• ارسال رایگان در شرایط خاص

  ارسال به نشانی تهران در شرایط خاص بصورت رایگان

 • بررسی رایگان فایل های گرافیکی

  بهترین چاپ ممکن را دریافت کنید!

  برای هر سفارش، فایل های ارسالی شما را بررسی می کنیم تا مطمئن شویم که آیا برای چاپ مناسب هستند!

  در صورت نیاز به هرگونه تغییر، بی وقفه به شما اطلاع خواهیم داد.

 • حفظ اطلاعات مشتری های واسطه

  ما از سال 1385 تا هم اکنون با برند اوج نیلی همراه شما بوده ایم!

  پس ارزیابی ما با شما، علاوه بر این، می‌توانید حسن شهرت و اعتبار ما را از همکاران و دیگر مراجع جویا باشید.

 • پرداخت علی الحساب

  شروع پروژه های چاپی تیراژ دار با پرداخت علی الحساب

  • ارسال رایگان
  • بدون تاخیر
  • بدون انتظار

  ما تولید را به محض آپلود فایل های چاپی شروع می کنیم. شما تا زمانی که سفارش خود را دریافت نکنید، تسویه نخواهید کرد.

 • مشاوره رایگان با یک متخصص چاپ

  مشاوره ای دوستانه و شایسته ، برای کمک به شما اینجا هستیم!

  • اطلاعات در مورد محصولات ما
  • پشتیبانی در چاپ و تولید پروژه های شما
  • کمک به مدیریت شفارشات چاپی شما

  تیم ما از متخصصان چاپ آماده است تا از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 صبح تا 8 بعدازظهر با شماره 42204000 با شما گفتگو کند.

چاپ ست اداری و اوراق اداری | استعلام قیمت و سفارش آنلاین


تجهیزات اداری به دلیل اینکه در معرض دید میهمانان در دفترکار شما است، می‌تواند معرف شما و هویت برند شما باشد. مثلا چاپ فولدرها، پاکت، کارت ویزیت، سربرگ، یادداشت، استیک نوت، فاکتور فروش، بسته بندی پستی، تقویم، زونکن و ... لوازم اداری هستند که چاپ و برندینگ آنها در مجموعه همچاپ انجام می‌شود. بنابراین بهره مندی از یک چاپ حرفه ای و دقیق می تواند برای کسب و کار شما نقش مهمی را ایفا نماید.

چاپ همچاپ

نمونه کاغذ و کاتالوگ محصولات همچاپ

با در دست داشتن بروشور و کاتالوگ نمونه کاغذ های همچاپ، یک مجموعه کامل از متریال ها و گزینه های تکمیلی و خدمات ارزش افزوده بر روی انواع کاغذ را مشاهده خواهید کرد. تفاوت بین انواع کاغذ، خدمات تکمیلی و ویژه را از نزدیک لمس و با جذابیت روکش و پوشش انواع سلفون و لمینیت و همچنین یووی آشنا می شوید.

سفارش نمونه محصولات

انواع لوازم اداری و تبلیغاتی

شما می توانید با سفارش به مجموعه همچاپ کلیه ملزومات اداری خود را از کارت ویزیت گرفته تا یادداشت های رومیزی و تقویم تهیه نمایید. علاوه بر این بر نسبت هزینه و فایده عالی، شما می توانید با استفاده از بروشورهای چاپی، نمونه و ماکت محصول، خدمات حرفه ای و راهنمای دقیق فایل های گرافیکی که همیشه در دسترس شماست بهره مند شوید.

چاپ تجهیزات اداری با طرح دلخواه شما انجام می‌شوند. می‌توانید چاپ تمام تجهیزات اداری خود را با طرح، متن و لوگوی برند به همچاپ بسپارید. مجموعه همچاپ با استفاده از دستگاه‌های روز دنیا تجهیزات اداری شما را بدون هیچ خطایی به رنگ سازمانی شما چاپ می‌کند.

بروشور تبلیغاتی همچاپ

چاپ بروشور تبلیغاتی ، چاپ انواع لوازم اداری چاپی

خدمات چاپ در همچاپ نه تنها چاپ سربرگ،پاکت نامه و یادداشت های سرچسب شده را به شما ارائه می دهد بلکه شما می توانید یک ست اوراق اداری را که شامل تمامی ملزومات مورد نیاز کسب و کارتان هست را بصورت یکجا و حرفه‌ای شفارش دهید. اتفاقا این نوع سفارش ها که بصورت یک جا و حرفه ای انجام می شود مقرون بصرفه بوده و تاثیری منظم و منسجم را برجای می گذارد و متقابلا تاثیر مثبت بر نحوه درک محصول یا خدمات شما دارد.

"همچاپ" طیف وسیعی از اندازه‌ها، قالب‌ها، کاغذ و گزینه‌های تکمیلی را برای یادداشت‌ها، حروف، اوراق اداری، کلاسورها و پوشه‌های چاپ شده سفارشی شما ارائه می‌دهد. با توجه به پردازش دقیق و توانایی ارائه مواد و متریال تجاری دقیقاً متناسب با شرکت شما، شما ساختاری عالی برای ارتباطات حرفه ای دریافت می‌کنید.

چاپ لوازم اداری

مجموعه وسیع چاپ ملزومات و لوازم اداری که همچاپ به شما ارائه می دهد می تواند اهداف تبلیغاتی و ملزومات اداری زیادی را برای شما تحت پوشش قرار دهد. لیست لوازم اداری همچاپ در ابتدای همین صفحه قرار دارد. در صورتی که محصول مورد نیاز شما در این صفحه قرار ندارد و یا به لوازم اداری رومیزی لوکس نیاز دارید، با تلفن 42204000-021 تماس بگیرید. در اینجا فقط چند نمونه از لوازم اداری رومیزی را برای شما یاد آور می شویم:

 • برای مکاتبات تجاری و اداری (انواع سربرگ و پاکت نامه)
 • چاپ اختصاصی با برند شرکت (سربرگ، پاکت پستی، جعبه و بسته بندی)
 • محصولات آموزشی (پوشه های اداری، کلاسور و فولدر)
 • یادداشت های شخصی و یادداشت های معمولی برای بهره برداری در جلسات (یادداشت، زیردستی)
 • هدایا برای مشتریان، متقاضیان و شرکای تجاری (تقویم، یادداشت های سرچسب شده، سرفاکتور)
 • گردآوری مطالب و اطلاعات فنی (فولدرها و پوشه، بروشور و کاتالوگ)
 • اقلام چاپی برای محل کار (چاپ فاکتور فروش، یادداشت زیردستی، یادداشت تبلیغاتی)

ملزومات تبلیغاتی نیز برای تبلیغ کسب‌وکار شما و همچنین ایجاد و یا بهبود تصویر ذهنی نقش مهمی در نمایشگاه‌ها و ایونت‌های شما ایفا می‌کنند. یادداشت های سرچسب شده و تبلیغاتی، یادداشت های رومیزی یا تقویم ها هدایای محبوب در جلسات کاری و فروش به حساب می آیند و ارائه آن در هر رویدادی ضروری هستند.

چاپ ملزومات ادارذی ، چاپ ست اداری

نکاتی برای محصولات چاپی اداری

همان‌طور که قبلاً ذکر شد، تعداد محصولات چاپی و لوازم اداری رومیزی فراتر از سربرگ‌ها و پاکت‌های استاندارد است: ما قالب‌های متنوع و سایزهای گوناگون و همچنین گزینه‌های تکمیلی مختلفی برای انتخاب داریم. به‌عنوان‌مثال، ما می توانیم کارت ویزیت شما را با پوشش یو وی یا لمینیت تکمیل کنیم. ما حتی یادداشت‌های سرچسب شده را در نسخه‌های با جلد نرم و گالینگور و حتی در قالب استاندارد معمولی و بدون جلد ارائه می‌کنیم.

الگوهای چیدمان ما به شما کمک می‌کنند تا فایل‌های خود را به خوبی و حرفه‌ای طراحی کنید. الگوها و قالب‌های گرافیکی رایگان در همچاپ برای هر یک از محصولات اداری موجود است. شما به سادگی محصول مورد نیاز خود را انتخاب می‌کنید، به عنوان مثال. سربرگ‌ها یا یادداشت‌های سرچسب شده، از میان گزینه‌های محصولات موجود در منوهای کشویی محصول خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال، گزینه استفاده از الگوهای گرافیکی را انتخاب نموده سپس وارد مرکز دانلود ها می شوید و از منوی انتخابی محصول مورد نظر را انتخاب می نمایید. پس از دریافت فایل گرافیکی و طراحی شده خود را با الگوی گرافیکی همچاپ مطابقت داده و پس از اطمینان برای ما راسال نمایید.

بروشورها و کاتالوگ های همچاپ

بروشورها و کاتالوگ ها برای ارائه فعالیت شرکت ها و نمایش آن، گزارش های سالانه، جزوه ها و مستندات سمینار، و یا به عنوان ارائه تصاویر یا دفتر خاطرات استفاده می شوند. البته، آنها همچنین می توانند به عنوان محصولات تبلیغاتی کلاسیک برای کالا و خدمات، سفارش پستی و بروشورهای مسافرتی استفاده شوند.

ما صحافی ویژه‌ای را برای هر یک از موارد در انواع مختلفی از سایزها و قالب‌های گرافیکی ارائه می‌دهیم. برای چاپ بروشورهای باکیفیت با هزینه کم به صفحه کاتالوگ و بروشور همچاپ نگاهی بیندازید.

محصولات اداری سفارشی

کالیته کاغذ همچاپ یک نمای کلی از کل انواع کاغذ قابل چاپ را به شما ارائه می‌دهد تا تصوری از کیفیت چاپ عالی و گزینه های تکمیلی ما به شما ارائه دهد. رجوع به کالیته کاغذ شما را قادر می سازد تا با ویژگی های بصری و لمسی متریال ما آشنا شوید.

چاپ محصولات اداری سفارشی

هنگامی که در مورد متریال و گزینه‌های تکمیلی بیشتر برای چاپ نهایی خود تصمیم گرفتید، به‌سادگی وارد حساب کاربری خود شوید و یا ثبت نام کنید و محصول خود را در سبد خرید قرار دهید. در نهایت شما یک آدرس تحویل را وارد و سفارش خود را ارسال می کنید! پس از ثبت سفارش، به سادگی فایل های چاپی کارت ویزیت، سربرگ و یا محصول انتخابی خود را از بین متریال ها آپلود کنید.

علاوه بر بررسی استاندارد رایگان فایل‌های چاپی، ما برای اطمینان از اینکه فایل‌های شما الزامات فنی همچاپ را برای چاپ برآورده می‌کنند، گزینه‌های بررسی بیشتر را نیز ارائه می‌دهیم که جزئیات کامل‌تری را شامل می‌شوند. در هر صورت، ما هم یک ایمیل و هم پیامی به حساب مشتری شما ارسال می کنیم تا در صورت نیاز به اصلاح، به شما اطلاع دهیم. همچنین در هر مرحله از پیشرفت و روند تولید سفارش، شما مطلع خواهید شد.

چاپ حرفه ای زبان ناطق در تجارت شما

چاپ لوازم اداری سفارشی

هویت بصری از ارکان یک کسب و کار موفق است. سبک و سیاق و ست بودن محصولات اداری شرکت شما مانند پاکت و سربرگ معرف کسب و کار شما در پیامی است که مخاطب از دیدن و لمس کار شما دریافت می کند. این موضوع حرفه ای و قابل اعتماد بودن را می رساند. همچاپ به شما این امکان را می دهد که کل ارتباطات و مراودات تجاری و اداری خود را یکپارچه کنید تا شرکت خود را به شیوه ای ساده و ساختار یافته - و با شخصیتی متمایز ارائه دهید.