چهار شنبه 27 تیر 1403
حضور برند "اوج نیلی" در فارمکس 2024

حضور برند "اوج نیلی" در فارمکس 2024

1403/04/09-15:36:47 0 153

ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت دارویی و صنایع وابسته (Pharmex 2024)

ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت دارویی و صنایع وابسته (Pharmex 2024) از تاریخ 14 تا 17 تیر ماه 1403 در مرکز نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب برگزار می شود. این رویداد نمایشگاهی توسط اتحادیه صنفی مواد اولیه دارویی، شیمیایی و بسته بندی دارویی با مشارکت سازان غذا و دارو برگزار می شود. گروه اوج نیلی شامل مجتمع چاپ و بسته بندی و آژانس تبلیغاتی، اسپانسر ویژه این رویداد نمایشگاهی با یک طراحی غرفه چشمگیر، انواع محصولات دارویی، پزشکی و تبلیغ در نقطه فروش را آماده بازدید قرار دادند.

غرفه نمایشگاهی اوج نیلی در متراژ بیش از 300 مترمربع توسط آتلیه آژانس تبلیغاتی اوج نیلی طراحی و همچنین توسط تیم اجرایی حرفه ای آن در مدت زمان 2 روز قبل از افتتاحیه اجرا می گردد.

متریال های چاپی  توسط برند همچاپ که متعلق به گروه اوج نیلی فراز است، چاپ و نصب می گردد. همچنین موضوعاتی با رویکرد P.O.S.M  (متریال های نقطه فروش) توسط گروه اوج نیلی فراز طراحی و ساخته شده که در تمام روز های برگزاری نمایشگاه به بازدیدکنندگان محترم معرفی می شود.

در حال حاضر بیش از 500 تولیدکننده داروی ایرانی فعالیت می کنند و میزان رقابت بین داروسازان، توزیع کنندگان و داروخانه ها بسیار تنگاتنگ است. به همین دلیل تبلیغات و پروموت محصول در تمام نقاط بسیار بااهمیت و تاثیرگذار است. با توجه به اینکه خریداران و مصرف کنندگان محصولات دارویی، بهداشتی، آرایشی و ... رفتار متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند، انتخاب محصولات نقطه فروش در متنوعی را می توان انتخاب کرد. انواع محصولات نقطه فروش در بازار وحود دارند که با توجه به کاربری و مخاطب هدف در آن فضا با طراحی اصولی و جذاب به آسانی می توانند به برندینگ و فروش بیشتر محصولات کمک کنند.

محصولات تبلیغ در نقطه فروش با توجه موقعیت مکانی و مخاطبان حاضر در آن محیط باید انتخاب و طراحی شوند. مثلا برای داروخانه های بزرگ می توان از استند فروشگاهی، ماکت حجمی محصول، شلف درسینگ و شلف فریم، وابلر، هنگلر، استیکر شیشه و ویترین و ... مورد استفاده قرار می گیرند. محصولات تبلیغ در نقطه فروش علاوه بر داروخانه ها، در مطب پزشکان، مراکز پخش دارو، شرکت های دارویی، همایش و ایونت های تخصصی مورد استفاده قرار می گیرند.

تفاوتی چشمگیر در نمایشگاه فارمکس 2024

اوج نیلی، پیشرو در صنعت چاپ و بسته بندی ایران، با بیش از 23 سال تخصص، دانش، آگاهی، علم و خلاقیت در تولید بسته بندی، شامل انواع جعبه های دارویی، آرایشی، بهداشتی، بسته بندی های کارتن و کارتن های لمینیتی، بسته بندی هدایا و اسباب بازی و دیگر اقلام تبلیغاتی بهترین نتایج را متناسب با هر صنعت، برای شما به ارمغان می آورد.
شعار تبلیغاتی اوج نیلی"تفاوتی چشمگیر" ، نشان دهنده تمرکز ما بر ارائه کیفیت بی نظیر، خدمات حرفه ای و ابتکارات جدید برای توسعه بازار شما در صنعت بسته بندی است.
با "اوج نیلی"، به راحتی و با اطمینان محصولات خود را بسته بندی کنید و از تمامی مزایای مطمئن و با کیفیت آن بهره مند شوید.