پنج شنبه 17 آذر 1401
آخرین مقالات
صفر تا صد چاپ افست
صفر تا صد چاپ افست

چاپ افست شامل انتقال تصویر از یک صفحه (معمولاً آلومینیوم) به یک صفحه لاستیکی و از آنجا روی سطح چاپ است. چاپ افست به این دلیل نامیده می‌شود که انتقال تصویر مرکب شده از صفحه به سطح به‌عنوان افست شناخته می‌شود.

آینده صنعت چاپ
آینده صنعت چاپ

بزرگ‌ترین روند در صنعت چاپ، رشد چاپ دیجیتال بوده است. در واقع، این یک‌روند بلندمدت که در چند سال اخیر افزایش‌یافته است. چاپ دیجیتال رشد کرده و بیش از 50 درصد از سهم بازار چاپ را به خود اختصاص داده است.

تاثیر اعجاب انگیز تبلیغات در دوران رکود اقتصادی
تاثیر اعجاب انگیز تبلیغات در دوران رکود اقتصادی

عموما کسب و کارها در زمان رکود و برخورد با مشکلات مالی دست به تعدیل نیرو و توقف تبلیغات می زنند. توقف تبلیغات اشتباه بزرگی است. تبلیغات در این دوران اقدام هوشمندانه است و موجب رشد کسب و کار شما می شود و نتیجه ی آن بهتر از چیزی است که گمان کنیم.

بهترین فرمت فایل گرافیکی برای چاپ چیست؟
بهترین فرمت فایل گرافیکی برای چاپ چیست؟

انتخاب فرمت مناسب چاپ شاید کار سختی باشد. انتخاب فرمت مناسب به پروژه شما بستگی دارد. قبل از این که وارد این مقوله شویم بهتر است که درباره تصاویر رستر و وکتور صحبت کنیم. با این دیدگاه می‌توانید همیشه نسبت به چاپ درست تصمیم بگیرید.

صفر تا صد طراحی و چاپ محصولات نقطه فروش
صفر تا صد طراحی و چاپ محصولات نقطه فروش

محصولات نقطه فروش (POS)  شکل تخصصی از تبلیغات فروش است که در نزدیکی، روی یا در کنار باجه صندوق (نقطه فروش) یافت می‌شود. هدف آنها جلب‌توجه مشتریان به محصولاتی است که ممکن است محصولات جدید یا دارای پیشنهاد ویژه باشند و همچنین برای تبلیغ رویدادهای خاص استفاده می‌شوند.

خبرنامه
در خبرنامه همچاپ مشترک شوید
اولین کسی باشید که از پروموشن های تخفیف و محصولات جدید همچاپ باخبر می شوید.
تبلیغات همچاپ