• ارسال رایگان در شرایط خاص

  ارسال به نشانی تهران در شرایط خاص بصورت رایگان

 • بررسی رایگان فایل های گرافیکی

  بهترین چاپ ممکن را دریافت کنید!

  برای هر سفارش، فایل های ارسالی شما را بررسی می کنیم تا مطمئن شویم که آیا برای چاپ مناسب هستند!

  در صورت نیاز به هرگونه تغییر، بی وقفه به شما اطلاع خواهیم داد.

 • حفظ اطلاعات مشتری های واسطه

  ما از سال 1385 تا هم اکنون با برند اوج نیلی همراه شما بوده ایم!

  پس ارزیابی ما با شما، علاوه بر این، می‌توانید حسن شهرت و اعتبار ما را از همکاران و دیگر مراجع جویا باشید.

 • پرداخت علی الحساب

  شروع پروژه های چاپی تیراژ دار با پرداخت علی الحساب

  • ارسال رایگان
  • بدون تاخیر
  • بدون انتظار

  ما تولید را به محض آپلود فایل های چاپی شروع می کنیم. شما تا زمانی که سفارش خود را دریافت نکنید، تسویه نخواهید کرد.

 • مشاوره رایگان با یک متخصص چاپ

  مشاوره ای دوستانه و شایسته ، برای کمک به شما اینجا هستیم!

  • اطلاعات در مورد محصولات ما
  • پشتیبانی در چاپ و تولید پروژه های شما
  • کمک به مدیریت شفارشات چاپی شما

  تیم ما از متخصصان چاپ آماده است تا از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 صبح تا 8 بعدازظهر با شماره 42204000 با شما گفتگو کند.

استند نمایشگاهی با بهترین کیفیت + قیمت عالی در تمامی ابعاد


استندهای نمایشگاهی سازه‌هایی که برای نمایش و ارائه محصولات، خدمات یا اطلاعات در نمایشگاه‌ها، رویدادهای تجاری و فرهنگی استفاده می‌شوند. این استندها با هدف جذب نظر و توجه بازدیدکنندگان، ارتقاء آگاهی از برند، ایجاد تعامل با مخاطبان مورد استفاده قرار می‌گیرند. استندهای نمایشگاهی ممکن است به شکل‌ها و اندازه‌های مختلفی طراحی شوند، اما برخی عناصر مشترکی در تمامی استندها وجود دارند.

 

اطلاعات مربوط به محصول استند نمایشگاهی با بهترین کیفیت + قیمت عالی در تمامی ابعاد

همه چیز در مورد پیام و گرافیکی است طراحی و ساخت انواع استندهای نمایشگاهی

یکی از مهمترین سازه‌هایی که در نمایشگاه‌های تجاری استفاده می‌شود استند نمایشگاهی است. بخش عمده اطلاع رسانی و تبلیغات مربوط به محصولات و خدمات هر سازمانی در نمایشگاه با استفاده از این محصول تبلیغاتی انجام می‌شود. این محصول را می‌توان نمایشگر قابل حمل دانست که برای تبلیغات سارمانی، محصول، خدمات و اطلاع رسانی‌ها استفاده می‌شود. پاپ آپ یکی از مدل‌های استند نمایشگاهی است که مانند دیوارهای ضخیم برای پرکردن فضاهای بزرگ در نمایشگاه‌ها و رویدادها نیز کاربرد دارند. استندها با توجه به محل قرارگیری، فضای آزاد در غرفه و هزینه‌ای که سفارش دهنده در نظر گرفته است طراحی و چاپ می‌شوند. برای محتوای مورد ارائه که اهمیت بیشتر و غرفه فضای آزاد بیشتری دارد، می‌توان پاپ آپ را انتخاب کرد ولی غرفه‌های کوچکتر محتوای تبلیغاتی باید در گوشه‌ای ارائه شوند، مانند اطلاعات تماس، معرفی صفحه اینستاگرام و چاپQR-code رول آپ انتخاب مناسبی است.

استندها معمولاً از فریم‌های فلزی ساخته می‌شوند. این سازه‌ها که به صورت یکپارچه بهم متصل شده‌اند. استندها معمولاً دارای صفحات نمایشگری هستند که برای نمایش تصاویر محتواهای تعاملی و اطلاعات مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ساخت استند نمایشگاهی ، جدیدترین استند نمایشگاهی

پاپ آپ نمایشگاهی

استند پاپ آپ نمایشگاهی یک ساختار قابل حمل و قابل تنظیم است که برای نمایشگاه‌ها، رویدادها، فروشگاه‌ها و موقعیت‌های دیگر استفاده می‌شود. این استندها به عنوان یک وسیله ارتباطی بین کسب و کار و مشتریان استفاده می‌شوند و به شرکت‌ها کمک می‌کنند تا برند و محصولات خود را به صورت جذاب و قابل توجه به نمایش بگذارند. پاپ آپ نمایشگاهی معمولاً از جنس پلاستیک ساخته می‌شوند. طراحی و ساخت این استندها معمولاً بر اساس نیازهای شرکت و هدف نمایشگاهی صورت می‌گیرد. استندهای پاپ آپ به صورت جمع و جور و قابل حمل ساخته می‌شوند تا بتوانند به راحتی جابجا شده و در هر مکانی که نیاز است نصب شوند.

استند نمایشگاهی

استندهای پاپ آپ به عنوان ساختار فریم برای نمایشگاه‌ها طراحی می‌شوند. این ساختار معمولاً شامل قسمت‌های قابل تنظیم و قابل تعویض نصب می‌شوند. این پارچه‌ها می‌توانند شامل لوگو، تصاویر، متن و دیگر المان‌های بصری مرتبط با برند و محصولات شرکت باشند.

نورپردازی مناسب در استندهای پاپ آپ نمایشگاهی بسیار مهم است. هر چقد که کار دقیق انجام شود به همان اندازه می‌توان توجه مشتریان را جلب کرد.

استند X/L

این نوع استند یک رسانه تبلیغاتی قابل حمل است. از یک بنر تبلیغاتی چاپ شده و ساختار سبک X تشکیل شده است. این یک استند تبلیغاتی متحرک مفید است. این چنین محصولی برای استفاده در نقطه فروش توصیه می‌شود.

استند نمایشگاهی ، استند xl

این بنرهای در چندین مدل و فرمت موجود هستند. این از یک تصویر چاپی و یک قاب X شکل ساخته شده است. بوم تبلیغاتی دارای سوراخ‌هایی در چهار گوشه می‌باشد. این نوع با کشش به سازه متصل می‌شود. این نوع استند این فرصت را برای تغییر بنر چاپ شده ارائه می‌دهد. این اجازه می‌دهد تا پیام شما بهینه شده و با محیط شما سازگار شود. از یک سه پایه استفاده شده است. فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند در حالی که تصویر به بهترین شکل ممکن کشیدگی دارد.

استند نمایشگاهی

همه چیز در مورد پیام و گرافیکی است که می‌خواهید به مخاطبان خود منتقل کنید. بنرهای این نوع استند به شما امکان می‌دهند چندین پوستر را در قسمت‌های مختلف محل قرار دهید. این کار باعث می‌شود تا کمپین‌های تبلیغاتی شما موثر باشد. این یک روش ایده آل برای تبلیغات محصولات یا خدمات است.

چاپ استند رول آپ

رول آپ

استندهای رول آپ محصول نمایشی قابل حمل بوده که برای نمایش گرافیکی چشم نواز طراحی شده اند. برای استفاده در نمایشگاه ها، کنفرانس ها، فروشگاه‌های خرده فروشی یا در هر ساختمان ایده آل است. سبک وزن بوده، استفاده از آن‌ها آسان است و برای حمل و نصب یک نفر ایده آل هستند.