چهار شنبه 30 خرداد 1403
آموزش نصب استند رول آپ

آموزش نصب استند رول آپ

1402/04/14-17:00:00 0 465

نصب استند رول آپ برای نمایش و تبلیغ محصولات و خدمات و همچنین برای اطلاع رسانی روشی مقرون بصرفه و آسان است. در این مقاله تمام مراحل نصب استند رول آپ نمایشگاهی همچاپ را کامل شرح می‌دهیم. با مطالعه این مطلب شما می‌توانید رول آپ را به آسانی نصب کنید.

گام اول: استند رول آپ را از کیف خارج کنید. سازه را طوری روی زمین قرار دهید که جهت پین های نگهدارنده رو به بالا باشد.

آموزش نصب استند رول آپ

در این وضعیت می‌توانید سازه را به راحتی رو به خارج و به طرف بالا باز کنید. برای باز کردن به نیروی زیادی لازم نیست، زیرا فنرهای سازه برای باز کردن سازه کافی هستند. بعد از این که سازه نصب شد حالا می توان خط کش را نصب کرد.

قسمتی از خط کش را که به صورت فلش است در داخل شکاف زیر پین نگهدارنده قرار دهید. با حداقل فشار در محل درست قرار خواهد گرفت. قسمت پایین به شکل مربع روی پین فلزی قرار داده و به سمت چپ حرکت می دهیم. با این کار پین فلزی در داخل شکاف قرا گرفته و خط کش در محل خود ثابت باقی می ماند.

نصب آسان استند رول آپ در چند گام کوتاه

با این روال خط کش های بعدی را نصب می کنیم. سعی می شود که جهت پین های نگهدارنده و خط کش ها حفظ شود.

حالا با این وضعیت می توانیم بنر چاپی و لمینت را نصب کنیم. متناسب با نوع رول آپ، تعداد صفحاتی که باید نصب شوند نیز متغیر خواهند بود. حالا چاپ کناری را به دست می گیریم. بخش چاپی را می چرخانیم و به بخش پاپ آپ منتقل می کنیم. سمت دیگر را هم روی پین پاپ آپ قرار می دهیم.

آموزش نصب استند رول آپ نمایشگاهی همچاپ

نگهدارنده بالای چاپ را روی پین ها نگه می داریم، حالا مگنت پشت صفحه را به خط کش نزدیک می کنیم تا بچسبد. هر دو قسمت به یکدیگر می چسبند تا بخش چاپی مشخص شود. بخش دوم چاپی را نصب می کنیم تا در نهایت سازه شکل بگیرد. سایر قسمت های سازه را به همین ترتیب نصب می کنیم تا استند رول آپ تکمیل شود.

مقالات مرتبط