• ارسال رایگان در شرایط خاص

  ارسال به نشانی تهران در شرایط خاص بصورت رایگان

 • بررسی رایگان فایل های گرافیکی

  بهترین چاپ ممکن را دریافت کنید!

  برای هر سفارش، فایل های ارسالی شما را بررسی می کنیم تا مطمئن شویم که آیا برای چاپ مناسب هستند!

  در صورت نیاز به هرگونه تغییر، بی وقفه به شما اطلاع خواهیم داد.

 • حفظ اطلاعات مشتری های واسطه

  ما از سال 1385 تا هم اکنون با برند اوج نیلی همراه شما بوده ایم!

  پس ارزیابی ما با شما، علاوه بر این، می‌توانید حسن شهرت و اعتبار ما را از همکاران و دیگر مراجع جویا باشید.

 • پرداخت علی الحساب

  شروع پروژه های چاپی تیراژ دار با پرداخت علی الحساب

  • ارسال رایگان
  • بدون تاخیر
  • بدون انتظار

  ما تولید را به محض آپلود فایل های چاپی شروع می کنیم. شما تا زمانی که سفارش خود را دریافت نکنید، تسویه نخواهید کرد.

 • مشاوره رایگان با یک متخصص چاپ

  مشاوره ای دوستانه و شایسته ، برای کمک به شما اینجا هستیم!

  • اطلاعات در مورد محصولات ما
  • پشتیبانی در چاپ و تولید پروژه های شما
  • کمک به مدیریت شفارشات چاپی شما

  تیم ما از متخصصان چاپ آماده است تا از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 صبح تا 8 بعدازظهر با شماره 42204000 با شما گفتگو کند.

چاپ دیجیتال ، بیشترین تنوع چاپ و کیفیت عالی و تحویل فوری

چاپ دیجیتال یکی از بروزترین روش‌ها برای چاپ تصاویر است. در این روش فایل دیجیتال تصویر توسط کامپیوتر به دستگاه ارسال شده و در همان لحظه چاپ روی متریال انجام شده و خروجی تحویل داده می‌شود. در کل چاپ دیجیتال سه حالت دارد که هر کدام از این حالت‌ها دستگاه مخصوص به خود را دارند. از انواع متفاوت متریال‌ها در چاپ دیجیتال مورد استفاده قرار می‌گیرد که از جمله آنها کاغذ، پارچه و ... هستند.

چاپ دیجیتال

کاربردهای چاپ دیجیتال و انواع آن

کاربردهای چاپ دیجیتال به دسته‌بندی‌های متفاوتی از محصولات تقسیم می‌شود. محصولات نشر رومیزی، محصولات مورد استفاده در فضای مسقف (فضای داخلی)، محصولات فضای بیرونی و ... از جمله متداول‌ترین این محصولات هستند.

چاپ دیجیتال چیست

چاپ دیجیتال به دلیل سرعت، کیفیت بالای چاپ و قابلیت اعمال تغییرات روی طرح قبل از چاپ، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در ادامه محصولات پرکاربردی که با چاپ دیجیتال تولید می‌شوند را نام می‌بریم.

 1. چاپ بروشور و فولدر
 2. چاپ پوستر تبلیغاتی
 3. چاپ بنر تبلیغاتی در اندازه‌های متفاوت
 4. چاپ انواع کارت‌ها مانند کارت ویزیت، کارت تبریک، کارت نوبت دهی و دعوت و ...
 5. چاپ لیبل و برچسب مخصوص محصولات و بسته‌بندی‌ها
 6. چاپ استیکر شیشه و ویترین 
 7. چاپ کاتالوگ و دفترچه راهنمای استفاده از محصولات
 8. چاپ کتاب دیجیتال، مجله و روزنامه
 9. چاپ تقویم مانند تقویم سالانه، تقویم ماهانه در مدل‌های رومیزی، دیواری و ...
 10. چاپ تصاویر، نقاشی و پوسترهای هنری در اندازه‌های مختلف
 11. چاپ بلیت
 12. چاپ کارت پستال
 13. چاپ تراکت
 14. چاپ فاکتور

چاپ دیجیتال محصولات نشر رومیزی

چاپ محصولات فضای داخلی

حالت اول چاپ برای محصولات نشر رومیزی است که بخشی از این محصولات را با عنوان لوازم اداری نیز می‌شناسند. مثلا چاپ کارت ویزیت، سربرگ، کاتالوگ، بروشور، کارت پستال و کارت هدیه، تراکت، تقویم، فاکتور، پاکت و ... از این محصولات هستند.

چاپ دیجیتال محصولات  فضای بیرونی

حالت دوم برای محصولات فضای بیرونی است که می‌ توان آنها را در فضای آزاد در معرض نور خورشید و باران قرار داد. این دسته محصولات، محصولات نمایشگاهی را نیز شامل می‌شوند. استند XL، رول آپ، پاپ آپ نمایشگاهی، پرچم، بنر تبلیغاتی، استیکر ویترین، تابلو تبلیغاتی، سایه بان و چادر ساحلی و ... شامل این دسته محصولات هستند. لازم به ذکر است این محصولات را می‌ـوان با متریال‌های مخصوص فضای داخلی نیز چاپ کرد.

چاپ محصولات فضای داخلی

حالت سوم چاپ محصولاتی است که مخصوص فضای داخلی هستند. یکی از دسته محصولاتی که مخصوص فضای داخلی هستند محصولات کافه و رستوران هستند. رومیزی، زیرلیوانی، زیربشقابی، بروشور منو، شاسی، ساک خرید، ماگ، لایت باکس، تابلو تبلیغاتی و ... را می‌توان نام برد.

نکته: محصولات چاپی برای غرفه سازی نمایشگاه استفاده می‌شوند نیز شامل این دسته محصولات هستند. مانند میز کانتر نمایشگاهی، پاپ آپ، تابلو تبلیغاتی و ...

چاپ دیجیتال محصولات نشر رومیزی

مزایای چاپ دیجیتال

• چاپ محصولات در اندازه‌ی کوچک و تیراژ پایین
• چاپ محصولات با کیفیت بالا
• امکان تغییر روش چاپ 
• هزینه کمتر 
• چاپ آسان

مزایای چاپ دیجیتال

یکی از مزایای مهم چاپ دیجیتال، سفارشی سازی محصولات است. ابتدا یک نمونه از محصول تولید شده و با تایید شما تعداد درخواستی شما از محصول چاپ می‌شود. سازمان‌هایی که درخواست طراحی بر اساس رنگ و طرح برندبوک خود را دارند این فرآیند انجام می‌شود. همچاپ از بروزترین دستگاه‌های چاپ استفاده می‌کند که کالیبره هستند و رنگ مورد نظر شما چاپ می‌شود.

نکته: در صورتی که چاپ محصول شما شروع شده باشد و تغییری نیاز داشته باشد، فرآیند چاپ در دستگاه متوقف شده و فایل جدید چاپ می‌شود.

به عنوان یک نوع چاپ مدرن تر، کاربردهای زیادی برای انتخاب چاپ دیجیتال نسبت به چاپ سنتی وجود دارد. در ادامه متن به کاربردهای چاپ دیجیتال که موجب برتری آن نسبت به دیگر روش‌ها شده است را مطالعه کنید.

مزایای چاپ دیجیتال

 • پیشرفت‌
  نوآوری‌ها آن را سازگارتر از فرم‌های قدیمی‌تر می‌کنند. بسیار انعطاف پذیرتر است و به راحتی به روز می شود تا محصولات و ایده های بیشتری را در خود جای دهد.
 • راه اندازی و اجرا ارزان تر
  عدم نیاز به ماشین آلات مورد نیاز با دستگاه های چاپ فیزیکی، مانند صفحات، برای چاپ دیجیتال بسیار ارزان تر است. هزینه های تعمیر و نگهداری فقط به خود دستگاه ها می رسد و مرکب و ترکیب آن ها راحت تر به دست می آیند.
 • حجم سفارش می‌تواند از یک آیتم متفاوت باشد
  از آنجایی که چاپ دیجیتالی ارزان‌تر و سریع‌تر است، یک مورد بسیار مقرون به صرفه‌تر است. این امر چاپ دیجیتال را به گزینه ای بسیار مناسب برای خدمات چاپ بر حسب تقاضا تبدیل می کند.
 • فرآیند چاپ سریعتر
  از آنجایی که مراحل بسیار کمی در راه اندازی یک پروژه چاپ دیجیتال وجود دارد، زمان تولید اقلام انتخابی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. علیرغم زمان چاپ سریعتر، سطح کیفیت یکسانی را نیز حفظ می کند، به این معنی که محصولات باکیفیت بیشتری را می توان در زمان کوتاه تری چاپ کرد.
 • ویرایش تصاویر دیجیتال آسان‌تر است
  تولید محصولات شخصی‌سازی شده بسیار ساده‌تر است زیرا می‌توان یک تصویر دیجیتال را آزادانه و سریع ویرایش کرد. حتی می توان برخی از تصاویر را طوری برنامه ریزی کرد که بر اساس مجموعه ای از داده های ورودی به تصویر یا نرم افزار به طور خودکار به روز شوند.
 • چاپ سیاه و سفید بسیار ارزان تر است
  در حالی که چاپ دیجیتال بازار را برای چاپ رنگی پر جنب و جوش و با کیفیت بالا پوشانده است، چاپ سیاه و سفید بسیار ارزان تر از چا پ  رنگی است.

خدمات چاپ دیجیتال

خدمات چاپ دیجیتال

خدمات چاپ دیجیتال با توجه به متریال، از دستگاه‌های متفاوتی استفاده می‌کنند. مثلا برای چاپ انواع مستندات، بروشور، کاتالوگ، بروشور، کارت ویزیت و ... که با استفاده از متریال‌های کاغذی چاپ می‌شوند، از دستگاه خاص خود استفاده می‌کند. چاپ تابلوی تبلیغاتی، بنر، کاغذ دیواری و این دست محصولات که متریال خاص خود را دارند و اندازه‌های کاملا متفاوتی دارند، نیز دستگاه مخصوص به خود را دارند.

فرآیند و شیوه چاپ دیجیتال

دستگاه های چاپ دیجیتال توسط کابل و یا فناوری بیسیم به کامپیوتر متصل شده و فرمان چاپ از کامپیوتر به دستگاه ارسال می‌شود. در این فرآیند صفحات چاپی و برچسب‌های انتقال حذف شده و با سرعت چندبرابر چاپ محصول انجام می‌شود. به عبارت دیگر شیوه چاپ دیجیتال به این صورت است که منبع چاپ، فایل الکترونیکی است و بدون نیاز به فرم بندی (روشی که در چاپ افست استفاده می‌شود) چاپ انجام می‌شود.

فرآیند و شیوه چاپ دیجیتال

متریال‌های چاپ دیجیتال

متریال های چاپ دیجیتال

از آنجایی که چاپ دیجیتال دیگر با روش های انتقال ماشین چاپ سنتی محدود نمی شود، می توان از آن برای انواع رسانه ها و مواد استفاده کرد. برخی از گزینه های رایج تر عبارتند از:

 • مقوای ضخیم: برای محصولاتی مانند کارت تبریک و کارت ویزیت استفاده می شود
 • کارتن تاشو: ایده آل برای ایجاد بسته بندی مارک دار، یا جعبه های برچسب دار برای ذخیره سازی یا حمل و نقل
 • پارچه: گزینه ای عالی برای کالاها، پوشاک که نشان می دهد و آثار هنری، و لوازم جانبی مانند کیف و روسری
 • کتان: مصرف کنندگان مدرن به دنبال چیزی بیش از تی شرت ها و کلاه های استاندارد هستند. به لطف چاپ دیجیتال، مردم اکنون می توانند محدوده محصولات خود را به ملحفه، پرده، حوله، و حتی پرده حمام گسترش دهند.

مرکز چاپ دیجیتال همچاپ

مرکز چاپ دیجیتال همچاپ

همچاپ مرکز چاپ دیجیتال واقع در محله بهارستان تهران سفارش های دیجیتال شما را با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی و چاپ کند. ثبت سفارش در این مجموعه به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین امکان پذیر است. فرایند چاپ دیجتال در این مجموعه، دقیقاً شبیه همان کاری است که با چاپگر خانگی انجام می شود. تنها تفاوت چاپگرهای چاپخانه‌ها و چاپگر کوچک خانه‌ی شما در سرعت چاپ، کیفیت چاپ و دقت رنگ خلاصه می‌شود، وگرنه روش و فرایند کار هر دو آن‌ها مانند هم است.