• ارسال رایگان در شرایط خاص

  ارسال به نشانی تهران در شرایط خاص بصورت رایگان

 • بررسی رایگان فایل های گرافیکی

  بهترین چاپ ممکن را دریافت کنید!

  برای هر سفارش، فایل های ارسالی شما را بررسی می کنیم تا مطمئن شویم که آیا برای چاپ مناسب هستند!

  در صورت نیاز به هرگونه تغییر، بی وقفه به شما اطلاع خواهیم داد.

 • حفظ اطلاعات مشتری های واسطه

  ما از سال 1385 تا هم اکنون با برند اوج نیلی همراه شما بوده ایم!

  پس ارزیابی ما با شما، علاوه بر این، می‌توانید حسن شهرت و اعتبار ما را از همکاران و دیگر مراجع جویا باشید.

 • پرداخت علی الحساب

  شروع پروژه های چاپی تیراژ دار با پرداخت علی الحساب

  • ارسال رایگان
  • بدون تاخیر
  • بدون انتظار

  ما تولید را به محض آپلود فایل های چاپی شروع می کنیم. شما تا زمانی که سفارش خود را دریافت نکنید، تسویه نخواهید کرد.

 • مشاوره رایگان با یک متخصص چاپ

  مشاوره ای دوستانه و شایسته ، برای کمک به شما اینجا هستیم!

  • اطلاعات در مورد محصولات ما
  • پشتیبانی در چاپ و تولید پروژه های شما
  • کمک به مدیریت شفارشات چاپی شما

  تیم ما از متخصصان چاپ آماده است تا از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 صبح تا 8 بعدازظهر با شماره 42204000 با شما گفتگو کند.

خدمات چاپ لارج فرمت با عالی ترین قیمت | چاپ لارج فرمت چیست

چاپ لارج فرمت برای تولید تمام محصولاتی که به چاپ در اندازه‌های بزرگ نیاز دارند مانند چاپ بنر تبلیغاتی، چاپ پوستر، تابلو تبلیغاتی، بیلبورد و ... مناسب است. از جمله کاربردهای چاپ لارج فرمت در شاخه‌های صنعت و تجارت است. مثلا برای چاپ نقشه‌های معماری، نمونه طراحی و تزئینات و دکوراسیون داخلی و ... از دستگاه‌های چاپ لارج فرمت استفاده می‌کنند

لارج فرمت از انواع متفاوت روش‌ها و دستگاه‌های چاپ مانند جوهر افشان و چاپ پلات استفاده می‌کند. این روش چاپی، قابلیت چاپ روی متریال‌های مختلفی مانند کاغذ، بنر، پارچه و ... در اندازه‌های بزرگ‌تر از A3 را دارد.

چاپ لارج فرمت

چاپ لارج فرمت چیست؟

چاپ لارج فرمت همانطور که از نام آن پیداست به معنی چاپ در اندازه‌ی بزرگ‌تر از اندازه‌های استاندارد است. این نوع چاپ، به عنوان چاپ با فرمت عریض نیز شناخته می‌شود. دستگاه‌های چاپ لارج فرمت قابلیت چاپ چهاررنگ و بالاتر را دارند، اطلاعات بیشتر درباره رنگ‌ها در صفحه رنگ های اسپات HKS و PANTONE قرار دارد. چاپ بسیاری از محصولاتی که در فضاهای آزاد و مسقف مشاهده می‌کنیم با استفاده از دستگاه‌های چاپ لارج فرمت انجام می‌شود. مانند بنر بیلبورد، لمپوست، لایت باکس و ...
در این صفحه اطلاعاتی درباره چاپ لارج فرمت، تفاوت این نوع چاپ با دیگر انواع شبیه به آن و محصولاتی که با این روش تولید می‌شوند می‌پردازیم.

چاپ لارج فرمت چیست

آیا چاپ لارج فرمت همان چاپ واید است؟

چاپ لارج فرمت و چاپ واید شبیه به هم هستند و در برخی موارد می‌توان به جای یکدیگر از آنها استفاده کرد ولی این دو نوع چاپ یکی نیستند و دستگاه‌های متفاوتی استفاده می‌کنند. چاپ لارج فرمت در واقع به چاپ روی متریال‌ها با اندازه بزرگتر از آنچه یک چاپگر معمولی می‌تواند انجام دهد، است. در حالی که چاپ واید، برای چاپ روی متریال‌های عریض است.

تعدادی از محصولاتی که در همچاپ به روش چاپ لارج فرمت چاپ می‌شوند، در صفحه فناوری تبلیغات ملاحظه کنید.

چاپ لارج فرمت همان چاپ واید است؟

چاپ لارج فرمت برای چاپ چه محصولاتی استفاده می‌شود؟

چاپ لارج فرمت برای تولید محصولات در اندازه‌های بزرگ با اهداف تبلیغات، بازاریابی، فروش و برندسازی استفاده می‌شود. بنر تبلیغاتی و اطلاع رسانی، روکش‌های وینیل ماشین‌ها و وسایل نقلیه، بنرهای فروشگاه‌ها، بیلبوردها و ... از دیگر محصولاتی هستند که با چاپ لارج فرمت تولید می‌شوند. در بیشتر موارد، این نوع تبلیغات به ویژه آنهایی که در دسته تبلیغات در فضای باز قرار می گیرند، برای نمایش در فضای عمومی در نظر گرفته شده اند و از راه دور قابل مشاهده خواهند بود. به همین دلیل، گرافیک های بزرگ مورد نیاز بوده، و دوخت تعداد زیادی از گرافیک های کوچک تا حدودی غیرعملی است.

انواع چاپ لارج فرمت و محصولات آن

انواع چاپ لارج فرمت و محصولات آن

از جمله محصولاتی که می‌توان با این نوع چاپ تولید کرد، محصولات تبلیغاتی مانند بنر بیلبورد، انواع محصولات تبلیغ در نقطه فروش P.O.S، استندهای نمایشگاهی، استندهای فروشگاهی و ... هستند.

1. محصولات P.O.S

محصولات P.O.S همان محصولات تبلیغات و بازاریابی در نقطه خرید است. محصول جدیدی که تولید می‌کنید، ثمره‌ی تمام تلاش تیم شما است، بعد از ورود به فروشگاه تنها یک محصول در میان بسیاری از محصولات است که همه آنها برای جلب توجه خریداران رقابت می‌کنند. با تولید محصول جدید باید به  فکر معرفی، تبلیغات و شناخت مخاطب از محصول نیز باشیم.

تولید محصولات تبلیغات و بازاریابی در نقطه خرید با چاپ لارج فرمت

مخاطب نیاز دارد اطلاعات کافی درباره فواید، کاربردها، اندازه، وزن و دیگر مشخصات محصول شما را بداند. P.O.S یا همان محصولات تبلیغ در محل فروش محصولات متفاوتی برای انواع این اهداف دارد. از جمله این محصولات هنگلر یا دنگلر، وابلر، رول آپ، پاپ آپ، میز کانتر نمایشگاهی، استندهای فروشگاهی، سرلاین فروشگاه و ... را می‌توان نام برد.
چاپ لارج فرمت بستری مناسب برای تولید انواع متفاوت این محصول است و طراحی و چاپ تمام این محصولات را می‌توانید به تیم آتلیه طراحی همچاپ بسپرید و محصول خود را دقیقا با همان رنگ و تم که سفارش دادید دریافت کنید.

لازم به ذکر است که چاپ و تولید تمام سفارش‌ها با تایید نهایی شما انجام می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با تلفن 42204000-021 تماس حاصل نمایید.

تولید محصولات تبلیغات و بازاریابی در نقطه خرید با چاپ لارج فرمت

اندکپ (Endcap)

اندکپ یکی از محصولات نقطه فروش است که در فروشگاه‌ها می‌توان از آن استفاده کرد، همان نمایشگری که در انتهای راهرو قرار دارد و باعث جذاب شدن فضای راهروی فروشگاه می‌شود. از این ابزار تبلیغاتی برای معرفی محصولات جدید می‌توان استفاده کرد که موجب ترغیب بیشتر مشتریان به خرید می‌شود. تولید محصول نهایی اندکپ به روش چاپ لارج فرمت به این صورت است که بخش نمایشگر محصول چاپی است و روی متریال خاصی چاپ می‌شود.

شلف تاکر

شلف تاکر اغلب از مقوا یا پلاستیک ساخته شده و لبه‌ی جلویی قفسه محصولات نصب می‌شود. شلف تاکر حاوی محتوایی است که اطلاعات مربوط به محصول مانند قیمت، ویژگی خاص، شعار برند و ... را نمایش می‌دهد و اغلب با استفاده از گیره یا چسب به قفسه نصب می‌شوند.

از مزایای این محصول نقطه فروش می‌توان به عدم وابستگی به کارکنان برای معرفی و مزایای کالاها اشاره کرد. در ضمن می‌توان میل به خرید کالاها را در مشتریان ایجاد کرد.

وابلر چیست؟

وابلر یا شلف وابلر از جمله محصولات تبلیغات فروشگاهی است که با اهداف فروش، معرفی محصول، برندینگ و ... چاپ می‌شود. چاپ وابلر با استفاده از متریال‌های کاغذ و یا مقوا انجام می‌شود. وابلر از دو قسمت پایه و بخش چاپی تشکیل شده است. قسمت چاپی وابلر را روکش سلفون گرفته و به طلق به عنوان پایه می‌چسبانند. انتهای پایه‌ی وابلر چسب دارد و در فروشگاه‌ها آنها را به قفسه وصل می‌کنند.

2. محصولات برگزاری نمایشگاه و غرفه سازی

محصولات برگزاری نمایشگاه و غرفه سازی

یکی از فضاهای مناسب برای به نمایش گذاشتن نوآوری و خدمات شما، نمایشگاه است. نمایشگاه یک فرصت مناسب برای معرفی محصول و در کل حوزه کاری به مخاطبان هدف است. محصولاتی که برای برگزاری و غرفه سازی نمایشگاه استفاده می‌شوند را به راحتی می‌توان با چاپ لارج فرمت تولید کرد. استند، رول آپ، پاپ آپ، میز کانتر و غرفه نمایشگاهی، انواع پرچم (پرچم ساحلی، پرچم اهتزاز کنسول‌دار و بدون کنسول) هستند.

تابلو تبلیغاتی، چاپ پوستر، بنر و ... همگی نمونه‌هایی از محصولات چاپ لارج فرمت هستند که به شما کمک می کنند برند خود را  به نحوی معرفی کنید که در مقایسه با سایرین متمایز باشید.

چاپ لارج فرمت از 25 سال گذشته هنوز هم یک پیشرفت در صنعت چاپ به حساب می‌آید و امروزه کاربرد بسیاری دارد. این روش چاپ در این سال‌ها تکامل یافته و تعداد مرکب مختلف، زیرلایه ها (ماده ای که روی آن چاپ می شود) و چاپگرهای موجود به طور چشمگیری افزایش یافته است.

ظهور فناوری دیجیتال و توسعه نرم افزارها و ابزارهایی مانند هوش مصنوعی چاپ گسترده را در دسترس‌تر و سریعتر از همیشه کرده است. اکنون می‌توان چاپگرها را از راه دور کنترل کرد و آنها را برای کارکردن و عملکرد تنظیم کرد. مدل‌های جدیدتر حتی می‌توانند ایرادات خود را گزارش کنند.

پیشرفت‌هایی از این دست، نحوه استفاده از چاپ لارج فرمت و مقیاسی که می‌تواند در آن کار کند را دوباره تعریف کرده است. بنابراین، تعجب آور نیست که استفاده از محصولات چاپی با دستگاه‌های لارج فرمت به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

محاسبه هزینه چاپ محصول با لارج فرمت

هزینه چاپ محصول با لارج فرمت چطور محاسبه می‌شود؟

به طور معمول، پیش بینی دقیق هزینه یک پروژه چاپ لارج فرمت به دلیل متغیرهای زیادی که وجود دارند دشوار است. اندازه فایل چاپی، متریالی که برای تولید آنها استفاده می‌شود و زمان مورد نیاز برای چاپ می‌توانند به طور قابل توجهی بر هزینه یک پروژه چاپ لارج فرمت تأثیر بگذارند.

به طور کلی، برخی از متغیرهای استاندارد اعمال می‌شوند. هر چه سریع‌تر به محصول نیاز داشته باشید، هزینه آن بیشتر می‌شود. از آنجایی که قالب بزرگ یک اصطلاح نسبتاً نسبی است، یک پروژه برای یک قطعه تابلوی خرده فروشی احتمالاً هزینه بسیار کمتری نسبت به چیزی مانند یک پروژه گرافیکی برای یک سایت ساختمانی بزرگ دارد.

چاپ لارج فرمت چه ارتباطی با تبلیغات دارد؟

چاپ لارج فرمت چه ارتباطی با تبلیغات دارد

وقتی آمار تاثیرگذاری تبلیغات را به عنوان یک رسانه بررسی کنیم، به این نتیجه می‌رسیم که تبلیغات در فضای باز یکی از پربارترین شکل های بازاریابی، به ویژه از نظر بازگشت سرمایه، محسوب می شود. تبلیغاتی که در فضای باز و مراکز تجاری بزرگ انجام می‌شود باید با متریال‌هایی در ابعاد بزرگ چاپ شود تا در معرض دید باشد. چاپ در ابعاد بزرگ به روش چاپ لارج  فرمت انجام می‌شود.