• ارسال رایگان

  بدون هزینه!

  برای کلیه محصولات که از طریق سایت سفارش داده می شود.

 • بررسی رایگان فایل های گرافیکی

  بهترین چاپ ممکن را دریافت کنید!

  برای هر سفارش، فایل های ارسالی شما را بررسی می کنیم تا مطمئن شویم که آیا برای چاپ مناسب هستند!

  در صورت نیاز به هرگونه تغییر، بی وقفه به شما اطلاع خواهیم داد.

 • حفظ اطلاعات مشتری های واسطه

  ما از سال 1385 تا هم اکنون با برند اوج نیلی همراه شما بوده ایم!

  پس ارزیابی ما با شما، علاوه بر این، می‌توانید حسن شهرت و اعتبار ما را از همکاران و دیگر مراجع جویا باشید.

 • پرداخت علی الحساب

  شروع پروژه های چاپی تیراژ دار با پرداخت علی الحساب

  • ارسال رایگان
  • بدون تاخیر
  • بدون انتظار

  ما تولید را به محض آپلود فایل های چاپی شروع می کنیم. شما تا زمانی که سفارش خود را دریافت نکنید، تسویه نخواهید کرد.

 • مشاوره رایگان با یک متخصص چاپ

  مشاوره ای دوستانه و شایسته ، برای کمک به شما اینجا هستیم!

  • اطلاعات در مورد محصولات ما
  • پشتیبانی در چاپ و تولید پروژه های شما
  • کمک به مدیریت شفارشات چاپی شما

  تیم ما از متخصصان چاپ آماده است تا از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 صبح تا 8 بعدازظهر با شماره 42204000 با شما گفتگو کند.

چاپ بسته بندی و جعبه سازی با عالی ترین قیمت و کیفیت + فوری


✔ ابعاد قابل تنظیم

✔ 21 سبک با یک میلیارد تنوع

✔ طرح آنلاین با پیش‌نمایش سه‌بعدی

 

جدید بسته بندی مواد غذایی

انتخاب بسته بندی

 

اطلاعات مربوط به محصول بسته بندی

نگاهی اجمالی به بسته بندی

 
 

اندازه

اندازه کوچک

اندازه متوسط

اندازه بزرگ

اندازه کوچک

اندازه متوسط

اندازه بزرگ

اندازه سفارشی

ابعاد قابل تنظیم

ابعاد قابل تنظیم

تیراژ

از 1 تا 10,000 عدد

بسته‌بندی مواد غذایی از 100 عدد

از 1 تا 10,000 عدد

حالت رنگ

چاپ رویه خارجی (4 رنگ)

چاپ رویه خارجی (4 رنگ)

متریال

350 گرمی

کاغذ پلاست

230 گرمی

کاغذ روکش

برش

دایکات؛ عطف چسبی

جلای پراکنده

دایکات، حاشیه و مقاوم نسبت به پاره کردن

خدمات تکمیلی

روکش اسپات سه‌بعدی ماوراء بنفش

بسته‌بندی تا 50 عدد، مناسب بسته‌بندی مواد غذایی نیست

 

-

تحویل

بسته‌بندی تخت

بسته‌بندی تخت

اهمیت بسته بندی در تبلیغات

اهمیت بسته بندی در تبلیغات حتی از بازاریابی محصولات نیز محسوس‌تر و قدرتمندتر است. از دو قرن گذشته که صنعت بسته‌بندی در دنیا رواج پیدا کرده، هر روز اهمیت و کاربرد این صنعت پررنگ‌تر از قبل شده است. با پیشرفت و تسریع تولید در این صنعت پای بازاریابان و تولید کنندگان انواع محصولات به این صنعت باز شد و طراحان نیز در طراحی بسته‌بندی و جعبه‌های متفاوت به رقابت می‌پردازند. بسته بندی که درست طراحی و تولید شده باشد، پیام محصول و سازمان را به درستی به مخاطب منتقل می‌کند و تبلیغات را به سمت ویرال شدن سوق می‌دهد.

عملکرد و وظیفه بسته بندی چیست؟

وظیفه‌ی اصلی بسته‌بندی محافظت از محصول است. محافظت در برابر تغییرات دما، نور، خاک، هوا، ضربه و خش، آلودگی و ... مدنظر است. در ادامه چند مورد از وظایف بسته‌بندی را نام بردیم.

 • از محصول محافظت کند
 • برقراری ارتباط با مخاطب (البته به صورت نمادین، با استفاده از شعار محصول یا سازمان و لوگو)
 • کاربری آسان برای مصرف کننده
 • ارتقای درجه محصول و سازمان

بسته‌بندی را می‌توان نوعی تبلیغ دانست. با پیشرفت دانش و آگاهی افراد، بعضی افراد در برابر تبلیغات گارد دارند و تبلیغات تاثیر مثبتی روی آنها نمی‌گذارد. نظر این افراد با مشاهده بسته‌بندی خوب تغییر می‌کند. به این ترتیب، اهمیت بسته‌بندی در تبلیغات را می‌توان درک کرد و طراحی و تولید اصولی بسته‌بندی به تحقق این هدف کمک می‌کند.

اهمیت بسته بندی در فروش محصولات

اهمیت بسته بندی در فروش محصولات، این است که آنها را با نمایش و معرفی درست، تبلیغ می‌کند. در شروع طراحی، اولین و مهم‌ترین نقش بسته‌بندی محصولات که باید به آن فکرکرد، اطلاعات و کاربرد آنها است. اطلاعات مربوط به محصول شامل مشخصات، فواید، ارزش و ... هستند. بسته‌بندی خوب موجب استفاده آسان محصول توسط مصرف کننده و نگهداری محصول است. اهمیت بسته‌بندی در بازاریابی محصولات نیز مربوط به همین مسئله است. بازاریابی محصولات با بسته بندی درست موجب جلب اعتماد مصرف کننده شده و در شروع تبلیغات نیز تاثیر بسزایی دارد.

جهت آشنایی با انواع چاپ بسته‌بندی همچاپ به ابتدای صفحه مراجعه و مدل بسته‌بندی مورد نظر خود را انتخاب کنید. در صفحه‌ای که وارد می‌شوید مشخصات کامل بسته‌بندی قرار دارد.

جهت اطلاع از هزینه طراحی و چاپ انواع بسته‌بندی‌ها، لطفا با تلفن 42204000-021 واحد مشاوره و پشتیبانی سفارشات همچاپ تماس بگیرید.

هزینه چاپ بسته بندی

هزینه چاپ بسته بندی، مجموع هزینه‌های متریال مصرفی، چاپ و خدمات تکمیلی نهایی است که روی محصول انجام می‌شود. مثلا قیمت چاپ سلفون بسته‌بندی، قیمت چاپ برچسب بسته‌بندی، قیمت متریال مصرفی، قیمت برش و ... مجموعا هزینه چاپ بسته بندی را تشکیل می‌دهند که در ادامه توضیحات بیشتری ارائه می‌دهیم.

متریال مصرفی بسته‌بندی می‌تواند از جنس کارتن، کارتن پلاست، مقوا، فلزی، چوبی، پلاستیکی و ... باشد. چاپ روی متریال‌های متفاوت به روش‌های مختص به خودشان انجام می‌شود. مثلا چاپ روی مقوا و کارت پلاست کاملا از هم متفاوت هستند. 

ما از انواع چاپ در بسته بندی استفاده می‌کنیم. مثلا چاپ دیجیتال، از متریال‌های متفاوتی استفاده می‌کند. مانند ایندربرد، ایفلوت، مقوا و ... که با توجه به تیراژ و اندازه جعبه‌ها می‌توان آنها را به روش چاپ دیجیتال تولید کرد. 

مراحل چاپ بسته بندی ایفلوت به این صورت است که بعد از انجام جعبه سازی، طرح نهایی روی کاغذ یا مقوا چاپ و روی جعبه چسبانده می‌شود. در حالی که چاپ و بسته بندی مقوا به روش چاپ دیجیتال و با سرعت بیشتر انجام می‌شود. در چاپ دیجیتال یکبار طرح آماده شده و چاپ روی متریال انجام می‌شود. بعد از اتمام چاپ خدمات برش، خط تا، روکش و ... که نیاز باشد انجام می‌شود. در نهایت مجموع قیمت تمام این امور، هزینه چاپ بسته بندی را شامل می‌شود.

برای اطلاع از هزینه چاپ بسته بندی، لطفا با تلفن 42204000-021 واحد مشاوره و پشتیبانی سفارشات همچاپ تماس بگیرید.

چاپ لفاف های بسته بندی

لفاف بسته‌بندی همان روکش سلفون است. مثلا برای بسته بندی کاغذ، موادغذایی، شوینده‌ها و ... از لفاف (روکش سلفون) استفاده می‌شود. همانطور که گفتیم یکی از کاربردهای لفاف بسته‌بندی برای بسته بندی موادغذایی است. به دلیل اینکه مواد غذایی ارتباط مستقیمی با سلامت انسان دارد، جنس بسته‌بندی اهمیت بسیار زیادی دارد و بسته‌بندی آنها با لفاف انجام می‌شود.

بسته‌بندی بهداشتی برای مواد غذایی با مرکب‌های مخصوص چاپ، مناسب تماس مواد با غذا چاپ می‌شود. توجه کنید که مواد دارای مانع رطوبت یا چربی نیستند؛ بنابراین برای تماس مستقیم با غذاهای مرطوب یا روغنی مناسب نیستند.

متریال مصرفی

کاغذ پلاست سفید 350 گرمی

سطح خارجی این بسته‌بندی، روکش مات بوده که به‌دقت چاپ شده و محکم و منعطف است.

 

مقوای کروم 350 گرمی

این مقوای سفید خالص بسیار محکم بوده و بنابراین برای بسته‌بندی باکیفیت و درجه یک محصول ایده آلی به شمار می‌رود.

 

مقوای روکش شده 230 گرمی

جعبه‌های پستی و حمل‌ونقل با مقوای 230 گرمی چاپ می‌شود. یک طرف آن روکش شده و کیفیت چاپ آن عالی بوده. به رنگ سفید بوده و محکم و منعطف طراحی شده است.

خدمات تکمیلی

جلای پراکنده

برای چاپ‌های 100 عددی و بالاتر، بسته‌بندی شما را با جلای پراکنده عرضه می‌کنیم. روکشی عالی را داشته و چاپ باکیفیت خواهد بود. در این روش امکان نوشتن یا مهر زدن محصول ممکن نخواهد بود.

 

روکش و وی اسپات

با این نوع روکش می‌توانید محصول را جذاب نشان دهید. محصول جذاب و زیبا به نظر خواهد رسید. کاغذ و مقوای کروم سفید با این خدمات جذاب به نظر خواهند رسید. این خدمات تکمیلی برای مقوای کروم سفید و سولفات کروم سفید عرضه می‌شود

 

فویل متالیک

‌ با فویل فلزی موجود در رنگ طلایی یا نقره‌ای بر روی مقوای سفید یا مقوای سولفات کروم سفید یک فویل فلزی روی بخش کوچکی از چاپ اعمال می‌گردد. ظاهر براق و کمی برجسته به بسته‌بندی ظاهری لوکس می‌بخشد.

مجموعه نمونه بسته بندی

کیفیت چاپ و خدمات تکمیلی در این مورد بی‌نظیر است. جعبه نمونه شامل تمام مواد برای محصولات فناوری تبلیغات ما و همچنین بروشور نمونه کاغذی، مجموعه نمونه برچسب و مجموعه نمونه بسته‌بندی است. در این مورد هم می‌توانید نمونه محصولات ما را مشاهده کنید. .

ثبت سفارش

نمونه سازی اولیه بسته‌بندی - همین حالا آن را با 500هزار تومان و امتحان کنید.

مهم نیست که به دنبال چه هستید، همچاپ بسته‌بندی مناسبی برای محصول شما دارد و خبر خوب این است که می‌توانید ماکت بسته بندی اختصاصی سفارش خود را تنها با 500 هزار تومان سفارش دهید.

این بدان معنی است که می‌توانید مطمئن باشید که اندازه‌گیری‌ها درست بوده و محصول شما در بهترین حالت نمایش داده می‌شود.

توجه کنید که ما از فرایند چاپ متفاوتی برای بسته‌بندی به تعداد چاپ یک عدد استفاده می‌کنیم.

نحوه ثبت سفارش ساخت نمونه بسته‌بندیبسته‌بندی را انتخاب کنید

 ابعاد سفارش را مشخص کنید

 تیراژ 1 را انتخاب کنید

 سفارش خود را ثبت کنید

 محصول با بسته‌بندی آزمایشی را تحویل بگیرید

بسته‌بندی همچاپ

بسته‌بندی همچاپ عالی بوده و شما می‌توانید محصول خود را با یکی از بسته‌های همچاپ ارسال کنید. بسته‌ها موجب خواهد شد تا مشتریان نسبت به باز کردن بسته و مشاهده محصول خریداری شده شور و شوق داشته باشند.

انتخاب بسته‌بندی
چاپ همچاپ

به همین سادگی:انتخاب محصول موردنظر

 انتخاب جزئیات و کلیک روی دکمه
«طراحی آنلاین»

 طراحی آنلاین

 ذخیره طرح و ثبت سفارش

افزایش فروش با چاپ جعبه های بسته بندی اختصاصی

چاپ جعبه‌های بسته‌بندی محصول بخش مهمی از فرآیند بازاریابی است. یک بسته‌بندی خوب می‌تواند محصول شما را از رقبای خود متمایز کند و به افزایش درآمد شما کمک کند.‌ بسته‌بندی فراتر از یک پوشش محافظ برای محصول است؛ از آن به عنوان راه‌حلی برای فضای منفی که محصول در حمل و نقل اشغال می کند نگاه کرد و همچنین در فروش نقش بسزایی دارد. شرکت‌های تجاری از بسته‌بندی به‌عنوان یک رسانه تبلیغاتی برای برقراری ارتباط موثر با مشتریان هدف و انتقال پیام‌های تبلیغاتی و مزایای محصول خود باهدف تأثیرگذاری بر تصمیمات مشتریان در بخش خرده‌فروشی استفاده می‌کنند. به‌این‌ترتیب، طراحی بسته‌بندی، اندازه و شکل تأثیر مستقیمی بر فروش و درآمد محصول دارد.

دلیل بسته‌بندی محصولات

بسته‌بندیِ جذاب محصول، متناسب با گروه هدف، محصولات، برندها و خریداران ارتباط ایجاد می‌کند. توجه مردم را جلب کرده و تقاضا را تحریک می‌کند، اطلاعاتی در مورد محصول ارائه می‌دهد و مصرف‌کنندگان را به خرید آن وادار می‌کند؛ بنابراین بسته‌بندی محصول سفارشی به‌ویژه در موارد زیر مناسب است:

 • قصد دارید شناخت برند و اعتماد مشتری خود را افزایش دهید
 • باید مزایای محصول و پیام‌های تبلیغاتی خود را به طور مؤثر بیان کنید
 • می‌خواهید خود را از رقبا متمایز کنید
 • محصول در سایت معرفی نشده و از آن جایی که برای اولین‌بار عرضه شده بنابراین لازم است که به‌دقت معرفی شود.
 • طراحی محصول چندان چشمگیر یا جذاب نیست
 • خرده‌فروشان فروشگاه‌های فیزیکی انتظار دارند محصولات شما بسته‌بندی شوند
 • ذخیره‌سازی و حمل‌ونقل باید کارآمدتر باشد
 • محصولات نیاز به محافظت در برابر رطوبت، کثیفی یا سایر تأثیرات محیطی دارند

اگر هویت یکنواخت برند برای شرکت شما مهم است، طرح شرکت خود را روی بسته‌بندی اجرا کنید. رنگ‌ها و لوگوی منحصربه‌فرد شرکت شما شناسایی سریع برند شما را برای مصرف‌کنندگان آسان می‌کند. امروزه، مشتریان اغلب با قفسه‌های مغازه‌ها مملو از محصولات مختلف مواجه می‌شوند - و انتخاب بین آنها برایشان سخت است. طراحی بسته‌بندی که متمایز باشد و تأثیر اولیه مثبتی داشته باشد می‌تواند عامل تعیین‌کننده‌ای در فرایند خرید باشد. بسته‌بندی خلاقانه و باکیفیت محصول، ارزش محصول را نیز افزایش می‌دهد، زیرا خریداران براین‌اساس، کالای داخل آن را دارای کیفیت بالاتری می‌دانند.

بسته بندی دارویی همچاپ

بسته آسان بازشو، دارویی، همچاپ برای بسیاری از محصولات و خطوط تجاری طراحی شده است. اگر نیاز به بسته‌بندی محصولات آرایشی، لوازم‌التحریر، قطعات الکترونیکی کوچک، جواهرات یا محصولات پزشکی داشته باشید، بسته‌ها را می‌توان به دلیل ابعاد میلی‌متری و انواع جعبه‌ها در حداکثر یک میلیارد نوع پیکربندی کرد. اندازه‌های استاندارد با فضای کمی برای شخصیت فردی در حال حاضر چیزی از گذشته است.

مزایای بسته دارویی همچاپ

این واقعیت که جعبه‌های همچاپ می‌توان اندازه‌گیری و پیکربندی میلی‌متری کرد، نیاز به بسته‌بندی مواد را کاهش می‌دهد که برای محیط‌زیست بهتر است. علاوه بر این، جعبه آسان همچاپ از بسته‌بندی پلاستیکی ساخته نشده و تقریباً 100٪ قابل بازیافت است. چاپ چهار رنگ تمام سطح، فضای زیادی را برای طراحی‌های متنوع باقی می‌گذارد و به بسته‌بندی مزایایی می‌دهد که موردنیاز است. مزایای آن عبارت‌اند از:

 • طیف وسیعی از مواد باکیفیت بالا و مقاوم در برابر پارگی برای انتخاب، از جمله مقوای پلاست 350 گرم
 • اندازه‌گیری‌های استاندارد یا اندازه‌های سفارشی
 • خط تا
 • تعداد 1 و بالاتر، با پیشنهادها ویژه صرفه‌جویی در هزینه برای سفارش‌ها بزرگ‌تر
 • ذخیره‌سازی فضای ذخیره‌سازی به دلیل حمل‌ونقل بسته‌های تخت
 • مناسب برای فروش مجدد

انتخاب نامحدود

ازآنجایی‌که شکل و اندازه جعبه آسان‌بازشو همچاپ می‌توان آزادانه پیکربندی کرد تا نیازهای شما را برآورده کند، می‌توانید یک میلیارد نوع را انتخاب کنید. ما 21 شکل اصلی را در 7 دسته مختلف ارائه می‌دهیم که همه آنها را می‌توانید به شکل دلخواه در قالب خود پیکربندی کنید. ما علاوه بربسته بندی هدیه، جعبه‌های تاشو، و جعبه‌های حمل‌ونقل، اشکال خاصی مانند بسته‌بندی مثلثی یا حلقه‌ای را نیز ارائه می‌دهیم. نگاهی به مجموعه نمونه محصول همچاپ بیندازید تا از کیفیت چاپ، مواد و پایداری آن مطلع شوید. این قضیه همچنین شما را قادر می‌سازد تا انواع بسته‌بندی‌های اولیه و انواع چین‌های موجود در آنها را بشناسید تا بتوانید نوع بسته‌بندی مناسب خود را انتخاب کنید.

دلیل انتخاب همچاپ

شرکت همچاپ در سال 1379 به‌عنوان متخصص در تولید رسانه‌های تبلیغاتی باکیفیت بالا مانند بروشور، کارت ویزیت و بروشور تأسیس شد. در سایت تولیدی پیشرفته خود، روزانه چندین هزار سفارش را تکمیل می‌کنیم. بیش از 100 متخصص اطمینان حاصل می‌کنند که اینها با بالاترین کیفیت چاپ شده و ارسال می‌شود.

ما از سال 1379 بسته‌بندی را برای مشتریان انجام می‌دهیم. مشتریان ما از مشاوره تخصصی شخصی ما بهره می‌برند که از زمانی که شروع به انتخاب محصول خود می‌کنید و در کل فرایند سفارش در دسترس است. دلایل دیگر برای استفاده از شرکت چاپ آنلاین ما عبارت‌اند از:

 • پیکربندی خرید باقیمت‌های اولیه
 • مجموعه‌های نمونه محصول
 • الگوها، چک‌لیست‌ها و دستورالعمل‌هایی برای کمک به شما در ایجاد یک طراحی بسته‌بندی حرفه‌ای
 • ثبت آسان سفارش
 • بدون هزینه‌های پنهان

سفارش آنلاین بسته‌بندی

بسته به انتخاب موضوع و انتظارات و اهداف شرکت شما، طراحی بسته‌بندی محصول می‌تواند یک کار بزرگ باشد. تجربه جامع در ترکیب و طراحی به‌اندازه آگاهی از تأثیرات رنگ، اشکال و فرم و کلمات بر گروه هدف شما مهم است. طراحان ارتباطات و محصولات، آژانس‌های تبلیغاتی و طراحان گرافیک در طراحی بسته‌بندی تخصص دارند. تجربه و خدمات مشاوره‌ای آنها را به شرکای ارزشمندی برای شرکت‌های تازه‌وارد در بازار تبدیل می‌کند.

هر چه مقدار سفارش، اهداف فروش و انتظارات تجاری عمومی بیشتر باشد، سرمایه‌گذاری در طراحی بسته‌بندی حرفه‌ای را بیشتر توصیه می‌کنیم.

فقط بودجه کمی دارید، اما هنوز نیاز به تولید بسته‌بندی محصول دارید؟ حتی بدون دانش خاصی، می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید. لوگوی خود را آپلود کنید، یک رنگ پایه برای بسته‌بندی خود انتخاب کنید، یا از یک تصویر تمام سطح استفاده کنید. از تخیل خود استفاده کنید. به لطف عملکرد پیش‌نمایش سه‌بعدی ما، می‌توانید طرح بسته‌بندی خود را در طول فرایند طراحی بررسی کنید و در حین کار آن را از همه طرف مشاهده کنید.

برگه‌های داده قابل دانلود ما به شما کمک می‌کند تا قبل از تنظیم چیدمان، عناصر مهمی مانند طرف جلو و عقب، پایه و درب را شناسایی کنید. اطلاعات در مورد خطوط چین و سوراخ نیز گنجانده شده است.

اگر هنوز مطمئن نیستید که کدام نوع بسته‌بندی برای محصول شما مناسب است، فقط مجموعه نمونه محصول ما را سفارش دهید - و کیفیت چاپ عالی و خدمات تحویل سریع ما را برای خود تجربه کنید!

ثبت آسان سفارش

همچاپ برای خدمات و کاربرپسند بودن ارزش زیادی قائل است و به همین دلیل، فرایند سفارش خود را بهینه کرده و آن را در پنج مرحله مشخص کرده‌ایم.

 • ابتدا، یک حساب مشتری راه‌اندازی کنید
 • حصول خود را برای چاپ پیکربندی کنید و بسته موردنظر خود را انتخاب کنید
 • پس از آپلود و تابید داده‌های شما، بررسی داده‌های خود را اعمال می‌کنیم تا مطمئن شویم طرح با الزامات چاپ ما مطابقت دارد.
 • پس از پذیرش پرونده شما، تأییدیه سفارش را دریافت خواهید کرد و می‌توانید پیشرفت سفارش خود را به‌صورت آنلاین پیگیری کنید
 • درصورتی‌که طرح خود را آپلود کرده باشید و ما تا ساعت 5 بعدازظهر وجه را دریافت کردیم، می‌توانیم سفارش شما را از همان روز شروع کنیم

همچاپ همگام با استانداردهای ایران

مجتمع چاپ و بسته‌بندی همچاپ، تمامی استانداردهای ایران را رعایت می‌کند. کلیه طرح‌های شما مطابق استانداردهای چاپی و سایر استانداردها بررسی شده و چاپ می‌شود. مقواهای بسته‌بندی مقاوم بوده و با بهترین شرایط چاپ می‌شود.