• ارسال رایگان در شرایط خاص

  ارسال به نشانی تهران در شرایط خاص بصورت رایگان

 • بررسی رایگان فایل های گرافیکی

  بهترین چاپ ممکن را دریافت کنید!

  برای هر سفارش، فایل های ارسالی شما را بررسی می کنیم تا مطمئن شویم که آیا برای چاپ مناسب هستند!

  در صورت نیاز به هرگونه تغییر، بی وقفه به شما اطلاع خواهیم داد.

 • حفظ اطلاعات مشتری های واسطه

  ما از سال 1385 تا هم اکنون با برند اوج نیلی همراه شما بوده ایم!

  پس ارزیابی ما با شما، علاوه بر این، می‌توانید حسن شهرت و اعتبار ما را از همکاران و دیگر مراجع جویا باشید.

 • پرداخت علی الحساب

  شروع پروژه های چاپی تیراژ دار با پرداخت علی الحساب

  • ارسال رایگان
  • بدون تاخیر
  • بدون انتظار

  ما تولید را به محض آپلود فایل های چاپی شروع می کنیم. شما تا زمانی که سفارش خود را دریافت نکنید، تسویه نخواهید کرد.

 • مشاوره رایگان با یک متخصص چاپ

  مشاوره ای دوستانه و شایسته ، برای کمک به شما اینجا هستیم!

  • اطلاعات در مورد محصولات ما
  • پشتیبانی در چاپ و تولید پروژه های شما
  • کمک به مدیریت شفارشات چاپی شما

  تیم ما از متخصصان چاپ آماده است تا از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 صبح تا 8 بعدازظهر با شماره 42204000 با شما گفتگو کند.

محصولات تبلیغاتی


محصولات تبلیغاتی را برای کسب و کار خود با هویت بصری خاص چاپ کنید تا علاقه مشتری و وفاداری به برند خود را دو چندان کنید. لوگو و لوگو تایپ برندتان به خوبی می تواند بر روی همه محصولات تبلیغاتی نمایانگر موضوع کسب و کار شما باشد. رنگ سازمانی و فرم و فضای ترکیب بندی در طراحی هویت بصری نشانگر شخصیت بنگاه اقتصادی شماست. در زیر طیف انواع محصولات تبلیغاتی همچاپ را به شما معرفی می کنیم:

چاپ همچاپ

نمونه کاغذ و کاتالوگ محصولات همچاپ

با در دست داشتن بروشور و کاتالوگ نمونه کاغذ های همچاپ، یک مجموعه کامل از متریال ها و گزینه های تکمیلی و خدمات ارزش افزوده بر روی انواع کاغذ را مشاهده خواهید کرد. تفاوت بین انواع کاغذ، خدمات تکمیلی و ویژه را از نزدیک لمس و با جذابیت روکش و پوشش انواع سلفون و لمینیت و همچنین یووی آشنا می شوید.

سفارش نمونه محصولات

ویژگی های چاپ محصولات تبلیغاتی در همچاپ

 • ایده آل برای تمام نیازهای تبلیغاتی شما
 • طیف گسترده با تحویل سریع
 • کاغذ، رنگ و گزینه های تکمیلی با کیفیت بالا

چاپ بروشور و تراکت – سبکی کلاسیک در تبلیغات

چاپ بروشور چند منظوره یا بروشورهای دو طرفه (تراکت و فلایر) یکی از چشم نوازترین نمایش های تصویری هستند که تاکنون وجود داشته است. آنها پیام‌های بازاریابی کوتاه را با فضای زیادی برای توضیحات، پیشنهادات یا تصاویر ترکیب می‌کنند. ما کاتالوگ و بروشورها را به عنوان محصولات تبلیغاتی در قالب‌ها، کاغذها و انواع خط و تای مختلف چاپ و عرضه می‌کنیم. برای چاپ بروشورها با ظاهری خاص و احساسی عالی، خدمات تکمیلی با انواع پوشش‌ها مانند سلفون مات و براق و همچنین پوشش UV را پیشنهاد می دهیم.

چاپ بروشور تبلیغاتی

چاپ تراکت و بروشورهای تاشده، فلایرها، چاپ سربرگ حاوی پیام و کارت‌های حاوی لیست خدمات شما در معرفی کسب و کار می‌توانند نقش درخشان و متمایزی را ایفا کنند. پخش و توزیع آنها بسیار آسان و عملکرد آنها برای مخاطبانتان بسیار ساده‌تر است. بروشورهای تاشده و تراکت‌ها را از میان محصولات تبلیعاتی همچاپ انتخاب کنید و از مزایای یک به یک آنها بهره‌مند شوید.

چاپ پوستر تبلیغاتی با اثرگذاری عالی

رسانه‌های تبلیغاتی با چاپ پوستر تبلیغاتی و پوسترهای سفارشی بزرگ، با طرح‌های مهیج و خلاقانه توجه عمومی را به خود جلب می‌کنند. پوسترهای تبلیغاتی در همچاپ از سایز A3 تا A0 قابل سفارش هستند و سایزهای دیگر به روش چاپ اختصاصی انجام می‌شوند. چاپ پوسترهای تبلیغاتی بهترین راه برای شناخته شدن شعار و پیام شما است - و غیر ممکن است که دیده نشود. پوسترهای تبلیغاتی چه برای یک اعلامیه رویداد، چه عرضه یک محصول و یا خدمت یا بازاریابی عمومی با برند و تصویر، وسیله مناسبی برای تبلیغات گسترده در فضای باز هستند.

چاپ پوستر تبلیغاتی

به خصوص در چنین مواقعی که بسیاری از ما غرق در تبلیغات تجاری هستیم، فقط یک پوستر تبلیغاتی با طراحی خلاقانه، مینیمال یا طنزآمیز هنوز می تواند توجه ما را جلب کند. پوسترها در ترکیب با رنگ های هوشمند، جلوه های نوری و گرافیکی خلاق، به عنوان محصولات تبلیغاتی عمل کرده و می‌توانند از کنجکاوی طبیعی انسان برای جلب توجه استفاده کنند.

کاتالوگ های همچاپ

چاپ کاتالوگ  و بروشور برای ارائه فعالیت شرکت ها و نمایش آن، گزارش های سالانه، جزوه ها و مستندات سمینار، و یا به عنوان ارائه تصاویر یا دفتر خاطرات استفاده می‌شوند. البته، آنها همچنین می‌توانند به عنوان محصولات تبلیغاتی کلاسیک برای کالا و خدمات، سفارش پستی و بروشورهای مسافرتی استفاده شوند.

چاپ کاتالوگ تبلیغاتی

ما صحافی ویژه‌ای را برای هر یک از موارد در انواع مختلفی از سایزها و قالب‌های گرافیکی ارائه می‌دهیم. برای چاپ بروشورهای باکیفیت و هزینه کم به صفحه کاتالوگ و بروشور همچاپ نگاهی بیندازید.

ارسال پیام تشکر به مشتریان با محصول "کارت با تقدیم احترام"

کارت های سفارشی برای مشتریان تجاری نیز می تواند راه خلاقانه ای برای تبلیغات باشد. قبل از نمایشگاه های تجاری آتی، نمایشگاه های داخلی یا رویدادها، دعوت نامه های شما را می توان از طریق پست به همراه مطالب و محتوای درخواستی ارسال کرد. چاپ سفارشی به کسب و کارها این امکان را می دهد که شعار یا لوگو و محتوای منحصر به فرد خود را روی کارت‌های قرار ملاقات، کارت ویزیت یا دعوت نامه چاپ کنند.

کسب و کارهایی که قصد استفاده از چاپ انواع کارت اختصاصی برای مشتریان خود را دارند می توانند:

 • کارت های خود را با قیمت مناسب در تیراژهای بالا و با کیفیت عالی چاپ کنند.
 • یک شعار و پیام تبلیغاتی روی دعوت نامه چاپ کنند.
 • سفارش طراحی چاپ کارت خود را به سادگی و به راحتی بصورت تماس مستقیم با آتلیه طراحی گرافیک مطرح کنند.
 • از متریال و محصولات تبلیغاتی مدرن و شخصی سازی شده استفاده کنند.

قبل از اینکه هر سفارش چاپی وارد مرحله تولید شود، مشتریان می‌توانند از میان مجموعه وسیع نمونه متریال ها، کاغذ مناسب پروژه چاپی خود را انتخاب کنند. دعوت‌نامه‌های مجتمع چاپ و بسته بندی را می‌توان بر روی کاغذهایی با گرماژ 280 یا 350 گرمی چاپ کرد. وزن کاغذهای 170، 250، 300 و 400 گرمی برای چاپ کارت‌های همراه با تصویر مناسب‌تر است. کارت های سفارشی همچاپ را می توان بصورت یک یا دو رو چاپ کرد.

چاپ کارت ها بصورت استاندارد می تواند دارای رنگ های چهاررنگ، چهارنگ پنتون، تک رنگ مشکی، تک رنگ پنتون، تک رنگ اصلی و یا حتی دو رنگ بصورت ترکیبی و یا اسپات (پنتون) ارائه شود. برای افزایش دوام و استحکام بیشتر کارت های تبلیغاتی، همچاپ روکش سلفون و یا روکش UV را به شما پیشنهاد می دهد. اگر کارت های تبلیغاتی چاپ شده نیاز به پانچ دارد می توانید از بین یک تا شش عدد سوراخ پانچ را به درخواست خود اضافه نموده تا این خدمات تکمیلی چاپ برای پروژه چاپی شما در نظر گرفته شود.

چاپ کارت جایزه و پاداش که قسمتی از آن دارای جایزه باشد و یا بصورت پرفراژ مخاطب بتواند آن را جدا کند، می تواند برای کسب و کار شما بسیار مهم و با ارزش جلوه کند چراکه از این طریق می‌توانید در جذب و حفظ مشتری ترغیب و تشویق نموده و مشتری عادی را به مشتری ویژه تبدیل نمایید. این نوع کارت‌ها را می‌توان با هویت بصری و آرم و لوگوی شرکت شما و در انواع طرح ها به چاپ رساند.

چاپ تقویم سفارشی با انواع طرح ها را بصورت اختصاصی

چاپ تقویم تبلیغاتی ، چاپ تقویم رومیزی ، چاپ تقویم اختصاصی

صفحه تقویم‌های همچاپ را بررسی کنید تا بتوانید برای چاپ تقویم و سررسید ایده آل و خلاقانه کمک رسان شما باشد.

ما مجموعه ای از 50 طرح منحصر به فرد و چشمگیر را برای تقویم‌های شما گردآوری کرده‌ایم. ذهن‌های خلاق از سراسر جهان نمونه‌هایی از تقویم‌های دیواری تزئینی را برای شما طراحی کرده‌اند که به اندازه فصل‌های ما متنوع است.

از تقویم‌های تصویرسازی شده و حرفه‌ای ایده بگیرید، در انواع مدرن و متنوع، نمونه‌های چشمگیر با تصاویر پویا و یا نمونه‌های سنتی و خارق‌العاده. خلاقیت خود را فراگیر کنید و به هر یک از 12 ماه تقویم خود ظاهری منحصر به فرد بدهید.

هر سال سزاوار برنامه‌ریزی دقیق است. تقویم به شما کمک می‌کند تا رویدادها را پیگیری کرده و قرارهای خود را هماهنگ کنید. ما به شما نشان خواهیم داد که چقدر سریع و آسان می‌توانید تقویم خود را طراحی کنید.

تقویم سفارشی خود را ترکیب بندی کنید

1-  طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید

2- لوگوی شرکت را اضافه کنید

3- تصاویر و عکس ها را به ترتیب و با اولویت هرماه و هرفصل لی اوت کنید

4- سپس تقویم خود را سفارش دهید

استیکر شیشه و ویترین

چاپ استیکر شیشه و ویترین

با چاپ استیکر شیشه و ویترین و یا چاپ لیبل (برچسب) قرار دادن پیام‌ها بر روی دیوارها یا پنجره‌ها، یا حتی روی لپ‌تاپ یا درها می‌تواند پیام تبلیغاتی شما را به مشتریان یا شرکای تجاری براحتی منتقل نماید. از طیف گسترده ای از برچسب های ما به عنوان محصولات تبلیغاتی کلاسیک، به عنوان برچسب روی بسته بندی خود، به عنوان هدیه یا فقط به عنوان سرگرمی برای کودکان استفاده کنید. موارد استفاده از استیکرها در بازاریابی بسیار زیاد است. این به شما بستگی دارد که قصد استفاده از آنها را داشته باشید.

بادبزن های تبلیغاتی - رسانه تبلیغاتی برای زنده کردن رویدادها

چاپ بادبزن تبلیغاتی

بادبزن تبلیغاتی و بنرهای محیطی تبلیغاتی را می توان در یک جایگاه رسانه ای برای هر رویدادی قرار داد. این محصولات تبلیغاتی برای همه نوع رویداد از جمله رویدادهای ورزشی بسیار کاربرد دارند. از آنجایی که تشویق هواداران با مقررات ایمنی در استادیوم ها مغایرتی ندارد، عموم می توانند در هر رویداد ورزشی از بادبزن های تبلیغاتی استفاده کنند. بادبزن های تبلیغاتی چاپ شده برای هواداران یک رسانه تبلیغاتی موثر در استادیوم است. آنها نه تنها در طول مسابقه قابل مشاهده هستند بلکه دارای یک ویژگی تفریحی مثبت نیز می‌باشند. محصولات تبلیغاتی همچاپ مانند بادبزن های تبلیغاتی، برچسب و استیکرها و همچنین تقویم به شما کمک می کند تا یک کمپین تبلیغاتی موفق را برگزار کنید.

هنگامی که بادبزن های تبلیغاتی چاپ شده توسط همچاپ را در دست دارید، تبلیغات خود را بصورت مستقیم در دست مشتریان خود قرار داده‌اید. از آنجاییکه چاپ بادبزن های تبلیغاتی مقرون به صرفه است، هدایای رایگان ایده آل با اثر برندینگ طولانی مدت ایجاد کرده اید. توزیع گسترده بین مخاطبان هدف نهایی شما را تضمین می کند. این نوع از محصولات تبلیغاتی بطور خاص برای مشاغل فعال در لوکیشن های منطقه ای بسیار مناسب است. تقریبا هر محتوایی را می توان در قالب های گرافیکی آنها به چاپ رساند – از آرم و نشان کسب و کار گرفته تا بیانیه های خاص و یا پیشنهادهای تبلیغاتی.

چاپ بادبزن تبلیغاتی

ما به شما اطمینان می دهیم که این محصولات تبلیغاتی چاپی که بر روی کاغذ چاپ می‌شوند دارای چاپی ماندگار باشد و شما می‌توانید با استفاده از پوشش یووی آن را از استحکام بیشتر برخوردار کنید. بادبزن های تبلیغاتی می توانند در طول یک بازی پیام تبلیغاتی شما را به مخاطبانتان برسانند. پس از پایان مسابقه هواداران دوست دارند آنها را با خود به خانه ببرند. حتی این بادبزن های تبلیغاتی می‌توانند به اقلام کلکسیونی و یا سوغاتی تبدیل شوند و یا حتی بعنوان یک کالای تزئینی و کلکسیونی بصورت کلاژ بر روی دیوار نصب شوند. ولی به هر حال اگر هم آنها را در استادیوم رها کنید، می‌توان آنها را با شیوه مسئولانه از نظر زیست محیطی دور انداخت که این موضوع آنها را از متریال های پلاستیکی متمایز می‌کند. یک بادبزن بازیافتی باعث صرفه‌جویی در منابع می‌شود و حتی ممکن است به عنوان بخشی از فرآیند چاپ بازیافتی به مجتمع چاپ و بسته بندی همچاپ بازگردد.

بادبزن های تبلیغاتی با چاپ سفارشی نیز ایده آل هستند:

 • سرگرمی ایمن برای کودکان و نوجوانان
 • برای رویدادهای ورزشی داخل سالن و هواداران آنها
 • به عنوان هدیه غیرمعمول و سرنخ‌های تبلیغاتی
 • ابزار موثر برای باشگاه‌های جدید برای ایجاد پایگاه هواداران