• ارسال رایگان در شرایط خاص

  ارسال به نشانی تهران در شرایط خاص بصورت رایگان

 • بررسی رایگان فایل های گرافیکی

  بهترین چاپ ممکن را دریافت کنید!

  برای هر سفارش، فایل های ارسالی شما را بررسی می کنیم تا مطمئن شویم که آیا برای چاپ مناسب هستند!

  در صورت نیاز به هرگونه تغییر، بی وقفه به شما اطلاع خواهیم داد.

 • حفظ اطلاعات مشتری های واسطه

  ما از سال 1385 تا هم اکنون با برند اوج نیلی همراه شما بوده ایم!

  پس ارزیابی ما با شما، علاوه بر این، می‌توانید حسن شهرت و اعتبار ما را از همکاران و دیگر مراجع جویا باشید.

 • پرداخت علی الحساب

  شروع پروژه های چاپی تیراژ دار با پرداخت علی الحساب

  • ارسال رایگان
  • بدون تاخیر
  • بدون انتظار

  ما تولید را به محض آپلود فایل های چاپی شروع می کنیم. شما تا زمانی که سفارش خود را دریافت نکنید، تسویه نخواهید کرد.

 • مشاوره رایگان با یک متخصص چاپ

  مشاوره ای دوستانه و شایسته ، برای کمک به شما اینجا هستیم!

  • اطلاعات در مورد محصولات ما
  • پشتیبانی در چاپ و تولید پروژه های شما
  • کمک به مدیریت شفارشات چاپی شما

  تیم ما از متخصصان چاپ آماده است تا از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 صبح تا 8 بعدازظهر با شماره 42204000 با شما گفتگو کند.


حفاظت داده‌ها / Data Protection


حفظ محرمانگی اطلاعات‌ شما در اوج نیلی (همچاپ) بسیار جدی تلقی می‌شود. این سیاست‌گذاری به منظور توضیح چگونگی و برشمردن دلایلی شکل گرفته که چرا ما از اطلاعاتی که از طریق وبسایت‌مان جمع‌آوری کرده‌ایم، استفاده می‌کنیم. لطفا متن این سیاست محرمانگی را به دقت مطالعه کنید. به منظور استفاده از این سایت و همه‌ی خدماتی که از طریق آن ارائه می‌کنیم، اطلاعات‌تان از طریق این سایت جمع‌آوری می‌شود، پس در ضمن استفاده از این سایت شما توافق می‌کنید که نسبت به این سیاست‌ها مقید باشید. اگر هرگونه پرسشی درباره‌ی این سیاست‌ها دارید، لطفا با استفاده از اطلاعات تماس ذکر شده در انتهای صفحه، با ما تماس بگیرید. مطمئن باشید که ما هم در پاسخ دهی به پرسش‌های‌تان از صرف هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.
احتمال دارد که همچاپ هر از چندگاهی این سیاست‌ها را جرح و تعدیل کند، پس هرگاه قصد سفارش از سایت ما را دارید، باید این سیاست‌ها را دوباره مطالعه کرده باشید. هنگام درخواست سفارش از این سایت شما قادر نخواهید بود بدون موافقت با این سیاست‌ها فرایند تکمیل سفارش را تکمیل کنید. آخرین بار سیاست‌های ما در شهریور ماه 1395 به‌روز شده است.


1. جمع‌آوری، پردازش و استفاده از اطلاعات شخصی
هنگام بازدید از سایت ما نیازی به ارسال اطلاعات شخصی نیست. ما تنها اطلاعات غیرشخصی دسترسی همچون نام شرکت ارائه‌ی خدمات اینترنتی (ISP) شما، صفحاتی که از آنها بازدید کرده‌اید یا نام فایل‌های درخواستی را نگه می‌داریم. این اطلاعات تنها به منظور بهبود خدمات‌مان مورد تحلیل قرار می‌گیرند و نمی‌توان از آنها برای ردیابی شما استفاده کرد.
اطلاعات شخصی تنها زمانی جمع‌آوری می‌شود که خودتان داوطلبانه اطلاعات را به عنوان بخشی از فرایند ثبت سفارش‌تان ارائه دهید، حساب جدیدی باز کنید یا برای دریافت خبرنامه‌مان ثبت‌نام کنید. ما تنها به منظور تکمیل و پردازش سفارش‌تان از اطلاعات‌ ارسالی‌ بدون کسب رضایت دوباره‌تان استفاده خواهیم کرد. وقتی شما در خبرنامه ثبت‌نام می‌کنید، در صورت رضایت از نام و آدرس ایمیل‌تان برای مقاصد تبلیغاتی خود استفاده خواهیم کرد مگر اینکه هرگاه که خود بخواهید اشتراک‌تان را از خبرنامه لغو کنید.
ما به مدت یک سال حق ذخیره‌ی الکترونیکی داده‌های مشتری چاپ را برای خود محفوظ می‌داریم. بعد از آن، ما این اطلاعات را از حافظه سرور به حافظه هارد دیسک منتقل می‌کنیم. سپس داده‌های چاپی روی چنین حافظه‌هایی برای پنج سال متوالی نگه‌داری می‌شود. به غیر از شماره سفارش، داده‌های چاپی شامل داده‌های مشتریان یا دیگر اطلاعات شخصی نمی‌شود (که البته شماره سفارش بخشی از نام فایل چاپی است). بر این اساس که احتمال شناسایی مشتری از طریق شماره سفارش وجود دارد، پس در این صورت ما با حافظه‌ی چنین اطلاعات چاپی مطابق با مفاد قانون حفاظت از داده‌ها رفتار خواهیم کرد. ما چنین داده‌های چاپی را به منظور نگهداری سوابق برای ارائه به سازمان امور مالیاتی کشور نگه می‌داریم، به ویژه برای اینکه بتوانیم در صورت نیاز به سازمان مالیاتی نشان دهیم که ما به درستی نرخ مالیات بر ارزش افزوده خدمات ارائه شده‌مان را تعیین کرده‌ایم.
2. ارسال اطلاعات شخصی به غیر
ما تنها آن دسته از اطلاعاتی که برای ارسال محصول‌تان‌ ضرورت دارد را به شرکت حمل کالای مامور تحویل ارسال می‌کنیم. همچنین اینکه هنگام تسویه‌ی حساب فیمابین، اطلاعات پرداخت‌تان به بانک مامور پرداخت فرستاده می‌شود. غیر از این موارد اطلاعات‌ دیگرتان به هیچ طرف ثالثی داده نخواهد شد. پردازش خدمات شراکتی که در صفحات وب سایت ما قرار دارد، مستقیما از طریق همین شرکا صورت می‌گیرد.
3. استفاده از کوکی‌ها
به منظور فراهم‌آوری امکان درخواست سفارش در فروشگاه آنلاین‌مان، وقتی شما از صفحات خاصی دیدن می‌کنید، کوکی‌های بلندمدتی روی سیستم‌تان نصب می‌شوند. این کوکی‌ها فایل‌های متن کم‌حجمی هستند که روی رایانه‌تان باقی می‌مانند. این فایل‌ها تنها زمانی استفاده دارند که شما را قادر ‌بسازند که از بعضی برنامه‌ها مانند سامانه‌ی خرید آنلاین (سبد محصولات) استفاده کنید. اغلب مرورگرهای اینترنتی کوکی‌ها را به صورت پیش‌فرض قبول می‌کنند. شما می‌توانید در تنظیمات امنیتی خود به صورت جداگانه به کوکی‌های موقتی یا ذخیره‌شده اجازه‌ی دسترسی داده یا از فعالیت آنها جلوگیری کنید. اگر شما کوکی‌ها را غیرفعال کنید، احتمال دارد که دسترسی به بعضی امکانات سایت ما را از دست بدهید و بعضی صفحات وب هم به درستی نمایش داده نشوند. هیچ گاه شخص ثالثی به اطلاعات ذخیره‌شده در کوکی‌های ما بدون کسب رضایت‌ از شما (مانند نام، آدرس و غیره) دسترسی پیدا نخواهد کرد.
4. استفاده از خدمات آماری وبسایت
الف. استفاده از نرم افزلرهای تحلیلی
به منظور تضمین طراحی مناسب و عملکرد بهینه این وبسایت، راه‌حل‌ها و فناوری‌های شرکت سهامی اکوندا نه تنها داده‌های بی‌نام‌و‌نشان را جمع‌آوری و ذخیره می‌کند، بلکه از این داده‌ها برای جمع‌اوری و تنظیم نحوه‌ی تاریخچه‌ها‌ی کاری تحت نام‌های مستعار نیز بهره می‌برد. کوکی‌ها را می‌توان با این هدف بکار گرفت تا امکان شناسایی مرورگرهای اینترنتی ایجاد شود. اطلاعات تاریخچه‌ی کاری همراه با اطلاعات مربوط به بازدیدکنندگان با نام مستعار بدون اظهار رضایت بازدیدکنندگان ذخیره نمی‌شود. به خصوص اینکه آدرس‌های IP بعد از دریافت فورا به صورت رمزهای غیرقابل‌کشف درمی‌آیند تا اطلاعات تاریخچه‌ی کاری را به هیچ‌وجه نتوان با آدرس‌های IP مطابقت داد.
ب. استفاده از تحلیل گوگل (Google Analytics)
این سایت از امکان Google Analytics استفاده می‌کند که نوعی خدمات تحلیل وب از کمپانی گوگل است. امکان گوگل آنالتیکس از کوکی‌هایی بهره می‌برد که فایل‌های متنی هستند که روی رایانه‌تان ذخیره می‌شوند و به شما اجازه می‌دهند که نحوه‌ی استفاده‌ی شما از سایت را تحلیل کند. اطلاعات که کوکی‌ها درباره‌ی نحوه‌ی استفاده‌تان از وبسایت (از جمله بخش‌های آدرس IP شما) تولید می‌کنند به سرور گوگل فرستاده شده و در آنجا ذخیره می‌شود. گوگل از این اطلاعات برای تحلیل نحوه‌ی استفاده‌تان از سایت ما استفاده می‌کند تا گزارش‌هایی راجع فعالیت‌های این وبسایت برای اپراتورهای سایت آماده کرده و خدمات بیشتری برای استفاده از وبسایت و اینترنت ارائه کند. گوگل در صورت امکان این اطلاعات را به طرف ثالثی هم می‌فرستد، ولی تنها زمانی اتفاق می‌افتد که در جایی قانون آن را مقرر داشته و یا اینکه طرف ثالثی بنا به درخواست گوگل چنین اطلاعاتی را پردازش می‌کند. در مورد حفاظت داده‌ها، ما از شیوه‌ی کاری بهره می‌گیریم که اطلاعات شناسایی بازدیدکنندگان وبسایت را در نظر نمی‌گیرد. شما می‌توانید با تغییر تنظیمات نرم‌افزار مرورگرتان مانع از نصب کوکی‌ها شوید. هرچند که گوشزد می‌شود که اگر چنین کنید، احتمالا نمی‌توانید کاملا از همه‌ی عملکردهای این وبسایت بهره‌مند شوید. همان‌طور که پیشتر هم بنا به اهداف فوق‌الذکر گفته شد، شما با استفاده از این وبسایت با پردازش داده‌هایی که گوگل از شما جمع‌آوری خواهد کرد نیز موافقت کرده‌اید.
5. استفاده از پلاگین‌های (افزونه‌ها) شبکه های اجتماعی
آپارات، کلوپ، تلگرام، اینستاگرام، لینکدین، فیس بوک،گوگل پلاس،توئیتر
این صفحه‌ی اینترنتی از افزونه‌ها یا همان پلاگین‌های اجتماعی (یا صرفا پلاگین) شبکه‌ی اجتماعی بهره می‌برد که توسط هر یک از کمپانی ها اداره می‌شوند.
اگر می‌خواهید که از هدف و گستره‌ی اکتساب داده‌ها، پردازش بیشتر و استفاده از داده‌ها توسط شبکه های اجتماعی مطلع شوید و همچنین می‌خواهید که به منظور حفاظت از حریم شخصی‌تان از حقوق‌تان و گزینه‌های شخصی‌سازی در این حوزه آگاهی کسب کنید، به راهنمایی حفاظت داده‌های هر یک از شبکه های اجتماعی رجوع کنید.
6. امنیت داده‌ها
ما با انجام اقدامات فنی و سازمانی از امنیت وبسایت‌ خود و دیگر سامانه‌ها در برابر آسیب، خرابی، دسترسی، دستکاری یا توزیع توسط افراد غیرمجاز و بی‌صلاحیت حفاظت می‌کنیم. حساب مشتریان تنها با وارد کردن رمز عبور شخصی آنها قابل دسترسی است. شما همیشه باید اطلاعات را محرمانه‌ نگه دارید و به محض اینکه کار دیگری با سایت ما ندارید، پنجره‌ی مرورگرتان را ببندید، مخصوصا اگر از یارانه‌ای استفاده می‌کنید که دیگران هم به آن دسترسی داشته باشند. در بعضی از پنجره‌ها روی یارانه‌تان وب باگ (Web Bug) نصب می‌کنیم تا در صورتی که با آن به این سایت دسترسی پیدا کرده باشید امکان شناسایی یارانه‌تان را داشته باشیم یا از آن برای اطلاع از چگونگی دریافت فعالیت‌های تبلیغاتی کاربران استفاده کنیم. این اطلاعات ناشناس باقی می‌ماند و به اطلاعات شخصی روی رایانه‌ی کاربران یا پایگاه داده‌ها ارتباطی نخواهد داشت. به منظور غیرفعال کردن وب باگ از روی صفحات سایت می‌توانید از ابزارهایی مانند Webwasher یا Bugnosys استفاده کنید. در صورت نداشتن رضایت‌ آشکار و صریحی از شما، ما هیچ‌گاه بدون اطلاع قبلی از وب باگ‌ها برای انجام فعالیت‌های به شرح زیر استفاده نمی‌کنیم:
• جمع‌آوری اطلاعات شخصی راجع به شما.
• ارسال چنین اطلاعاتی به طرف ثالث ارائه‌کننده‌ی خدمات و برنامه‌های بازاریابی.
7. تغییرات در جزئیات اطلاعات‌تان
تا آنجا که امکان دارد تلاش می‌کنیم که اطلاعات‌ دقیق و صحیحی از شما داشته باشیم. اگر مایلید جزئیات اطلاعاتی که وارد کرده‌اید را مرور کرده یا تغییر دهید، لطفا با ما در تماس باشید. شما همچنین این حق را دارید که اطلاعات شخص خودتان را به صورت رایگان دریافت کنید، همچنان که حق دارید این اطلاعات را تصحیح یا پاک کرده یا جلو انتشار آن را بگیرید.
8. پس گرفتن رضایت
احتمالا در بخشی از فرایند سفارش‌دهی، شما در موارد زیر رضایت خود را اعلام کرده‌اید. لازم به تذکر است که شما می‌توانید هرگاه که مایل بودید، رضایت خود را پس بگیرید تا نتیجه‌ی آن فورا اعمال شود.
9. پرداخت
وقتی در فاکتور فروش، نحوه ی پرداخت را انتخاب کردید، بلافاصله به درگاه پرداخت آنلاین یکی از بانک های عضو شتاب (شاپرک) ارجاع داده شده و با وارد کردن مشخصات کارت بانکی خود، پرداخت آنلاین به راحتی انجام خواهد شد. اوج نیلی (همچاپ) طبق منافع مشروع و قانونی خود این حق را خواهد داشت که مبلغ واریزی توسط شما به هریک از بانکها را دریافت و پردازش اطلاعات نماید. اطلاعات شخصی مشتری را رصد نموده و آنها را رده یندی نماید. البته در این فرایند طبق قوانین حقوقی، منافع مشروع شما هم در نظر گرفته می‌شود.
توجه داشته باشید که آیتم نحوه پرداخت با زیرمجموعه خود فقط زمانی قابل دسترسی است که مبلغ کل فاکتور شما بیش از حد معمول بوده و نیاز به صدور برگه ی گارانتی توسط شرکت اوج نیلی فراز است. در این شرایط مشتری بخشی از مبلغ سفارش را بصورت آنلاین پرداخت نموده و منتظر دریافت برگه گارانتی از سوی شرکت اوج نیلی فراز می ماند تا پس از دریافت و تاییدیه سفارش مشتری در مرحله اجرا قرار گیرد. در نهایت مشتری می بایست قبل از تحویل سفارش، نسبت به پرداخت باقیمانده صورتحساب خود اقدام نماید؛ این فرایند به چندین صورت اطلاع رسانی شده و خریدار بصورت آنلاین پرداخت خود را انجام خواهد داد و یا در محل نهایی ارسال کالا توسط مامور حمل، با استفاده از پوز بانکی پرداخت باقیمانده را انجام خواهد داد.
10. ایجاد نمایه کاربر
زمانی که نمایه (پروفایل) جدیدی باز می‌شود، اطلاعات اصلی (مانند نام، آدرس، آدرس الکترونیکی و اطلاعات بانکی) به همراه اطلاعات کاربردی (نام کاربری و رمز عبور) در پایگاه داده‌های مشتریان ذخیره می‌شود. این امر مشتری را قادر می‌سازد که با نام کاربری و رمز عبور بتواند وارد سایت شده و خریدهای آتی را بدون تایپ دوباره‌ی اطلاعات پایه کاربری ثبت نماید.
11. رضایت در دریافت ایمیل‌های تبلیغاتی
شما می‌توانید پیشنهادهای جذابی را با موافقت خود از طریق ایمیل معمولی دریافت کنید. آدرس الکترونیک‌تان به دیگر افراد ثالث داده نمی‌شود. اگر در آینده تصمیم بگیرید که دریافت چنین خدماتی را لغو کنید، هر زمانی می‌توانید رضایت خود را از دریافت تبلیغات پس بگیرید. به این منظور، لطفا روی دکمه Unsubscribe در انتهای صفحه‌ی خبرنامه کلیک کنید یا اینکه به آدرس Unsubscribe@hamchap.com ایمیلی بزنید که در کادر موضوع آن عبارت Unsubscribe from newsletter تایپ کرده باشید.