• ارسال رایگان در شرایط خاص

  ارسال به نشانی تهران در شرایط خاص بصورت رایگان

 • بررسی رایگان فایل های گرافیکی

  بهترین چاپ ممکن را دریافت کنید!

  برای هر سفارش، فایل های ارسالی شما را بررسی می کنیم تا مطمئن شویم که آیا برای چاپ مناسب هستند!

  در صورت نیاز به هرگونه تغییر، بی وقفه به شما اطلاع خواهیم داد.

 • حفظ اطلاعات مشتری های واسطه

  ما از سال 1385 تا هم اکنون با برند اوج نیلی همراه شما بوده ایم!

  پس ارزیابی ما با شما، علاوه بر این، می‌توانید حسن شهرت و اعتبار ما را از همکاران و دیگر مراجع جویا باشید.

 • پرداخت علی الحساب

  شروع پروژه های چاپی تیراژ دار با پرداخت علی الحساب

  • ارسال رایگان
  • بدون تاخیر
  • بدون انتظار

  ما تولید را به محض آپلود فایل های چاپی شروع می کنیم. شما تا زمانی که سفارش خود را دریافت نکنید، تسویه نخواهید کرد.

 • مشاوره رایگان با یک متخصص چاپ

  مشاوره ای دوستانه و شایسته ، برای کمک به شما اینجا هستیم!

  • اطلاعات در مورد محصولات ما
  • پشتیبانی در چاپ و تولید پروژه های شما
  • کمک به مدیریت شفارشات چاپی شما

  تیم ما از متخصصان چاپ آماده است تا از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 صبح تا 8 بعدازظهر با شماره 42204000 با شما گفتگو کند.

چاپ لیبل افست اختصاصی + تیراژ دلخواه + کیفیت و قیمت عالی

برچسب ها
تعداد نظرات 0 نظر
امتیاز
کیفیت محصول
مقرون به صرفه
توضیحات محصول

چاپ لیبل افست

چاپ لیبل افست در صنایع تولیدی بخشی از فرآیند تولید است تا محصول را برای فروش آماده کنند. برای اینکار اطلاعات مورد نیاز را روی لیبل چاپ و به محصول یا یک بسته بندی آن می‌چسبانند. به جرات می‌توان لیبل را معرف محصول برند تولیدی آن دانست. اکثر محصولات یک لیبل دارد که اطلاعات مهم از محصول روی آن درج شده است. مثلا برای مواد غذایی معرفی محصول، توضیحات و روش مصرف، جدول تغذیه، شیوه و نکات مهم در نگهداری و ... درج می‌شود.

چاپ لیبل افست

لیبل همان کاغذ پشت چسبدار است. معمولا در اندازه و اشکال متفاوت چاپ می‌شوند که برای چاپ و برش باید از دستگاه‌های مخصوص استفاده شود. چاپ لیبل افست برای انواع محصولات و خدمات کاربرد دارد تا اطلاعات لازم را روی آن چاپ کنند. علاوه بر این کاربرد، لیبل برای درج متن به صورت دست نوشته نیز استفاده می‌شود. مثلا افراد برای چسباندن اطلاعات به یک سطح می‌توانند از لیبل‌های قابل نوشتن استفاده کنند.

انواع متفاوت چاپ لیبل افست

چاپ لیبل افست در انواع مدل‌ها انجام می‌شود که هر کدام کاربرد خاص خود را دارد. با توجه به نیاز شما و سطحی که می‌خواهید لیبل را روی آن بچسبانید و رنگ آن طراحی متفاوتی باید انجام شود. هر کدام از این لیبل‌ها ویژگی خاص خود را دارند که در کاربرد و استفاده آنها تاثیرگذار است و در ادامه هر یک را معرفی و شرح می‌دهیم.

چاپ لیبل افست شیشه ای

چاپ لیبل افست ، چاپ لیبل شیشه ای

لیبل شیشه‌ای را با عنوان لیبل ترنسپرنت نیز می‌شناسند. بیشترین استفاده از لیبل شیشه‌ای برای چسباندن روی سطوحی که مانند شیشه شفاف  هستند، است. ولی در تمام سطوح غیرشفاف نیز می‌توان از این محصول استفاده کرد. مثلا برای چسباندن روی بعضی محصولات خاص نیز از لیبل شیشه‌ای استفاده می‌شود.

چاپ لیبل افست کاغذی

لیبل کاغذی برای چسباندن روی انواع محصول، شیشه، کتاب، دفتر، سنگ، فلزات و ... استفاده می‌شود. جنس کاغذ این لیبل کمی با کاغذهای معمولی (مثلا تحریر، گلاسه، کتان کهلر و ...) که می‌شناسیم متفاوت است. روی کاغذ این لیبل کمی روغنی و براق است. در نگاه اول شاید فکرکنیم لیبل کاغذی همان کاغذ معمولی است که روکش سلفون براق دارد. لیبل کاغذی کاربردهای بسیار و متنوعی دارد. این لیبل را می‌توان برای تبلیغات روی بسته بندی، محصولات و ... چسباند. برای اضافه کردن مشخصات می‌توان روی لیبل کاغذی، اطلاعات موردنظر چاپ و به بسته بندی یا محصول چسباند. این کاربرد را در اداره پست و ارسال بسته توسط بسیاری از شرکت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی بسیار مشاهده می‌کنیم.

چاپ لیبل افست ، لیبل کاغذی

چاپ لیبل افست گرد

چاپ لیبل افست گرد با تمام متریال‌های لیبل قابل انجام است. در واقع لیبل گرد تفاوتی با دیگر لیبل‌ها ندارد و فقط برش آن گرد است. می‌توانید لیبل شیشه‌ای یا کاغذی را سفارش دهید و فقط تیغ برش آن باید گرد باشد. تمام برش‌ها با استفاده از دستگاه مخصوص انجام می‌شود و هیچ نقصی در برش لیبل مشاهده نمی‌کنید. حتی رنجه رنجه شدن در ناحیه برش نیز ایجاد نمی‌شود.

چاپ لیبل افست گرد

ثبت سفارش چاپ لیبل افست

ثبت سفارش چاپ لیبل افست به این صورت است که ابتدا باید فایل چاپی را مطابق فضایی که قصد چسباندن آن دارید، طراحی کنید. بعد از ثبت سفارش و آپلود فایل چاپی، با توجه به اندازه و تعدادی که در ثبت سفارش وارد می‌کنید، چاپ لیبل انجام می‌شود. از جمله موارد که در ثبت سفارش باید مشخص کنید، برش آن است. لیبل‌ها را می‌توانید به صورت کامل برش داده شده و یا برش نیم تیغ سفارش دهید. برش کامل به این صورت است که کاغذ لیبل و لایه زیرین آن برش داده می‌شود ولی برش نیم تیغ فقط لایه رویی کاغذ لیبل (همان بخش لیبل که چسبانده می‌شود) برش داده می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره چاپ لیبل افست با تلفن 42204000-021 تماس بگیریئد.

برچسب ها
تعداد نظرات 0 نظر
امتیاز
کیفیت محصول
مقرون به صرفه
دیدگاه ها

محصولات مرتبط لیبل افست

لیبل کاغذی

لیبل کاغذی

سفارش
لیبل شیشه‌ای

لیبل شیشه‌ای

سفارش
لیبل پی وی سی (ضد آب)

لیبل پی وی سی (ضد آب)

سفارش
اتیکت و تگ

اتیکت و تگ

سفارش