین ساختار خود به دست مصرف کننده می‌رسد.

 2. جذابیت بصری:

  بسته بندی با توجه ساختار و کاربرد محصول باید در یک بسته بندی جذاب قرار بگیرد تا مصرف کننده در ابتدای نگاه کردن به آن جذب شود. همچنین بسته بندی باید بتواند کاربرد و برند تولید کننده را در همان لحظات اول تشخیص دهد.

 3. حمل و نقل آسان:

  محصولی که در بسته بندی مناسب خود قرار داشته باشد، در جابجایی و حمل نقل مسئله ای ندارد و به آسانی در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد. مثلا محصولات موادغذایی که مایع هستند باید مقاوم باشند تا در جابجایی دچار پارگی نشوند.

 4. سازگار با محیط زیست:

  بسته‎‌بندی که قابلیت بازیافت دارد به محیط زیست آسیبی نمی‌رساند و در کاهش تولید ضایعات و هدررفتن مواد اولیه کمک می‌کند.

 5. ارزان و قیمت مناسب:

  بسته بندی که به افزایش طول عمر مفید محصول کمک می‌کند موجب کاهش هزینه‌های تولید، حمل و نقل، مرجوع و ... می‌شوند، بدین ترتیب هر قیمتی که نسبت به دیگر محصولات کمی متفاوت است دلیل برا گرانی آن نیست و موجب حفظ سرمایه تولید کننده می‌شود.

خرید بسته بندی محصولات:

 1. انتخاب بسته بندی که برای محصول مناسب است:

  ابتدا باید بررسی شود که بسته بندی با توجه به خصوصیات و ساختار محصول برای آن مناسب باشد. مثلا برای محصولات غذایی باید از بسته بندی استفاده شود که طعم و عطر اصلی آن حفظ شود.

 2. انتخاب متریال با کیفیت:

  در خرید بسته بندی برای محصولات باید از متریال با کیفیت استفاده شود تا در مقوله‌ی حفظ ساختار، کیفیت، عطر، طعم و ... در هر محصول رعایت شود. در کنار تمام این موارد ابتدا متریالهایی که قابلیت بازیافت دارند را بررسی کنید.

 3. طراحی بسته بندی:

  توصیه می‌کنیم در طراحی بسته بندی، ابتدا تحقیقات بازار را انجام دهید تا سلیقه و ذائقه مصرف کنندگان محصول را بدانید. زیاد مهمترین افراد در فروش شما مصرف کنندگان هستند.

 4. خرید بسته بندی:

  برای خرید بسته بندی برای محصولات خود حتما به سابقه کار، اعتبار و کیفیت متریال‌‎هایی که آنها استفاده می‌کنند، توجه کنید.

 5. بهای تمام شده بسته بندی:

  در خرید بسته بندی هزینه طراحی، چاپ، حمل و نقل و ... را دقیق محاسبه کنید که برای محاسبه بهای تمام شده هر محصول، تاثیر دارند.

 6. انتخاب تیراژ چاپ و تولید بسته بندی:

  با توجه به نیاز بازار و تولید محصولتان، تیراژ مناسب را انتخاب و به تولید کننده اطلاع دهید.

انواع روش های بسته بندی

انواع روش های بسته بندی برای محصولات متفاوت وجود دارد که هر کدام بنابر جنس آن محصول، مختص همان محصول هستند. مثلا بسته بندی موادغذایی خشک برای موادغذایی تر مناسب نیستند. در ادامه هر یک از انواع روش های بسته بندی را نام برده و توضیح می‌دهیم.

انواع روش های بسته بندی

 1. بسته بندی مقوایی

   بسته بندی مقوایی، همان طور که از نام آن پیداست با استفاده از متریال‌های مقوایی تولید می‌شود و به دلیل وزن کم، قابلیت بازیافت، استفاده مجدد، قابلیت چاپ سریع و طراحی آسان، در بسیاری از صنایع مانند صنایع غذایی، دارویی، لوازم التحریر و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 2. بسته بندی پلاستیکی

  بسته بندی برای بعضی موادغذایی خشک و تر، لوازم ورزشی، لوازم صنعتی، پوشاک، لوازم تحریر و ... مناسب است. برای انتخاب مواد اولیه پلاسنیک باید ابتدا بدانیم برای بسته بندی چه محصولی استفاده می‌شود. مثلا بسته بندی موادغذایی تر مانند لبنیات باید از پلاستیک مواداولیه و مناسب برای مواد غذایی استفاده کرد تا در طعم، رنگ و کیفیت آن تاثیر نگذارد.

بسته بندی بهداشتی موادغذایی با مرکب‌های مخصوص چاپ، مناسب تماس با غذا چاپ می‌شود. توجه کنید که مواد دارای مانع رطوبت یا چربی نیستند؛ بنابراین برای تماس مستقیم با غذاهای مرطوب یا روغنی مناسب نیستند.

برای محصولاتی که کم حجم و سبک هستند، می‌توانید از پاکت پستی نیز استفاده کنید.

متریال مصرفی

کاغذ پلاست سفید

کاغذ پلاست سفید 350 گرمی

سطح خارجی این بسته‌بندی، روکش مات بوده که به‌دقت چاپ شده و محکم و منعطف است.

 
مقوای کروم

مقوای کروم 350 گرمی

این مقوای سفید خالص بسیار محکم بوده و بنابراین برای بسته‌بندی باکیفیت و درجه یک محصول ایده آلی به شمار می‌رود.

 
مقوای روکش شده

مقوای روکش شده 230 گرمی

جعبه‌های پستی و حمل‌ونقل با مقوای 230 گرمی چاپ می‌شود. یک طرف آن روکش شده و کیفیت چاپ آن عالی بوده. به رنگ سفید بوده و محکم و منعطف طراحی شده است.

خدمات تکمیلی

روکش سلفون

جلای پراکنده

برای چاپ‌های 100 عددی و بالاتر، بسته‌بندی شما را با جلای پراکنده عرضه می‌کنیم. روکشی عالی را داشته و چاپ باکیفیت خواهد بود. در این روش امکان نوشتن یا مهر زدن محصول ممکن نخواهد بود.

 

روکش و وی اسپات

با این نوع روکش می‌توانید محصول را جذاب نشان دهید. محصول جذاب و زیبا به نظر خواهد رسید. کاغذ و مقوای کروم سفید با این خدمات جذاب به نظر خواهند رسید. این خدمات تکمیلی برای مقوای کروم سفید و سولفات کروم سفید عرضه می‌شود

یووی برجسته
 
نقره کوب

فویل متالیک

‌ با فویل فلزی موجود در رنگ طلایی یا نقره‌ای بر روی مقوای سفید یا مقوای سولفات کروم سفید یک فویل فلزی روی بخش کوچکی از چاپ اعمال می‌گردد. ظاهر براق و کمی برجسته به بسته‌بندی ظاهری لوکس می‌بخشد.

نمونه بسته بندی

مجموعه نمونه بسته بندی

کیفیت چاپ و خدمات تکمیلی در این مورد بی‌نظیر است. جعبه نمونه شامل تمام مواد برای محصولات فناوری تبلیغات ما و همچنین بروشور نمونه کاغذی، مجموعه نمونه برچسب و مجموعه نمونه بسته‌بندی است. در این مورد هم می‌توانید نمونه محصولات ما را مشاهده کنید. .

نمونه سازی اولیه بسته‌بندی - همین حالا آن را با 500هزار تومان و امتحان کنید.

ماکت سازی بسته بندی

مهم نیست که به دنبال چه هستید، همچاپ بسته‌بندی مناسبی برای محصول شما دارد و خبر خوب این است که می‌توانید ماکت بسته بندی اختصاصی سفارش خود را تنها با 500 هزار تومان سفارش دهید.

این بدان معنی است که می‌توانید مطمئن باشید که اندازه‌گیری‌ها درست بوده و محصول شما در بهترین حالت نمایش داده می‌شود.

توجه کنید که ما از فرایند چاپ متفاوتی برای بسته‌بندی به تعداد چاپ یک عدد استفاده می‌کنیم.

نحوه ثبت سفارش ساخت نمونه بسته‌بندی

مراحل سفارش بسته بندی

بسته‌بندی را انتخاب کنید

 

مراحل سفارش بسته بندی

ابعاد سفارش را مشخص کنید

 

مراحل سفارش بسته بندی

تیراژ 1 را انتخاب کنید

 

مراحل سفارش بسته بندی

سفارش خود را ثبت کنید

 

مراحل سفارش بسته بندی

محصول با بسته‌بندی آزمایشی را تحویل بگیرید

بسته‌بندی همچاپ

بسته‌بندی همچاپ عالی بوده و شما می‌توانید محصول خود را با یکی از بسته‌های همچاپ ارسال کنید. بسته‌ها موجب خواهد شد تا مشتریان نسبت به باز کردن بسته و مشاهده محصول خریداری شده شور و شوق داشته باشند.

انتخاب بسته‌بندی
چاپ همچاپ

به همین سادگی:انتخاب محصول موردنظر

 انتخاب جزئیات و کلیک روی دکمه
«طراحی آنلاین»

 طراحی آنلاین

 ذخیره طرح و ثبت سفارش

افزایش فروش با چاپ جعبه های بسته بندی اختصاصی

چاپ جعبه بسته بندی محصول بخش مهمی از فرآیند بازاریابی است. یک بسته‌بندی خوب می‌تواند محصول شما را از رقبای خود متمایز کند و به افزایش درآمد شما کمک کند.‌ جعبه بسته‌بندی فراتر از یک پوشش محافظ برای محصول است؛ از آن به عنوان راه‌حلی برای فضای منفی که محصول در حمل و نقل اشغال می کند نگاه کرد و همچنین در فروش نقش بسزایی دارد. شرکت‌های تجاری از بسته‌بندی به‌عنوان یک رسانه تبلیغاتی برای برقراری ارتباط موثر با مشتریان هدف و انتقال پیام‌های تبلیغاتی و مزایای محصول خود باهدف تأثیرگذاری بر تصمیمات مشتریان در بخش خرده‌فروشی استفاده می‌کنند. به‌این‌ترتیب، طراحی بسته بندی محصولات، اندازه و شکل تأثیر مستقیمی بر فروش و درآمد محصول دارد.

چاپ جعبه محصول ، جعبه سازی محصول ، افزایش فروش با جعبه سفارشی

دلیل بسته بندی محصولات

جعبه بسته‌بندیِ جذاب محصول، متناسب با گروه هدف، محصولات، برندها و خریداران ارتباط ایجاد می‌کند. توجه مردم را جلب کرده و تقاضا را تحریک می‌کند، اطلاعاتی در مورد محصول ارائه می‌دهد و مصرف‌کنندگان را به خرید آن وادار می‌کند؛ بنابراین بسته‌بندی محصول سفارشی به‌ویژه در موارد زیر مناسب است:

 • قصد دارید شناخت برند و اعتماد مشتری خود را افزایش دهید
 • باید مزایای محصول و پیام‌های تبلیغاتی خود را به طور مؤثر بیان کنید
 • می‌خواهید خود را از رقبا متمایز کنید
 • محصول در سایت معرفی نشده و از آن جایی که برای اولین‌بار عرضه شده بنابراین لازم است که به‌دقت معرفی شود.
 • طراحی محصول چندان چشمگیر یا جذاب نیست
 • خرده‌فروشان فروشگاه‌های فیزیکی انتظار دارند محصولات شما بسته‌بندی شوند
 • ذخیره‌سازی و حمل‌ونقل باید کارآمدتر باشد
 • محصولات نیاز به محافظت در برابر رطوبت، کثیفی یا سایر تأثیرات محیطی دارند

چاپ جعبه ، جعبه بسته بندی محصول ، چاپ جعبه اختصاصی

اگر هویت یکنواخت برند برای شرکت شما مهم است، طرح شرکت خود را روی بسته‌بندی اجرا کنید. رنگ‌ها و لوگوی منحصربه‌فرد شرکت شما شناسایی سریع برند شما را برای مصرف‌کنندگان آسان می‌کند. امروزه، مشتریان اغلب با قفسه‌های مغازه‌ها مملو از محصولات مختلف مواجه می‌شوند - و انتخاب بین آنها برایشان سخت است. طراحی بسته بندی محصولات که متمایز باشد و تأثیر اولیه مثبتی داشته باشد می‌تواند عامل تعیین‌کننده‌ای در فرایند خرید باشد. بسته‌بندی خلاقانه و باکیفیت محصول، ارزش محصول را نیز افزایش می‌دهد، زیرا خریداران براین‌اساس، کالای داخل آن را دارای کیفیت بالاتری می‌دانند.

بسته بندی دارویی همچاپ

چاپ جعبه دارویی ، بسته بندی دارویی ، چاپ جعبه اختصاصی

چاپ جعبه درب دارویی، بسته آسان بازشو، همچاپ برای بسیاری از محصولات و خطوط تجاری طراحی شده است. اگر نیاز به بسته‌بندی محصولات آرایشی، لوازم‌التحریر، قطعات الکترونیکی کوچک، جواهرات یا محصولات پزشکی داشته باشید، بسته‌ها را می‌توان به دلیل ابعاد میلی‌متری و انواع جعبه‌ها در حداکثر یک میلیارد نوع پیکربندی کرد. اندازه‌های استاندارد با فضای کمی برای شخصیت فردی در حال حاضر چیزی از گذشته است.

مزایای بسته دارویی همچاپ

این واقعیت که جعبه‌های همچاپ می‌توان اندازه‌گیری و پیکربندی میلی‌متری کرد، نیاز به بسته‌بندی مواد را کاهش می‌دهد که برای محیط‌زیست بهتر است. علاوه بر این، جعبه آسان همچاپ از بسته‌بندی پلاستیکی ساخته نشده و تقریباً 100٪ قابل بازیافت است. چاپ چهار رنگ تمام سطح، فضای زیادی را برای طراحی‌های متنوع باقی می‌گذارد و به بسته‌بندی مزایایی می‌دهد که موردنیاز است. مزایای آن عبارت‌اند از:

 • طیف وسیعی از مواد باکیفیت بالا و مقاوم در برابر پارگی برای انتخاب، از جمله مقوای پلاست 350 گرم
 • اندازه‌گیری‌های استاندارد یا اندازه‌های سفارشی
 • خط تا
 • تعداد 1 و بالاتر، با پیشنهادها ویژه صرفه‌جویی در هزینه برای سفارش‌ها بزرگ‌تر
 • ذخیره‌سازی فضای ذخیره‌سازی به دلیل حمل‌ونقل بسته‌های تخت
 • مناسب برای فروش مجدد

انتخاب نامحدود

ازآنجایی‌که شکل و اندازه جعبه آسان‌بازشو همچاپ می‌توان آزادانه پیکربندی کرد تا نیازهای شما را برآورده کند، می‌توانید یک میلیارد نوع را انتخاب کنید. ما 21 شکل اصلی را در 7 دسته مختلف ارائه می‌دهیم که همه آنها را می‌توانید به شکل دلخواه در قالب خود پیکربندی کنید. ما علاوه بربسته بندی هدیه، جعبه‌های تاشو، و جعبه‌های حمل‌ونقل، اشکال خاصی مانند بسته‌بندی مثلثی یا حلقه‌ای را نیز ارائه می‌دهیم. نگاهی به مجموعه نمونه محصول همچاپ بیندازید تا از کیفیت چاپ، مواد و پایداری آن مطلع شوید. این قضیه همچنین شما را قادر می‌سازد تا انواع بسته‌بندی‌های اولیه و انواع چین‌های موجود در آنها را بشناسید تا بتوانید نوع بسته‌بندی مناسب خود را انتخاب کنید.

دلیل انتخاب همچاپ

شرکت همچاپ در سال 1379 به‌عنوان متخصص در تولید رسانه‌های تبلیغاتی باکیفیت بالا مانند بروشور، کارت ویزیت و بروشور تأسیس شد. در سایت تولیدی پیشرفته خود، روزانه چندین هزار سفارش را تکمیل می‌کنیم. بیش از 100 متخصص اطمینان حاصل می‌کنند که اینها با بالاترین کیفیت چاپ شده و ارسال می‌شود.

ما از سال 1379 بسته‌بندی را برای مشتریان انجام می‌دهیم. مشتریان ما از مشاوره تخصصی شخصی ما بهره می‌برند که از زمانی که شروع به انتخاب محصول خود می‌کنید و در کل فرایند سفارش در دسترس است. دلایل دیگر برای استفاده از شرکت چاپ آنلاین ما عبارت‌اند از:

 • پیکربندی خرید باقیمت‌های اولیه
 • مجموعه‌های نمونه محصول
 • الگوها، چک‌لیست‌ها و دستورالعمل‌هایی برای کمک به شما در ایجاد یک طراحی بسته‌بندی حرفه‌ای
 • ثبت آسان سفارش
 • بدون هزینه‌های پنهان

سفارش آنلاین بسته‌بندی

بسته به انتخاب موضوع و انتظارات و اهداف شرکت شما، طراحی بسته‌بندی محصول می‌تواند یک کار بزرگ باشد. تجربه جامع در ترکیب و طراحی به‌اندازه آگاهی از تأثیرات رنگ، اشکال و فرم و کلمات بر گروه هدف شما مهم است. طراحان ارتباطات و محصولات، آژانس‌های تبلیغاتی و طراحان گرافیک در طراحی بسته‌بندی تخصص دارند. تجربه و خدمات مشاوره‌ای آنها را به شرکای ارزشمندی برای شرکت‌های تازه تاسیس در بازار تبدیل می‌کند.

هر چه مقدار سفارش، اهداف فروش و انتظارات تجاری عمومی بیشتر باشد، سرمایه‌گذاری در طراحی بسته‌بندی حرفه‌ای را بیشتر توصیه می‌کنیم.

فقط بودجه کمی دارید، اما هنوز نیاز به تولید بسته‌بندی محصول دارید؟ حتی بدون دانش خاصی، می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید. لوگوی خود را آپلود کنید، یک رنگ پایه برای بسته‌بندی خود انتخاب کنید، یا از یک تصویر تمام سطح استفاده کنید. از تخیل خود استفاده کنید. به لطف عملکرد پیش‌نمایش سه‌بعدی ما، می‌توانید طرح بسته‌بندی خود را در طول فرایند طراحی بررسی کنید و در حین کار آن را از همه طرف مشاهده کنید.

برگه‌های داده قابل دانلود ما به شما کمک می‌کند تا قبل از تنظیم چیدمان، عناصر مهمی مانند طرف جلو و عقب، پایه و درب را شناسایی کنید. اطلاعات در مورد خطوط چین و سوراخ نیز گنجانده شده است.

اگر هنوز مطمئن نیستید که کدام نوع بسته‌بندی برای محصول شما مناسب است، فقط مجموعه نمونه محصول ما را سفارش دهید - و کیفیت چاپ عالی و خدمات تحویل سریع ما را برای خود تجربه کنید!

ثبت آسان سفارش

همچاپ برای خدمات و کاربرپسند بودن ارزش زیادی قائل است و به همین دلیل، فرایند سفارش خود را بهینه کرده و آن را در پنج مرحله مشخص کرده‌ایم.

 • ابتدا، یک حساب مشتری راه‌اندازی کنید
 • حصول خود را برای چاپ پیکربندی کنید و بسته موردنظر خود را انتخاب کنید
 • پس از آپلود و تابید داده‌های شما، بررسی داده‌های خود را اعمال می‌کنیم تا مطمئن شویم طرح با الزامات چاپ ما مطابقت دارد.
 • پس از پذیرش پرونده شما، تأییدیه سفارش را دریافت خواهید کرد و می‌توانید پیشرفت سفارش خود را به‌صورت آنلاین پیگیری کنید
 • درصورتی‌که طرح خود را آپلود کرده باشید و ما تا ساعت 5 بعدازظهر وجه را دریافت کردیم، می‌توانیم سفارش شما را از همان روز شروع کنیم

مجتمع چاپ و بسته بندی همچاپ، همگام با استانداردهای ایران

مجتمع چاپ و بسته‌بندی همچاپ، تمامی استانداردهای طراحی و چاپ کارتن بسته بندی را رعایت می‌کند. کلیه طرح‌های شما مطابق استانداردهای چاپی و استانداردهای طراحی گرافیک با توجه به نوع محصول بررسی شده و چاپ می‌شود. تمام متریال‌های بسته‌بندی برای محصولات بر اساس وزن، جنس و ماهیت آن مقاوم بوده و با بهترین شرایط چاپ می‌شود.