• ارسال رایگان در شرایط خاص

  ارسال به نشانی تهران در شرایط خاص بصورت رایگان

 • بررسی رایگان فایل های گرافیکی

  بهترین چاپ ممکن را دریافت کنید!

  برای هر سفارش، فایل های ارسالی شما را بررسی می کنیم تا مطمئن شویم که آیا برای چاپ مناسب هستند!

  در صورت نیاز به هرگونه تغییر، بی وقفه به شما اطلاع خواهیم داد.

 • حفظ اطلاعات مشتری های واسطه

  ما از سال 1385 تا هم اکنون با برند اوج نیلی همراه شما بوده ایم!

  پس ارزیابی ما با شما، علاوه بر این، می‌توانید حسن شهرت و اعتبار ما را از همکاران و دیگر مراجع جویا باشید.

 • پرداخت علی الحساب

  شروع پروژه های چاپی تیراژ دار با پرداخت علی الحساب

  • ارسال رایگان
  • بدون تاخیر
  • بدون انتظار

  ما تولید را به محض آپلود فایل های چاپی شروع می کنیم. شما تا زمانی که سفارش خود را دریافت نکنید، تسویه نخواهید کرد.

 • مشاوره رایگان با یک متخصص چاپ

  مشاوره ای دوستانه و شایسته ، برای کمک به شما اینجا هستیم!

  • اطلاعات در مورد محصولات ما
  • پشتیبانی در چاپ و تولید پروژه های شما
  • کمک به مدیریت شفارشات چاپی شما

  تیم ما از متخصصان چاپ آماده است تا از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 صبح تا 8 بعدازظهر با شماره 42204000 با شما گفتگو کند.

چاپ انواع کارت | متنوع ترین مرکز چاپ کارت


بسته‌بندی همچاپ

بسته‌بندی همچاپ عالی بوده و شما می‌توانید محصول خود را با یکی از بسته‌های همچاپ ارسال کنید. بسته‌ها موجب خواهد شد تا مشتریان نسبت به باز کردن بسته و مشاهده محصول خریداری شده شور و شوق داشته باشند.

انتخاب بسته‌بندی
چاپ همچاپ

چاپ انواع کارت سفارشی با همچاپ

چاپ کارت تبریک ، چاپ کارت هدیه ، چاپ کارت پستال

از حدود سال 1880 ارسال کارت پستال در سطح بین‌المللی امکان‌پذیر بوده است. درحالی‌که چاپ کارت پستال و کارت دعوت میسر نبود و هنوز با دست تهیه می‌شدند، اما در حال حاضر می‌توان کارت‌های سفارشی را به‌صورت اختصاصی با طرح گرافیکی مدنظر توسط یک چاپخانه به چاپ رساند. چاپ کارت تبریک و دعوت‌نامه‌های چاپ شده سفارشی که در چاپخانه آنلاین همچاپ در تهران انجام می‌شوند، در انواع مختلف و متناسب با طرح شخصی شما به چاپ می‌رسند. نمونه‌هایی از خدمات مربوط به کارت‌هایی که می‌توانیم به شما ارائه کنیم شامل چاپ کارت ویزیت، چاپ کارت نوبت دهی، چاپ کارت‌پستال، چاپ کارت جایزه و پاداش، کارت دعوت تولد، کارت دعوت عروسی، کارت نشانی، کارت تبریک سال نو، کارت برای مراسم یادبود و ترحیم، یا کارت‌هایی برای تأیید و اشتراک هستند. کسب‌وکارها به‌ویژه از اثر تبلیغاتی ویژه کارت ویزیت چاپ شده از یک چاپخانه متخصص چاپ کارت برای فروش بیشتر بهره‌مند می‌شوند.

چاپ انواع کارت ، چاپ کارت ویزیت ، چاپ کارت پستال

با وجود این واقعیت که کارت‌های چاپ شده به روش چاپ دیجیتال و چاپ افست تولید و چاپ می‌شوند، هیچ‌یک از جذابیت‌های ذاتی خود را از دست نداده‌اند. آنها را می‌توان به‌صورت اختصاصی و شخصی طراحی کرد و با یک یادداشت دست‌نویس تکمیل نمود. کارت‌های سفارشی موجود در چاپخانه آنلاین ما می‌توانند:

 • در یک یا هر دو طرف چاپ شود.
 • به‌صورت آنلاین با رنگ‌های مختلف سفارش داده شود.
 • بر روی انواع مختلف کاغذ در گرم‌های مختلف تولید شود.
 • به‌صورت مات یا براق با تصاویر خود چاپ شود.
 • حتی در تیراژهای کوچک چاپ و تولید شود.

کارت‌پستال‌های خلاقانه چاپ کنید تا مشتری وفادار خود را افزایش دهید

طراحی و چاپ کارت پستال خلاقانه

کارت‌های تخفیف و کارت‌پستال‌های تبلیغاتی اغلب در هایپرمارکت‌ها، محصولات کافه و رستوران یا باشگاه‌های بدنسازی یافت می‌شوند که مخاطبان می‌توانند با استفاده از آنها به نفع خود سود ببرند. آنها معمولاً در نزدیکی ورودی‌ها یا خروجی‌ها یا در مکان‌های خدماتی قرار می‌گیرند. فرمت استاندارد A6 را می‌توان روی کارت‌پستال در معرض دید قرارداد که دارای مضمون و متون خنده‌دار یا گرافیک‌های تحریک‌آمیز هستند.

لوگو یا تبلیغات شرکت شما باید فقط در سمت پشت کارت‌های چاپ شده قرار گیرد تا میزان پخش و توزیع - یعنی تعداد کارت‌های گرفته شده - افزایش یابد. محدودیتی برای خلاقیت ویژه شما وجود ندارد!

حتی طراحی جذاب شما می‌تواند آنها را به کارت‌های کلکسیونری تبدیل کند. هرچه طراحی در قسمت رو ساده‌تر باشد (استفاده اقتصادی از کلمات یا گرافیک)، افراد را بیشتر کنجکاو خواهید کرد و افراد بیشتری کارت‌پستال‌های چاپ شده شما را با خود به خانه خواهند برد. از سمت پشت می‌توان برای تبلیغ پیام تبلیغاتی خود استفاده کرد و کارت‌پستال‌های شما را برای ارسال پستی مناسب نمود. توصیه می‌کنیم این نوع کارت‌پستال سفارشی را روی مقوای کارت‌پستال مخصوص چاپ کنیم تا روی آن به‌راحتی بتوانید نگارش کنید.

کارت‌پستال‌هایی که با موضوع بازاریابی تولید می‌شوند جایگزین مناسبی برای آگهی‌های سنتی (چاپ تراکت) هستند. کارت‌پستال‌ها همه‌کاره هستند، می‌توانند با هزینه کم مورد استفاده قرار گیرند و توجه زیادی را به خود جلب کنند. آنها به‌سادگی تأثیرگذار هستند. در "همچاپ"، می‌توانید کارت‌پستال‌های چاپ شده باکیفیت بالا را به‌صورت آنلاین سفارش دهید و از ما بخواهید آنها را چاپ کنیم، مثلاً روی مقوای کارت‌پستال 350 گرمی. حفاظت از محیط‌زیست برای چاپخانه آنلاین ما مهم است و ما مفتخریم که وظیفه خود را با ارائه چاپ و تحویل خنثی CO2 انجام می‌دهیم.

چاپ کارت تبریک با پیام شخصی

چاپ انواع کارت

کارت‌های تبریک باکیفیت چاپ بالا تأثیری ماندگار بر گیرندگان خود می‌گذارد. کارت‌های تبریک سفارشی چه کارت‌های عید نوروز و یا کریسمس باشند و چه دعوت‌نامه، برای مشتریان، همکاران تجاری و کارکنان، و همچنین برای دوستان و خانواده عالی هستند. ایمیل‌ها فاقد حس شخصی هستند و اغلب به‌سرعت پاک می‌شوند. همچنین نمی‌توان آنها را برای دیدن دیگران در معرض دید قرارداد. کارت‌های تبریک نه‌تنها شخصی، بلکه تزئینی نیز هستند! بسیاری از مشتریان کارت‌های عید نوروز، کارت‌های سفارشی و دعوت‌نامه‌های چاپ شده خود را روی میز یا روی یک دیوار به نمایش می‌گذارند. ما در همچاپ برای اطمینان از استقبال خوب از کارت‌های تبریک شخصی شما، چاپ درجه یک و طرح‌های کارت برجسته را ارائه می‌دهیم. ما درک درستی از ابراز شخصیت و ارزشمندی مخاطب شما داریم. کارت‌های تبریک سفارشی شما بسته به هدفشان می‌توانند در یک، دو یا چهار طرف چاپ شوند.

برای دعوت به یک رویداد یا راه‌اندازی کسب‌وکار، کارت‌های تا شده را پیشنهاد می‌کنیم. هنگام طراحی گرافیک، طرح شما باید پیام اصلی و هرگونه گرافیک یا تصویر احساسی را در رو یا داخل کارت‌های تبریک چاپ شده سفارشی شما داشته باشد. با این کار مطمئن خواهید شد که کارت شما به حد اعلای خود رسیده است. از کاتالوگ نمونه چاپ رایگان ما برای کمک به انتخاب کاغذ یا کارت مناسب بهره‌مند شوید.

چاپ انواع کارت

برگه‌های با تقدیم احترام شخصی‌سازی‌شده

برگه‌های با تقدیم احترام چاپ شده اختصاصی و سفارشی راهی حرفه‌ای برای ارسال پیام شخصی به مشتریان است. لوگوی شرکت شما، اطلاعات تماس و یک یادداشت دست‌نویس بر روی آن چاپ شده است، برگه‌های با تقدیم احترام چاپ شده سفارشی، تصویر شرکت شما را با حس و نگرش مثبت و ارزشمندی متقابل به مشتریان منتقل می‌کند.

برگه‌های با تقدیم احترام و شخصی‌سازی‌شده می‌تواند با همان اطلاعات تماس سربرگ شما چاپ و یادداشت دست‌نویس شما را برای گیرنده در خود جای دهد. پیام شما حس شخصی و واقعی را منتقل می‌کند و هنگامی که با لوگو و رنگ‌های شرکت شما چاپ می‌شود، تبلیغ‌کننده تصویر شرکت شما در ذهن مخاطب شما است.

طیف گسترده‌ای از سیستم‌های رنگی ما چاپ طرح شما را تقریباً با هر رنگی که قابل‌تصور است ممکن می‌سازد. همچاپ گزینه‌های رنگی را از 1/1 ساده (مشکی یا HKS/ Pantone) تا 5/5 (4 رنگ و یک رنگ اسپات HKS/ Pantone) برای نتایج درخشان ارائه می‌دهد.

چاپخانه آنلاین همچاپ در تهران به شما برگه‌های با تقدیم احترام سفارشی را در مجموعه وسیعی از کاغذها، فرمت‌ها و پرداخت‌ها ارائه می‌دهد تا نیازهای فردی شما را برآورده کند. چه فرمت استاندارد DL را انتخاب کنید یا فرمت DL کوچک، برگه‌های با تقدیم احترام شما تأثیری واقعی و شخصی بر روی مشتریان شما خواهد گذاشت. گزینه‌های کاغذ ما از 80 گرم تا 100 گرم برای کاغذهای بدون پوشش و روکش، کاغذ گلاسه مات یا براق در وزن‌های 250، 300 و 400، تا کارت‌پستال در وزن‌های 280 گرم و 300 گرم متغیر است. برای دوام بیشتر و درخشندگی رنگ، برگه‌های با تقدیم احترام با پوشش یو وی یا روکش نیز موجود است.

از الگوهای چاپی رایگان همچاپ برای برگه‌های با تقدیم احترام سفارشی خود استفاده کنید. آنها روند طراحی را سرعت می‌بخشند و چاپ‌پذیری مطلوب را تضمین می‌کنند. همچنین در وبلاگ ما مقالات جالب زیادی با نکات، ایده‌ها و طرح‌های الهام‌بخش برای چاپ کارت‌های سفارشی متنوع خواهید یافت.

چاپ کارت ملاقات با هزینه کم

کارت‌های ملاقات سفارشی و کارت‌های جایزه برای پاداش دادن به مشتریان وفادار شما برای کسب‌وکارهای تکرارشدنی عالی هستند. کارت‌های قرار ملاقات شخصی و سفارشی خود را دقیقاً همان‌طور که می‌خواهید چاپ کنید. ما کارت‌های قرار ملاقات سفارشی شما را در چاپخانه آنلاین خود در تهران با طرح اختصاصی و متناسب با اهداف خاص شما چاپ می‌کنیم. کارت‌های قرار ملاقات سفارشی شما را در چاپخانه آنلاین خود در  تهران با طرح خود و متناسب با اهداف خاص شما چاپ می‌کنیم.

کارت‌های ملاقات همچاپ در قالب‌های مختلف بر اساس اندازه کارت ویزیت استاندارد 85×55 میلی‌متر در دسترس هستند. باتوجه‌به نیاز شما، کارت‌های ملاقات چاپی سفارشی را می‌توان به‌صورت یک رو، 2 رو و یا دوطرفه همراه با 4 لت که در قالب کارت ویزیت هستند را چاپ و تا کرد.

این اندازه کاملاً در هر کیف پولی قرار می‌گیرد و به مشتریان و بیماران شما در مورد ملاقات بعدی آنها با شما یادآوری می‌کند. خواه به‌عنوان تبلیغات برای سالن‌ها، جراحی‌ها یا به‌عنوان کارت‌های جایزه برای پاداش وفاداری مشتری استفاده شود، انتخاب گسترده کاغذ، رنگ و گزینه‌های تکمیلی ما می‌تواند کارت‌های ملاقات سفارشی شما را واقعاً متمایز کند. از الگوهای چاپ رایگان ما برای کارت‌های ملاقات استفاده کنید و طراحی خلاقانه و فردی خود را شروع کنید. ما دستورالعمل‌های دقیقی را برای دانلود قرار داده‌ایم. قالب‌های چاپ رایگان ما نه‌تنها شروع طراحی را برای شما آسان می‌کند، بلکه برای جلوگیری از اشتباه در خود فایل‌های چاپی تنظیم شده‌اند و به شما کمک می‌کنند تا فایل‌های گرافیکی خود را در سریع‌ترین زمان ممکن برای چاپ آماده کنید. اگر به دنبال الهام گرفتن هستید، نکات زیادی برای سبک و طراحی در وبلاگ ما پیدا خواهید کرد. کارت‌های جایزه / کارت‌های وفاداری مشتریان جدیدی را جذب شما می‌کند.

تعداد مهرهایی که قرار است روی کارت‌های جایزه شما زده شده و آنها را منحصربه‌فرد کند را می‌توان به‌صورت جداگانه انتخاب نمود، قبل از اینکه کارت‌ها به حالت فشرده روی‌هم گذاشته شوند. کارت‌های جایزه چاپ شده توسط ماشین‌های چاپ کارت ما می‌توانند:

 • به‌صورت آنلاین در تیراژهای بالا سفارش داده شوند که آنها را بسیار مقرون‌به‌صرفه می‌کند.
 • توسط چاپخانه آنلاین ما با شعار فردی و به‌صورت اختصاصی چاپ شود.
 • پس از چاپ با پوشش UV روکش شوند تا از استحکام بیشتری برخوردار باشند.

چاپگرهای کارت همچاپ کارت‌های جایزه را در وزن کاغذ از 170 تا 400 گرم ارائه می‌دهند. کارت‌های جایزه (کارت‌های وفاداری) را می‌توان هم در جهت عمودی و هم در جهت افقی در قالب ۸۵ در ۵۵ میلی‌متر (کارت ویزیت) چاپ کرد. همچنین می‌توانید از چاپخانه آنلاین ما بخواهید کارت‌های جایزه شما را به‌صورت یک یا دورو چاپ کند. در صورت سفارش در همچاپ، چاپ کارت‌های تا شده 4 رو نیز امکان‌پذیر است. وقتی پروژه تیراژ بالا از (حداکثر 50000) کارت جایزه را به‌صورت آنلاین سفارش می‌دهید، چاپ کارت‌های جایزه به‌ویژه مقرون‌به‌صرفه می‌شود. قالب‌های چاپ کارت جایزه رایگان ما از پیش تنظیم شده‌اند تا همه حاشیه‌های لازم را داشته باشند تا طراحی کارت‌های جداگانه برای شما آسان شوید.