جمعه 11 خرداد 1403
اوج نیلی در نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی سال 1402

اوج نیلی در نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی سال 1402

1402/09/01-08:17:24 0 122

شرکت اوج نیلی فراز در نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی سال 1402 شرکت می‌کند.

اوج نیلی، تولیدکننده پیشرو در زمینه چاپ و بسته‌بندی ، در نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی سال 1402 شرکت خواهد کرد. این نمایشگاه از 22 تا 25 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

اوج نیلی در این نمایشگاه طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات خود را به نمایش خواهد گذاشت. این محصولات شامل انواع جعبه‌های تاشو، بسته‌بندی‌های محصولات، و محصولات تبلیغاتی می‌شوند. همچنین، اوج نیلی در این نمایشگاه آخرین فناوری‌ها و نوآوری‌های خود را در زمینه چاپ و بسته‌بندی معرفی خواهد کرد.

اوج نیلی با حضور در این نمایشگاه فرصتی را برای دیدار با مشتریان و شرکای تجاری فراهم می کند. همچنین، اوج نیلی از این فرصت برای آشنایی با آخرین روندهای صنعت چاپ و بسته‌بندی استفاده خواهد کرد.

نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران از سال ۱۳۸۶ به طور سالانه برگزار می‌شود. این نمایشگاه یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین نمایشگاه‌های صنعت چاپ و بسته‌بندی در خاورمیانه است. اولین دوره این نمایشگاه با حضور ۱۵۰ شرکت داخلی و خارجی برگزار شد. در سال ۱۳۹۵، این نمایشگاه با حضور بیش از ۵۰۰ شرکت داخلی و خارجی و بیش از ۱۰۰ هزار بازدیدکننده برگزار شد. نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران فرصتی را برای شرکت‌های فعال در این صنعت فراهم می‌کند تا محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارند و با مشتریان و شرکای تجاری جدید آشنا شوند. همچنین، این نمایشگاه فرصتی را برای بازدیدکنندگان فراهم می‌کند تا با آخرین فناوری‌ها و نوآوری‌های صنعت چاپ و بسته‌بندی آشنا شوند.

در نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران، محصولات و خدمات مختلفی در زمینه چاپ و بسته‌بندی عرضه می‌شود. این محصولات و خدمات شامل موارد زیر می‌شوند:

ماشین‌آلات و تجهیزات چاپ و بسته‌بندی

مواد اولیه چاپ و بسته‌بندی

خدمات چاپ و بسته‌بندی

محصولات چاپی و بسته‌بندی

نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران به طور معمول در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. تاریخ برگزاری این نمایشگاه معمولاً در ماه آذر اعلام می‌شود.

اوج نیلی با بیش از دو دهه تجربه موفق در عرصه تبلیغات و با بهره‌گیری از فن آوری نوین و همچنین توجه به جدیدترین استانداردهای جهانی و تطبیق آن بافرهنگ اسلامی و سلیقه ایرانی و همکاری جمعی از دانش‌آموختگان مهندسی کامپیوتر، فن آوری اطلاعات، طراحی، گرافیک، عکاسی، معماری، اقتصاد و بازرگانی قادر گردیده تا کارنامه درخشانی را از خود برجای گذارد و محصولات هنری متمایز از دیگر رقبا ارائه نماید.

تمرکز  ما در  اوج نیلی به‌صورت یک گروه کاملاً تخصصی معطوف به طراحی و چاپ اثرهای برجسته، با  بهره‌گیری از آخرین دستاوردهای هنر و تکنولوژی و کاربردهای آن در عرصه‌های اداری، تجاری، صنعتی، آموزشی، انتخاباتی، تبلیغاتی  و... است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت اوج نیلی و محصولات و خدمات آن، لطفاً به وب‌سایت [www.ojenili.com] مراجعه کنید.