• ارسال رایگان در شرایط خاص

  ارسال به نشانی تهران در شرایط خاص بصورت رایگان

 • بررسی رایگان فایل های گرافیکی

  بهترین چاپ ممکن را دریافت کنید!

  برای هر سفارش، فایل های ارسالی شما را بررسی می کنیم تا مطمئن شویم که آیا برای چاپ مناسب هستند!

  در صورت نیاز به هرگونه تغییر، بی وقفه به شما اطلاع خواهیم داد.

 • حفظ اطلاعات مشتری های واسطه

  ما از سال 1385 تا هم اکنون با برند اوج نیلی همراه شما بوده ایم!

  پس ارزیابی ما با شما، علاوه بر این، می‌توانید حسن شهرت و اعتبار ما را از همکاران و دیگر مراجع جویا باشید.

 • پرداخت علی الحساب

  شروع پروژه های چاپی تیراژ دار با پرداخت علی الحساب

  • ارسال رایگان
  • بدون تاخیر
  • بدون انتظار

  ما تولید را به محض آپلود فایل های چاپی شروع می کنیم. شما تا زمانی که سفارش خود را دریافت نکنید، تسویه نخواهید کرد.

 • مشاوره رایگان با یک متخصص چاپ

  مشاوره ای دوستانه و شایسته ، برای کمک به شما اینجا هستیم!

  • اطلاعات در مورد محصولات ما
  • پشتیبانی در چاپ و تولید پروژه های شما
  • کمک به مدیریت شفارشات چاپی شما

  تیم ما از متخصصان چاپ آماده است تا از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 صبح تا 8 بعدازظهر با شماره 42204000 با شما گفتگو کند.

 
اطلاعات محصول

چاپ کتاب دیجیتال | محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب

برچسب ها
تعداد نظرات 0 نظر
امتیاز
کیفیت محصول
مقرون به صرفه
توضیحات محصول

چاپ دیجیتال کتاب

چاپ دیجیتال کتاب یکی از خدمات چاپ موجود در بازار است که به شما امکان می‌دهد کتاب خود را با کیفیت عالی و به صورت سریع چاپ کنید. با استفاده از این خدمت، می‌توانید کتاب خود را با تیراژ کم چاپ کنید. با استفاده از تکنولوژی پیشرفته، امکان چاپ کتاب با کیفیت بالا و در زمان کوتاه را فراهم می‌کند. چاپ دیجیتال کتاب به دلیل قابلیت چاپ تعداد کم و بدون نیاز به قالب‌های چاپ، هزینه‌ها را کاهش می‌دهد. همچنین، با استفاده از این خدمت، می‌توانید کتاب خود را به صورت آنلاین سفارش داده و درب منزل دریافت کنید.

چاپ دیجیتال کتاب

در سایت همچاپ، کاغذ تحریر  80 و 100 و گلاسه 135 و 150 گرم برای طراحی و چاپ پیشنهاد می‌شوند. اندازه‌های رقعی  (14.5×21)، رحلی (21×29.7)، وزیری (17×24) و خشتی (20×20) سانتی‌متر، استاندارد چاپ سایت همچاپ هستند.

تیراژ چاپ ۱ تا ۱۰۰۰ عدد به صورت پیش فرض سایت مشخص شده است. اگر تعداد مورد نظر شما بین این اعداد قرار ندارد با انتخاب گزینه "تیراژ دلخواه" تعداد مورد نظر خود را درج کنید. صفحات داخلی کتاب یک یا دو رو به صورت رنگی یا سیاه و سفید چاپ می‌شوند. برای جلد کتاب نیز کاغذ گلاسه ۲۵۰ یا ۳۰۰ گرم پیشنهاد می‌شود. جلد کتاب می‌تواند به صورت یک یا دو رو چاپ و خدمات تکمیلی روکش برای آنها انجام می‌شود.

روکش سلفوت مات یا براق نه تنها باعث جذاب شدن جلد شده بلکه باعث می‌شود که نسبت به عوامل بیرونی مقاوم باشد. صحافی کتاب به استفاده از چسب گرم انجام و با توجه به متون فارسی یا انگلیسی و جهت، صحافی مشخص می‌شود.

قیمت چاپ دیجیتال کتاب

قیمت چاپ دیجیتال کتاب مشابه چاپ کاتالوگ است. برای محاسبه قیمت چاپ کتاب، باید هزینه چاپ جلد کتاب، هزینه چاپ صفحات داخلی، صحافی و روکش را با هم جمع کنیم. مجموع این هزینه‌ها، قیمت نهایی کتاب را مشخص می‌کنند. در چاپ دیجیتال کتاب، فرآیند چاپ متفاوت از چاپ افست است.  در محاسبه قیمت چاپ دیجیتال کتاب مسئله مهم کاغذ مصرفی است.

چاپ دیجیتال کتاب ، قیمت چاپ دیجیتال کتاب

برای چاپ دیجیتال کتاب، سایزهای رقعی، رحلی، وزیری و خشتی در سایت همچاپ تعریف شده است. جهت محاسبه هزینه چاپ دیجیتال کتاب هر یک را انتخاب کنید، قیمت کتاب شما آنلاین محاسبه و نمایش داده می‌شود.

برای صفحات داخلی کتاب می‌توانید از کاغذ تحریر و گلاسه استفاده کنید. برای جلد کتاب از کاغذهای مقاوم‌تر مانند گلاسه 300 و 250 گرم، جلد سخت و ... استفاده می‌شود. خدماتی که بعد از چاپ انجام می‌شود را می‌توان روکش صفحات داخلی کتاب، روکش جلد را نام برد.

چاپ دیجیتال کتاب در تهران، در چاپخانه آنلاین همچاپ واقع در میدان بهارستان انجام می‌شود. اگر هر یک از ویژگی‌ها و یا مشخصات کتاب شما در محصولات همچاپ وجود ندارد، لطفا با تلفن 42204000-021 واحد مشاوره و پشتیبانی سفارشات همچاپ تماس بگیرید و یا در صفحه تماس با ما پیام بگذارید.

تحویل فوری چاپ دیجیتال کتاب

محاسبه هزینه چاپ کتاب

محاسبه هزینه چاپ کتاب در همچاپ به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین امکان پذیر است. با توجه به انتخاب شما اگر به صورت تلفنی و یا حضوری مایل به محاسبه هزینه چاپ کتاب هستید، همکاران ما در واحد ثبت سفارشات از شما اطلاعات کاملی از کتاب چاپی را درخواست کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن هزینه چاپ کتاب را به شما اعلام می‌کنند. لطفا توجه داشته باشید که اگر مدت زمانی بین استعلام قیمت و سفارش شما بگذرد به دلیل نوسان قیمت نیاز داریم که مجدد محاسبه قیمت انجام شود تا خللی در ارائه خدمات به شما پیش نیاید.

محاسبه هزینه چاپ کتاب

چاپ آنلاین کتاب

چاپ آنلاین کتاب بدون نیاز به حضور و یا تماس از طرف شما در سایت همچاپ قابل سفارش است. به این صورت که باید تمام مشخصات و جزئیات کتاب خود را آماده کنید تا هنگام ثبت سفارش مشکلی نداشته باشید. بعد از ثبت انتخاب جزئیات کتاب، باید فایل چاپی با کیفیت آپلود کنید که این فایل از اهمیت بالایی برخوردار است. از جمله مواردی که برای مجموعه همچاپ از اهمیت بالایی برخوردار است نگهداری و حفاظت از اطلاعات ناشران و نویسندگان است، با اطمینان کامل اعلام می‌کنیم که از مشخصات و اطلاعات شما محافظت می‌کند.

چاپ آنلاین کتاب

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر درباره چاپ آنلاین کتاب با تلفن 42204000-021 تماس بگیرید.

محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب

محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب را در صفحه سفارش چاپ کتاب سایت همچاپ (ابتدای همین صفحه) با انتخاب جزئیات و مشخصات سفارش خود می‌توانید در همان لحظه مشاهده کنید.در ادامه مراحل ثبت سفارش چاپ کتاب و مشاهده قیمت نهایی را برای شما نام برده و توضیح می‌دهیم.

از جمله مزایای محاسبه آنلاین هزینه ی چاپ کتاب مقایسه است تا تصمیم بگیرید که کدام سفارش با چه جزئیاتی برای شما مقرون به صرفه است. در این صفحه می‌توانید ویژگی‌های متفاوتی را برای چاپ کتاب خود انتخاب کنید و قیمت آن را مشاهده کنید. مثلا قیمت چاپ کتاب که صفحات داخلی آن با استفاده از کاغذ تحریر 100 گرم و در سایز رقعی انجام شده را، با کتابی که صفحات داخلی آن از کاغذ گلاسه 135 گرم در اندازه خشتی است مقایسه کنید.

مدل دیگر برای محاسبه آنلاین هزینه ی چاپ کتاب را می‌توان از نظر تیراژ چاپ مقایسه کرد. مثلا چاپ کتاب در تیراژ 100 عدد را با تیراژ 500 عدد مقایسه کنید که هر یک جلد کتاب چه مبلغی برای شما دارد. 

ثبت سفارش چاپ کتاب

محاسبه قیمت چاپ کتاب را در این صفحه به ترتیب مراحل کامل توضیح داده‌ایم. اگر جزئیات سفارش شما با مشخصات محاسبه قیمت چاپ کتاب که پیش فرض در این صفحه قرار دارد متفاوت بود، با توجه به سفارش خود در صفحه استعلام قیمت فرم را تکمیل و برای ما ارسال کنید و یا با تلفن 42204000-021 تماس بگیرید.

 • درج عنوان سفارش

  ابتدا باید برای سفارش خود عنوانی را درج کنید تا بتوان آن را با دیگر سفارش‌های شما در سبد خرید تفکیک کرد.

 • انتخاب متریال برگه‌های کتاب

  فیلد دوم باید جنس کاغذی که برای برگه‌های داخلی کتاب استفاده شود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که برای کاغذ مصرفی که برای جلد کتاب استفاده می‌شود را در مراحل بعد باید انتخاب کنید.

 • انتخاب سایز کتاب

  سایز چاپ کتاب را با توجه به گزینه‌های پیش فرض که در این قسمت تعریف شدند، انتخاب کنید. هر کدام از سایزها با نام تخصصی خود (رقعی، رحلی، وزیری و خشتی) در این فیلد قرار دارند و می‌توانید یکی از آنها را انتخاب کنید.

 • انتخاب تیراژ چاپ کتاب

  تیراژ چاپ کتاب همان تعداد نسخه از کتاب که نیاز دارید است. در سایت همچاپ تیراژ چاپ دیجیتال کتاب حداقل 1 عدد و حداکثر 1000 عدد است که می‌توانید یکی از گزینه‌ها را انتخاب کنید. در صورتی که تعداد پیش فرض که در این قسمت تعریف شدند با تعداد سفارش شما مغایرت داشتند، با انتخاب گزینه "تیراژ دلخواه" تعداد تیراژ چاپ کتاب خود را درج کنید.

 • وجه چاپ

  در این قسمت باید وجه چاپ روی برگه‌های کتاب را مشخص کنید. یکی از گزینه‌های وجه چاپ یک رو و یا دو رو را انتخاب کنید.

 • رنگ چاپ

  در این قسمت رنگ چاپ روی برگه‌های داخلی کتاب را "رنگی" و یا "سیاه و سفید" می‌توانید انتخاب کنید.

 • تعداد صفحات

  تعداد صفحات داخلی کتاب را مطابق با تمام صفحات داخل فایل چاپی کتاب خود به صورت عددی درج کنید.

 • مشخصات جلد کتاب

  با توجه جلد که طراحی کردید، مشخصات جلد کتاب را انتخاب کنید، این موارد شامل جنس کاغذ جلد کتاب، وجه چاپ جلد و روکش روی جلد است که باید مشخص کنید.

 • صحافی

  در بخش صحافی باید چسب مصرفی در صحافی کتاب، نوع صحافی (صحافی فارسی و یا انگلیسی) و جهت عمودی یا افقی برای انجام صحافی را مشخص کنید.

 • تحویل

  تحویل سفارش چاپ دیجیتال گتاب در همچاپ به دو صورت فوری (یک روزه) و عادی (سه روزه) انجام می‌شود.

محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب

نکات

تحویل فوری چاپ دیجیتال کتاب

تحویل فوری چاپ دیجیتال کتاب در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. این خدمت برای افرادی که به دنبال چاپ سریع هستند و نیاز دارند تا کتاب خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت کنند، مناسب است. در این روش کتاب شما، در یک روز کاری چاپ و صحافی شده آماده تحویل به شما است.

دیدگاه ها