• ارسال رایگان در شرایط خاص

  ارسال به نشانی تهران در شرایط خاص بصورت رایگان

 • بررسی رایگان فایل های گرافیکی

  بهترین چاپ ممکن را دریافت کنید!

  برای هر سفارش، فایل های ارسالی شما را بررسی می کنیم تا مطمئن شویم که آیا برای چاپ مناسب هستند!

  در صورت نیاز به هرگونه تغییر، بی وقفه به شما اطلاع خواهیم داد.

 • حفظ اطلاعات مشتری های واسطه

  ما از سال 1385 تا هم اکنون با برند اوج نیلی همراه شما بوده ایم!

  پس ارزیابی ما با شما، علاوه بر این، می‌توانید حسن شهرت و اعتبار ما را از همکاران و دیگر مراجع جویا باشید.

 • پرداخت علی الحساب

  شروع پروژه های چاپی تیراژ دار با پرداخت علی الحساب

  • ارسال رایگان
  • بدون تاخیر
  • بدون انتظار

  ما تولید را به محض آپلود فایل های چاپی شروع می کنیم. شما تا زمانی که سفارش خود را دریافت نکنید، تسویه نخواهید کرد.

 • مشاوره رایگان با یک متخصص چاپ

  مشاوره ای دوستانه و شایسته ، برای کمک به شما اینجا هستیم!

  • اطلاعات در مورد محصولات ما
  • پشتیبانی در چاپ و تولید پروژه های شما
  • کمک به مدیریت شفارشات چاپی شما

  تیم ما از متخصصان چاپ آماده است تا از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 صبح تا 8 بعدازظهر با شماره 42204000 با شما گفتگو کند.

خدمات چاپ سابلیمیشن و تصعیدی + معرفی کامل + عالی ترین قیمت و کیفیت

چاپ سابلیمیشن با استفاده از تصعید رنگ، چاپ را انجام می‌دهد. تصعید رنگ یعنی رنگ از حالت جامد به گاز تبدیل شده و روی متریال چاپ می‌شود. رنگ تحت فشار و حرارت بالا به حالت گاز تبدیل شده و توسط کاغذ سابلیمیشن به متریال اصلی منتقل می‌شود. چاپ سابلیمیشن روشی مقرون به صرفه برای سفارشی سازی محصولات است.

نکته: قبل از کار با دستگاه سابلیمیشن و چاپ روی متریال اصلی، روی یک متریال از همان جنس چاپ انجام دهید تا از نتیجه نهایی چاپ مطمئن شوید.

چاپ سابلیمیشن

فرآیند چاپ سابلیمیشن

چاپ سابلیمیشن یکی از روش‌های پرطرفدار در چاپ دیجیتال است. فرآیند چاپ سابلیمیشن به این صورت است که ابتدا جوهر گرم شده و دستگاه جوهر را طبق طرح چاپی روی پارچه می‌فرستد. در این مرحله رنگ باید خنک شود تا به حالت جامد بازگردد. بعد از خنک شدن، رنگ قسمتی دائمی در بافت پارچه است. فرآیند چاپ سابلیمیشن تنها تغییری که در پارچه ایجاد می‌کند رنگ آن است و بافت آن همان بافت با کیفیت قبلی خودش باقی می‌ماند. به عبارتی رنگ و طرح چاپی به خورد پارچه می‌رود و با شست و شو نیز تغییری در آن ایجاد نمی‌شود. برای چاپ روی پارچه و اشیای دیگر از چاپ کاغذ سابلیمیشن استفاده می‌شود. این روش برای چاپ روی اشیایی مانند لیوان و ماگ، کلاه، انواع لباس مثلا تیشرت، روسری و ... مناسب است. از مزایای چاپ کاغذ سابلیمیشن، چاپ در تیراژ کم (حتی 1 عدد) و تیراژ بالا است.

چاپ سابلیمیشن ، چاپ پارچه

چاپ سابلیمیشن برای چاپ ساک خرید الیاف طبیعی، چاپ روی پارچه‌های پلی استر و انواع سطوح سختی که روکش پلی استر دارند، مناسب است. با این روش، انواع متفاوتی از لوازم را می‌توان برای فروش محصولات و هدایای تبلیغاتی سفارشی سازی کرد. از جمله این محصولات که این روزها بسیار دیده می‌شود ام دی اف، لوازم سرامیکی، انواع ماگ و لیوان، پازل و ... هستند. که ابتدا رنگ جامد توسط دستگاه چاپگر سابلیمیشن روی کاغذ مخصوصی منتقل می‌شود. وظیفه‌ی اصلی نهایی چاپ را پرس حرارتی انجام می‌دهد. پرس حرارتی رنگ را با فشار و حرارات بالا (بین 180 تا 300 درجه) روی متریال چاپ می‎‌کند. مثلا برای چاپ پارچه، گرمای پرس حرارتی منافذ پارچه را باز می‌کند و با فشار زیاد رنگ به پارچه منتقل می‌شود. فشاری که به پارچه منتقل می‌شود پارچه را خنک و رنگ را خشک می‌کند. 

چاپ سابلیمیشن ، فرآیند چاپ سابلیمیشن ، چاپ سابلیمیشن چیست

مهمترین ویژگی های چاپ سابلیمیشن

یکی از بزرگترین مزیت‌های دستگاه چاپ سابلیمیشن این است که طرح و عکس دلخواه را می‌توانید روی متریال چاپ کنید. برای چاپ روی انواع پارچه می‌توانید از عکس‌های باکیفیت و خلاقانه، طرح‌های گرافیکی، متن و ... استفاده کنید.

چاپ سابلیمیشن ، چاپ روی پارچه ، چاپ کوسن

 • چاپ در تعداد دلخواه (حداقل یک عدد)
 • کیفیت بالای چاپ
 • سرعت بالا در چاپ
 • ماندگاری بالای طرح چاپی
 • قیمت به صرفه
 • چاپ روی انواع محصولات

چاپ روی پارچه | چاپ روی لباس

چاپ روی لباس ، چاپ روی تیشرت ، چاپ سابلیمیشن

چاپ سابلیمیشن برای چاپ روی انواع لباس‌ها مناسب است. مثلا چاپ روی تی‌شرت، روسری، شال و ... با دستگاه چاپ سابلیمیشن انجام می‌شود. با این دستگاه می‌توان طرح‌های دلخواه را روی لباس‌های آماده، طاقه پارچه، پارچه‌های برش داده شده و ... چاپ کرد. اندازه طرح را باید طبق متریال چاپی تنظیم کنید.

چاپ روی تیشرت

چاپ روی تیشرت یکی از کاربردهای پرطرفدار در چاپ سابلیمیشن است. حال فرآیند چاپ سابلیمیشن روی تیشرت را از ابتدا تا پایان آن توضیح می‌دهیم.

 1. طرح چاپی را در اندازه موردنظر روی کاغذ چاپ کنید. مثلا با استفاده از پرینتر جوهرافشان می‌توانی این مرحله را انجام دهید.

  نکته: باید از کاغذ مخصوص چاپ سابلیمیشن استفاده کنید.

 2. تصویر چاپی را به صورت میرور (آینه‌ای) درآورده تا در پایان طرح شما با جهت درست روی تیشرت چاپ شود.
 3. کاغذ را روی تیشرت قرار داده و با دستگاه سابلیمیشن آن را روی تیشرت پرس کنید. در این مرحله درجه حرارت وارد شده به لباس بین 150 تا 200 درجه سانتیگراد است و این حرارت موجب می‌شود جوهری طرح چاپ شده روی کاغذ از حالت جامد به گاز تبدیل شده و به بافت تیشرت منتقل می‌شود.

چاپ سابلیمیشن ، چاپ روی پارچه ، چاپ تیشرت

خدمات چاپ سابلیمیشن در همچاپ با فایل چاپی شما انجام می‌شود. در صورتی که طرح آماده ندارید، تیم آتلیه طراحی همچاپ با راهنمایی شما طراحی اختصاصی برای شما انجام داده و با تایید نهایی شما چاپ می‌شود. جهت اطلاع از شرایط طراحی و چاپ سابلیمیشن، لطفا با تلفن 42204000-021 تماس بگیرید و یا در صفحه تماس با ما پیام بگذارید.

چاپ توت بگ ، چاپ ساک دستی

چاپ سابلیمیشن ، چاپ روی پارچه

چاپ روی پارچه | چاپ کوسن

چاپ سابلیمیشن ، چاپ روی پارچه